Rugaminte - Feedback de la clienti !

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
danr
Site Admin
Site Admin

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de danr » 20 Feb 2020, 09:01

Salut,
Multumesc pentru pareri.
Cu oamenii lucrurile nu sunt asa simple, iar cu unii dintre ei lucrurile nu sunt de fapt asa cum par...
Cred ca acum avem pe magazin o echipa buna, din pacate probabil ca au fost interactiuni mai neplacute cu alti colegi si nu cu echipa de consultanti. Orice feedback e binevenit oricum, inteleg experientele negative si o sa facem niste schimbari.
Insa exista si multe experiente pozitive, primim feedback regulat de la clienti prin google reviews, sunt publice.

Sper sa aveti experiente mai bune cand mai veniti pe la noi.

adiwolf
veteran
veteran

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de adiwolf » 20 Feb 2020, 23:22

sigur ca sunt si experiente pozitive, dar stii cum este, cele negative ies mai repede la suprafata si fac valuri mai multe.
sincer, nu am vrut sa scriu despre asta, defapt am si scris cand am avut ultima vizita dar am sters considerand ca nu are rost, insa vazand acuma postarile colegilor, mi-am dat seama ca nu era un caz singular si ca nu eram eu nebun sau ciufut.
in fine, nu mai conteaza si sigur vei schimba ceva
uite si un feedback bun pentru angajatul tau, Claudiu, amabil, respectuos, binevoitor
si o opinie legata de magazin - nu puteti implementa un fel de cod de client valabil si in online si in magazinul fizic?!
un cod QR ce il am in telefon, intr-o aplicatie ceva si cand fac cumparaturi in magazinul fizic sa il scaneze la casa si sa imi introduca direct cosul de vanzari in contul meu de client ?!
Omul care crede că dragostea poate fi cumpărată cu bani n-a avut niciodată câine în casă.

Scrie răspuns