multumesc
baracuda 2,70
Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Sorin, Moderatori
baracuda 2,70
stie cineva un sait pt achizitionarea unei barci baracuda de2,7m?
multumesc
multumesc
Re: baracuda 2,70
multumesc pt sfaturi ,mi-am luat o allroundmarin samba da 2,65 m 
Re: baracuda 2,70
bravo.grama v scrie:multumesc pt sfaturi ,mi-am luat o allroundmarin samba da 2,65 m
in ce bani?
Omul care crede c? dragostea poate fi cump?rat? cu bani n-a avut niciodat? câine în cas?.
Re: baracuda 2,70
27 mil
Re: baracuda 2,70
sa ai parte numai de iesiri reusite cu ea
"In fiecare zi ne batem joc
De pasari ,de iubire si de mare
Si nu bagam in sema ca in loc
Ramane un desert de disperare ."
Romulus Vulpescu
De pasari ,de iubire si de mare
Si nu bagam in sema ca in loc
Ramane un desert de disperare ."
Romulus Vulpescu
Re: baracuda 2,70
multumesc ,
