pescuitul la clean cu pestisor

pescuitul stationar si/sau cu momeli naturale: rame, pestisori, lipitori, coropisnite, insecte, etc

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Re: pt domnul LUCI_t

Mesaj de luci_t » 29 Aug 2007, 07:19

claudiu_halic scrie:dl luci_t vad ca sunteti membru senior si va respect dar an schimb nu cer respect dar vreau sa ami cer scuze daca vam gresit cu ceva cand am scris acel mesaj .de ce a trebuit sa ma suparati :( an asa hal eu doar am cerut niste sfaturi de la oameni mai priceputi ca mine care au fost mai politicosi cu mine decat dumneavoastra. va doresc fir antins si la revedere dar daca vam suparat rau ami cer scuze si va rog frumos sa ma iertati .la revedere :(
in primul rand te rog nu ma mai domni atat... suntem pe un forum si ne leaga aceeasi pasiune -pescuitul- si tot ce tine de el. Nu conteaza ce fel de membru sunt
M-a suparat scrisul tau, ortografia mai exact :oops: Te rog sa deschizi o carte de limba romana si sa inveti sa scrii cat de cat corect :oops:
Cat despre pescuit vad la locatie ca esti din sebis. Daca mai activezi pana prin octombrie o sa te duc la pescuit pt ca o sa fiu destul de mult timp prin zona

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 29 Aug 2007, 09:18

@luci_t ash zice ca baiatu nu este de nationalitate romana (sebes lasa multe interpretari) , eu vad ca lumea a raspuns la intrebarea lui deci sa inteles ce a vrut sa scrie , pe un topic american nu ar fi fost rost de critici de jenu asta si credema am vazut destui care gresesc dar pe nimeni sai apostrofeze :roll:

P.S. sper sa nu te leji de lipsa cratimelor :P

pilula
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 233
Membru din: 23 Sep 2005, 00:30
Localitate: Rm.Valcea

Mesaj de pilula » 29 Aug 2007, 13:43

Claudiu....ia sa incerci sa treci pe la un magazin de pescuit si sa cumperi unu doua voblere :wink: (salmo hornet de 2,5 cm modelele D si T).Sa vezi ce clean vei prinde cu ele....cauta singur locurile, experimenteaza singur recuperarea voblerului si vei avea randament mult mai mare decat la static(adik cu broasca sau altele)......si bineinteles vei prinde si cleni mari....la static, du-te noaptea si incearca-l.
Pilly

APSHD
veteran
veteran
Mesaje: 1125
Membru din: 27 Ian 2007, 20:51
Localitate: HUNEDOARA

Mesaj de APSHD » 29 Aug 2007, 15:04

As dori sa stiu citi dintre noi la 14 ani stiau sa prinda clean mare la pestisor :?: :?: :?: :?:
Este laudabila intentia lui de a cere ajutorul celor mai experimentati.Asa ca prietene nu da importanta criticilor si pune suflet in ceea ce faci , numai asa vei putea ajunge un pescar desavirsit. :wink: :twisted: :lol: :?

claudiu_halic
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 7
Membru din: 25 Aug 2007, 07:48
Localitate: sebis

multumiri

Mesaj de claudiu_halic » 29 Aug 2007, 20:32

vreau sa multumesc urmatorilor oameni pt sfaturi si promit ca le voi urma :D dar nu sunt din sebes sunt din sebis din judetul arad :wink: vreau sa multumesc urmatorilor pt sfaturi:
-APSHAD;
-PILULA;
-PIKEMANU
-LUCI_T;
-ADRIGNAT;
VA MULTUMESC SI VA DORESC FIR ANTINS :wink:

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 29 Aug 2007, 21:38

pikeman scrie:@luci_t ash zice ca baiatu nu este de nationalitate romana (sebes lasa multe interpretari) , eu vad ca lumea a raspuns la intrebarea lui deci sa inteles ce a vrut sa scrie , pe un topic american nu ar fi fost rost de critici de jenu asta si credema am vazut destui care gresesc dar pe nimeni sai apostrofeze :roll:

P.S. sper sa nu te leji de lipsa cratimelor :P
vad ca a raspuns copilul in legatrura cu sebisul. mam legat de el ca stiu bine de tot zona de unde este... (m-am nascut la vreo 40 km de oraselul lui :lol: )si pe shabisheni ii stiu oameni dezghetzatzi... creca dascalu lui isi baga dejtun gat daca da cu ochi peste postarile pruncului
Si chiar iam promis cal duc la pescuit (de lor lasa alui :oops: ) dar cu oleaca de artificiale, sa scalde si iel voblere an cris. daca nare ioi da io cateva si bata si streang de care sa leje vobleru
P.S. vezi ca si io stiu sa scri nashpa?? :D :) :P

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 29 Aug 2007, 21:48

luci_t scrie:
pikeman scrie:@luci_t ash zice ca baiatu nu este de nationalitate romana (sebes lasa multe interpretari) , eu vad ca lumea a raspuns la intrebarea lui deci sa inteles ce a vrut sa scrie , pe un topic american nu ar fi fost rost de critici de jenu asta si credema am vazut destui care gresesc dar pe nimeni sai apostrofeze :roll:

P.S. sper sa nu te leji de lipsa cratimelor :P
vad ca a raspuns copilul in legatrura cu sebisul. mam legat de el ca stiu bine de tot zona de unde este... (m-am nascut la vreo 40 km de oraselul lui :lol: )si pe shabisheni ii stiu oameni dezghetzatzi... creca dascalu lui isi baga dejtun gat daca da cu ochi peste postarile pruncului
Si chiar iam promis cal duc la pescuit (de lor lasa alui :oops: ) dar cu oleaca de artificiale, sa scalde si iel voblere an cris. daca nare ioi da io cateva si bata si streang de care sa leje vobleru
P.S. vezi ca si io stiu sa scri nashpa?? :D :) :P
bag sama ca si io cetesc nashpe de inteleg ce scri tu nashpa :lol: posibil sa fie vro traba SEBISeana :twisted:

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 29 Aug 2007, 22:15

@pikeman
:lol1: :respekt:

Scrie răspuns