Se mai intampla si asa !

discutii si povestiri de la pescuit...

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

danstiucaru
veteran
veteran
Mesaje: 1481
Membru din: 20 Apr 2009, 14:39

Mesaj de danstiucaru » 06 Feb 2011, 20:27

ba io miam prins si dejeto o data...mama masi,mai bine renuntam la usi,clar :D

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 07 Feb 2011, 10:06

Oameni buni, de aia s-au inventat tuburi si huse rigide ptr lansete. Alea rezista si la usi trantite, mai degraba se rupe usa decat tubul! :lol: Cat despre ala cu camera care cade in apa filmand as vrea sa pateasca asa si Tarus in emisiunea lui , sa ii cada cameramanul in apa sau in barca peste el, sa ii vad pe amandoi inotand!

Avatar utilizator
kzoli
veteran
veteran
Mesaje: 2856
Membru din: 30 Sep 2008, 08:25
Localitate: Targu Mures

Mesaj de kzoli » 07 Feb 2011, 10:10

Fario_nebunu scrie: Cat despre ala cu camera care cade in apa filmand as vrea sa pateasca asa si Tarus in emisiunea lui , sa ii cada cameramanul in apa sau in barca peste el, sa ii vad pe amandoi inotand!

Din pacate unul a cazut, parca vara trecut sau acu doi an si a avut final tragic ...asta daca am inteles bine si nu era la misto, dar cu lucrurile de acest gen nu se joaca...

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 07 Feb 2011, 10:14

kzoli scrie:
Fario_nebunu scrie: Cat despre ala cu camera care cade in apa filmand as vrea sa pateasca asa si Tarus in emisiunea lui , sa ii cada cameramanul in apa sau in barca peste el, sa ii vad pe amandoi inotand!

Din pacate unul a cazut, parca vara trecut sau acu doi an si a avut final tragic ...asta daca am inteles bine si nu era la misto, dar cu lucrurile de acest gen nu se joaca...
Unde s-a intamplat? In Romania?

Avatar utilizator
kzoli
veteran
veteran
Mesaje: 2856
Membru din: 30 Sep 2008, 08:25
Localitate: Targu Mures

Mesaj de kzoli » 07 Feb 2011, 10:50

Fario_nebunu scrie:
kzoli scrie:
Fario_nebunu scrie: Cat despre ala cu camera care cade in apa filmand as vrea sa pateasca asa si Tarus in emisiunea lui , sa ii cada cameramanul in apa sau in barca peste el, sa ii vad pe amandoi inotand!

Din pacate unul a cazut, parca vara trecut sau acu doi an si a avut final tragic ...asta daca am inteles bine si nu era la misto, dar cu lucrurile de acest gen nu se joaca...
Unde s-a intamplat? In Romania?
asa am inteles, ca unul dintre cameramanii emisiunii a avut un accident tragic parca in delta, am prins o emisiune unde tineau un moment de reculegere in memoria cameramanului "cazut la datorie".... poate ma insel si a decedat din alte cauze dar sunt sigur ca era unul din echipa care insotea la filmari...
Poate daca scormonesti pe google sau in arhiva TVR gasesti mai multe informatii...

devalin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 171
Membru din: 31 Mar 2008, 10:03
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de devalin » 07 Feb 2011, 11:26


S.G. DRILL
veteran
veteran
Mesaje: 685
Membru din: 07 Mar 2012, 20:14
Localitate: Tulcea

Re: Se mai intampla si asa !

Mesaj de S.G. DRILL » 26 Iul 2012, 19:37

asta ori este prost , ori este idiot :fluch
sau poate amandoua :datz:
nu cred ca toate sunt aranjate :wallbash:

dumi_id
veteran
veteran
Mesaje: 622
Membru din: 08 Sep 2010, 19:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Se mai intampla si asa !

Mesaj de dumi_id » 26 Iul 2012, 21:38

Gandeste-te ca daca faci emisiuni/serii de emisuni care tin ani de zile (vezi si Rex Hunt) este imposibil sa nu existe asemenea accidente de-a lungul fimarilor.

Avatar utilizator
red4dogs
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 199
Membru din: 30 Mai 2010, 20:33

Re: Se mai intampla si asa !

Mesaj de red4dogs » 28 Iul 2012, 08:25

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
" Dati-i unui om un peste si il vei hrani pentru o zi, invata un om sa pescuiasca si-l vei hrani pentru o viata ! "

Scrie răspuns