TVR si victor tarus !!!

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
qwe1qwe
senior
senior
Mesaje: 320
Membru din: 29 Ian 2011, 13:13

Mesaj de qwe1qwe » 21 Ian 2012, 14:37

Sa faca o iesire pe Mures, Cris, Olt sau alte rauri unde ara putea sa arate ceva la lume doamne fereste, e sub demnitatea lui.

Avatar utilizator
kzoli
veteran
veteran
Mesaje: 2856
Membru din: 30 Sep 2008, 08:25
Localitate: Targu Mures

Mesaj de kzoli » 21 Ian 2012, 14:59

qwe1qwe scrie:Sa faca o iesire pe Mures, Cris, Olt sau alte rauri unde ara putea sa arate ceva la lume doamne fereste, e sub demnitatea lui.
Nu cred ca ar fi vorba despre demnitate ci pur si simplu NU ar avea ce filma pe ape publice, eventual mizeriile de pe maluri si din apa, ... pe lacuri, incinte mai ai sanse sa prinzi intr-un timp relativ scurt si la filmat operatorul costa destul de mult... si nici la montaj nu e totuna cand ai de unde sa alegi sau trebuie sa nascocesti ca sa iasa ceva... In fine cred si sunt convins daca ati face voi filmari de "calitate" pe ape publice, ar fi deacord sa dea pe post :lol: . Eu am avut ocazia sa particip la cateva expeditii la care participau si cameramani de la anumite posturi de televiziune si abia atunci mi am dat seama ca nu e asa de usor sa faci, sa aduni un material bun, mai ales ca de multe ori prinzi cand nu merge camera sau alte chitibusuri... e una sa faci filmari hobby si sa postezi pe youtube si total alta cand o faci pentru un post de televiziune, mai ales cand camera are peste 10 kg :lol:

Avatar utilizator
grecu
veteran
veteran
Mesaje: 1665
Membru din: 21 Iul 2005, 22:21
Localitate: tg mures

Mesaj de grecu » 21 Ian 2012, 15:11

is de moda veche baietii :) cand il mai vad si pe umflatu ala de Paco ma ia cu transpiratii reci plus ca nu poti pe o lanseta de spinn sa pui un plumb si 2 carlige sa dai la caras, pur si simplu nu se poate :twisted:
Faptu ca pescuieste la Sarulesti nu ii chiar asa rau dar si akolo da in deversor asta ii exagerat deja !
Nu termin o relatie cu o femeie pana nu o vizitez in trei locuri !

Avatar utilizator
kzoli
veteran
veteran
Mesaje: 2856
Membru din: 30 Sep 2008, 08:25
Localitate: Targu Mures

Mesaj de kzoli » 21 Ian 2012, 15:12

grecu scrie:is de moda veche baietii :)
Corect ! ... scurt si la obiect :lol:

rcorbu
veteran
veteran
Mesaje: 1170
Membru din: 22 Iun 2006, 15:14
Localitate: Ploiesti

Mesaj de rcorbu » 21 Ian 2012, 16:07

baieti de ce va tot suparati ?
acuma VT mai merge in Delta, mai pica si o apa de munte la pastrav,
daca va uitati pe F&H chiar numai crap se da, ca parerea mea ca este chiar mai rau decat VT.
mai bine va uitati la emisiunea "Natura si Aventura" si o sa va simtit mai bine, rauri si lacuri de munte, pastrav, clean locuri frumoase.

iar cand o venii vara incepeti sa faceti filme si sa le postati pe forum.
sigur vor fi si mai interesante si mai diverse.

Avatar utilizator
grecu
veteran
veteran
Mesaje: 1665
Membru din: 21 Iul 2005, 22:21
Localitate: tg mures

Mesaj de grecu » 21 Ian 2012, 17:35

"Natura si Aventura" este o emisiune corecta !!! unde pescuieste VT oricine poate prinde peste :)) deci fara aere de mare pescar . o alta emisiune corecta mi se pare " In Carlig " cat despre PVTV cam slab cu spinningul dar ce sa facem ?, ne hranim si noi sufletu cu ce putem macar pana vine primavara
Nu termin o relatie cu o femeie pana nu o vizitez in trei locuri !

Avatar utilizator
alexandru varga
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 292
Membru din: 25 Aug 2006, 04:42
Localitate: deva

Mesaj de alexandru varga » 21 Ian 2012, 18:32

corect spus ,ca emisiunea Natura si Aventura ii mai tare si merita urmarita.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 21 Ian 2012, 19:14

VIctor Tarus ca si Tibanu, iti provoaca cel mult mila daca nu scarba...dar asta e Romania, de ce ar fi altfel?! MI-E RAU!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
stradic
veteran
veteran
Mesaje: 2283
Membru din: 05 Iul 2010, 09:17
Localitate: SOMCUTA MARE

tarus

Mesaj de stradic » 21 Ian 2012, 19:24

Da cine i TARUS asta????? :lol: :lol: :lol: :lol:
rapala the best vobler in the world

Avatar utilizator
grecu
veteran
veteran
Mesaje: 1665
Membru din: 21 Iul 2005, 22:21
Localitate: tg mures

Mesaj de grecu » 21 Ian 2012, 19:42

adeline am si uitat de Tibanu Bibanu' :))) era ala cu emisiunea " Tibanu mananca si mananca " nu ? :))
Nu termin o relatie cu o femeie pana nu o vizitez in trei locuri !

Scrie răspuns