oscilante cati

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Sorin, Moderatori

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4656
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: oscilante cati

Mesaj de adiwolf » 04 Iun 2013, 19:38

toate lingurile CATI sunt facute manual.
foloseste anumite matrite dar nu in sensul de produs in serie
Omul care crede c? dragostea poate fi cump?rat? cu bani n-a avut niciodat? câine în cas?.

Avatar utilizator
bogdan82
veteran
veteran
Mesaje: 1460
Membru din: 14 Oct 2009, 15:17

Re: oscilante cati

Mesaj de bogdan82 » 04 Iun 2013, 19:47

Adi, eu am vrut sa spun altceva ... e clar ca sunt un pic „tunate” ... nu sunt batute doar pe poanson si atat ...

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4656
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: oscilante cati

Mesaj de adiwolf » 08 Iun 2013, 12:09

am inteles Bogdane,
oricum sunt linguri bune, mai ales la stiuca pe balti
Omul care crede c? dragostea poate fi cump?rat? cu bani n-a avut niciodat? câine în cas?.

danone
veteran
veteran
Mesaje: 901
Membru din: 19 Mai 2006, 13:04
Localitate: Cluj si Belis

Re: oscilante cati

Mesaj de danone » 04 Ian 2015, 13:36

Mai stie cineva pe unde se mai gasesc oscilantele astea Cati?

Scrie răspuns