Cine este Lavinia Ghedan?

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de semlecangheorghe » 07 Feb 2015, 17:37

:D ...tare..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de Adelin » 07 Feb 2015, 17:55

Adica sa te scarpini chiar daca nu te mananca, asta e ideea...cat de prost tre sa fi sa iti doresti asa ceva?!
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de razvan m. » 07 Feb 2015, 18:08

Daca esti de partea care va lua banul, tre sa fi prost sa nu iti doresti ! :idea:
Se deschid o multime de oportunitati, pentru o multime de lipitori. Gandeste-te cate Lavinii si cati Fanei vor putea suge la... portmoneul pescarului sportiv.
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de Adelin » 07 Feb 2015, 18:14

Ca jigodiile vor sa incaseze e cat se poate de clar si musiu ar face orice numa sa ii intre lovele de la cei multi si prosti, in speta pescarii. Dar io nu inteleg sustinatorii care cred ca aceasta miscare extraordinara ar schimba in bine pescuitul sportiv. De asta zic ca tre sa fi idiot sa vrei sa intri in vartejul Laviniei si a genialului prezident de la Alba.
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

rcorbu
veteran
veteran
Mesaje: 1170
Membru din: 22 Iun 2006, 15:14
Localitate: Ploiesti

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de rcorbu » 07 Feb 2015, 20:51

Din pacate pentru noi "ciumpalacii" statul va musca o astfel de "oferta" deoarece vede un potential venit la buget, adica GHINION pentru NOI.
AGVPS si Federatia de carton vor beneficia in plin deoarece sunt singurii care vor putea organiza cursuri si examene.
Poate ca tu Adelin si altii care mai colaborati cu revistele de pescuit sau cu cei care fac emisiuni televizate puteti trage un semnal de alarma privind acest subiect.
In rest degeaba scriem pe forum pentru ca uneori o persoana ca Lavinia Ghedan care umbla si deschide usi, sigur va avea succes in demersul ei deoarece ea se face ascultata, pe cand forumul de Rapitori nu este frecventat de personae cu putere de decizie.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de semlecangheorghe » 08 Feb 2015, 09:26

Nu mah..noi astia santem buni numa' de scandal..de polemici..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
boistean
veteran
veteran
Mesaje: 1144
Membru din: 04 Mar 2009, 12:16
Localitate: printre pietre
Contact:

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de boistean » 08 Feb 2015, 16:10

"Ma uit la acest popor si nici nu stiu daca merita sau nu sa-i plangi de mila... cand le-am spus pescarilor ca ar fi ok sa cunoasca legea (lucru posibil doar prin sustinerea unui examen pentru permis) au inceput sa injure ca la usa cortului.Asta in timp ce, majoritatea asociatiilor din Romania ii tepuiesc anual de 30 de RON pe care nu-i mai platesc catre stat iar ei pescuiesc ilegal crezand ca sunt in legalitate.De necunoasterea legii de catre pescari profita niste smecheri care se imbogatesc anual pe spatele lor, iar ei au inceput sa ma injure (pentru un examen care am propus sa se dea GRATIS) sustinand ca eu sunt cea care vreau sa ma imbogatesc. Sunt uimita cu cata inversunare lupta acest popor ca sa o duca cat mai...rau..."

in sfarsit, am aflat raspunsul la intrebare: nu poate fi decat Mesia pescuitului (d)in Romania! :lol1:

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de razvan m. » 08 Feb 2015, 16:13

Sa scuipam in san, sa ne facem o cruce larga si sa rostim inca o data rugaciunea impreuna: Doamne fereste-ne de binele Laviniei Ghedan ! :lol1:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5744
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de Zamfi » 08 Feb 2015, 16:34

Mah da stii ce-mi place mie ? Ca in loc sa scapam de acesti Mesia ai pescuitului se inmultesc frate ! :twisted: Acuma avem si unul de sex feminin! :lol: E bine poate ca-s in pereche... Una cu alta ,serios vorbind, din tagma asta a noastra a pescarilor cred ca sunt vreo 2-3 persoane care au o anumita contributie la aparitia acestor Mesia ...Si mai ales la "urcarea" lor la "ceruri" :evil: Sau ,ma rog , poate de acolo au venit,din cer(c)urile conducerii ... :headbash:
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

boieru
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: 04 Apr 2009, 19:02

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de boieru » 01 Mar 2015, 21:30

Lavinia Ghedan s-a nascut pe 06 Noiembrie....

Scrie răspuns