Iesire noua: Chiroiu 4

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16305
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrian99 » 30 Ian 2016, 20:32

laure,iti spun de ce:din bun simt :wink:

ti se pare ceva iesit din comun?

mie nu

atata timp cat merg acolo(drept client) si respect regulamentul si oamenii mi se pare normal sa fiu respectat


tin sa-ti aduc aminte ca te plangeai de comportamentul unora de pe acolo...iar spunand c-ai proceda ca ei...ce demonstrezi?

iti recomand sa mergi la pescuit pe la vecinii unguri(pe care-i tot huleste lumea)si ai sa vezi cum se comporat cu ceu care le sunt clienti...


pentru tine:patronii au si obligatii nu numai drepturi :wink:

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 30 Ian 2016, 20:48

Bah, da nu te mai duce atunci daca tot esti nemultumit. Ce tot plangi pe aici de 2-3 ani? S-au terminat baltile la chiroiu sau cum?
Eu, de exemplu, nu ma mai duc acolo pana nu dispare george mincinosu, sau isi cere scuze. Cu scuzele mai subtireanu' la el, deci astept sa nu-l mai vad.

adrianc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 258
Membru din: 09 Aug 2006, 12:00
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrianc » 30 Ian 2016, 20:58

Oameni buni, am pus niste intrebari care din punctul meu de vedere sunt normale. Ca pescar cinstit ce ma simt, vreau ca administratorul baltii sa dea si el dovada de transparenta. Nu tre' sa imi puna stiuca in carlig ci doar sa ma trateze corect. E ceva normal, sa stiti :D

Gogol, daca ti-ai administra afacerea asa cum zici (fie ca e balta sau altceva) falimentul ar fi doar o chestiune de timp.

:bere:

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 30 Ian 2016, 21:10

Stai ma omule, nu a dat dovada? A spus ce s-a prins in navoade, a postat si poze, ce mai vreti?
Apropo, ca tot ai pomenit, admin de la varlaam e asa transparenta? Care balta mai e asa transparenta pe acest forum? A?
Inca o data repet, nu am niciun fel de beneficiu de la admin Chiroiu, dar deja mi se parte ca exagerati. Ce adriane? Nu in fiecare an de 6 ani se navodeste dupa chinez? N-ai vazut in puii mei ca sunt asa mari de nici nu ii poti scoate pe mal, vara? Ce te interesa crapul de peste 5 kg? Eu ma gandesc ca acest anunt mai sperie stationaristii. Doua sute de kg de salau? Asta e, alte balti il linge pe tot si tot vin pescari. Deci? Despre ce vb noi aici?

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 30 Ian 2016, 21:13

Si tot veni vorba, s-a anuntat ca stiuca e multa si exemplare mari, exact ce te intereseaza pe tine, ca la asta dai.

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16305
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrian99 » 30 Ian 2016, 21:18

laure,mi-am exprimat punctul de vedere
daca difera de al tau...asta e

nu ma plang deloc.nu eu am deschis topicul ci doar postez la comentariile(de multe ori absurde)ale unora...

sa-ti reamintesc ca nu eu am avut sau am diferente cu paznicii...

in plus daca tu(care ai experienta multor balti,iesiri)ajungi sa tii cont de sfaturile pazei...

adrianc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 258
Membru din: 09 Aug 2006, 12:00
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrianc » 30 Ian 2016, 21:21

[quote="Gogol"][/quote]

E parerea ta si ti-o respect.
Da, administratia Varlaamului este super ok din punctul meu de vedere. Nu doar pe forum, si la fata locului.
Acestea fiind zise, as aprecia daca i-ai da ocazia d-lui Valer Russu sa vada intrebarile alea care deja s-au dus o pagina in urma.

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16305
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrian99 » 30 Ian 2016, 21:26

laure,daca din 2009(de cand este deschis C4 pescuitului sportiv)tu ai vazut-o scazuta si navodita in asemenea hal....dupa chinezesc...atunci e clara parerea ta..


referitor la pesti:dau si eu dupa ce stiu...
cum scule de salau si experienta in asa ceva nu prea am....

e bine ca prind altii... :D

Avatar utilizator
TheFly
veteran
veteran
Mesaje: 1076
Membru din: 09 Oct 2007, 18:33

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de TheFly » 31 Ian 2016, 07:01

Poate intra si tovarasu Ene, sa vada ce inseana un topic animat :lol:
@adrian99: oricum cumpar peste de la magazin (dar nu de la metro, ca e departe) ca la cat prind eu, as manca peste 1 -maxim de 2 ori pe an :lol: :lol:

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16305
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrian99 » 31 Ian 2016, 15:42

cumpara alex,cumpara in continuare...ca tot este din import :lol:

Scrie răspuns