Discutii despre pescuit sportiv la rapitori, pescuitul cu naluci sau momeli naturale
Treci peste conţinut
Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Sorin, Moderatori
Mesaj de pupu » 12 Noi 2004, 21:14
Înapoi la “Echipamente si accesorii”