Nu prea mai am timp...aici toata lumea e ocupata cu munca si cu berea....tincu ilie scrie:Shoot,de cand ai plecat,intervii doar asa scurt,englezeste,si berea se potriveste...![]()
Doar "teorie"...?
Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Sorin, Moderatori
ADDICTED TO SPINNING
http://spinningteambv.wordpress.com
http://spinningteambv.wordpress.com
