unU mai tare k altU ( sto , mishto , socare so ? )

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 25 Iul 2005, 09:08

Nu stiu. Baga-i degetu-n c... si .... Ca-n banc. Apoi spune-ne si noua. Eu te cred pe cuvant. :lol:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Calone
veteran
veteran
Mesaje: 614
Membru din: 27 Mai 2004, 21:56
Localitate: cs

Mesaj de Calone » 25 Iul 2005, 09:48

Ba io stiu bancu ... dar restu ? :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 25 Iul 2005, 10:06

Daca nu-l stii citeste-l ca e cu trei postari mai sus. :idea:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Calone
veteran
veteran
Mesaje: 614
Membru din: 27 Mai 2004, 21:56
Localitate: cs

Mesaj de Calone » 25 Iul 2005, 10:12

Ala e destul de light ..... astia au chestii mai grele .....
de ex. se transpun in vestiti scamatori ! :lol: :lol:

Avatar utilizator
Sorin
Moderator
Moderator
Mesaje: 4694
Membru din: 17 Mai 2004, 10:39
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Sorin » 25 Iul 2005, 10:15

adica Iozefini?
''uite mainile''?
:D
Da-i unui om un peste si el va manca o zi; invata-l sa
pescuiasca si el va
sta pe marginea lacului si va bea bere toata ziua.

Calone
veteran
veteran
Mesaje: 614
Membru din: 27 Mai 2004, 21:56
Localitate: cs

Mesaj de Calone » 25 Iul 2005, 10:17

Ia uite cum am reusit in wekend sa iau bataie de la prefectu de cs ca si asa tot a fost ministru apararii mai demult .
Nu stateam ascuns in tufish asa cum zice unul dintre eroi . Stateam la pescuit asa linistit cand dintr-o data apare prefectul ( S. Frunzaverde ) cu 3 rangeri dupa el , beat mort cu ochii bulbucati si cu un tricou verde pa care scria " ce te legeni codrule ? " .
Ma observa si zice printre sughituri : tu de ce pescuiesti mah in rezervatie ? ai fa permis , aiii ?
Eu in intreb : Esti cumva matali Oaca" ( Walker ) ? asta asa cu inima ingetata
cam cat o " cireasha amara " sa nu cumva sa ma aresteze ca oricum nu aveam acte la mine .... si deh si prefect si cu rangeri dupe dinsul ( interesant erau 3 la numar ) .
Dintro data pare in decor o vaca ( care pan la urma a fost salvarea mea ) si incepe sa se uite la noi exact k o vaca .
Eu ma uit la ea si zic : Ce te uiti mah la mine k o vaca ? aaaaa , exact ma ce te uiti la mine k o vaca ?
Odata dintr-un tufish iasa ciobanul ascuns pana atunci si spune foarte mirat : Pai vaca si e ..... :!:
In acest timp pe prefect il apuca pishu si de frica si de betie si spune :
Ba , lasa permisu si aratami repede un wc pe aici ca fac pe mine !
Eu : nustiu shafule ! chai nu stiu ..
Ciobanu repede : Hai ca te duc io dom prefect !

Pana aici toate bune si frumoase .....

Dupa 10 min. cum stateam pe malul apei ma trezesc ca iau o bata pe carca si o sumedenie de injuraturi .... cand mi revin il observ pe prefect cu bata de base injuranduma si spunand cu o voce foarte subtiata ca din cauza asta s-a apucat el de baut ...
Eu nedumerit : Pai ce s-a intamplat domle ?

El : fira a drecu cu cibanul masii cu tot .... ajung la wc , fug repede la primul - spart , al doilea - spart , al treliea - spart si tot asa pana ajung la ultimul unde era deja coada .
Il intreb pe ala din fata de ce sunt sparte wc-urile astea si mi zice ala ca se tot caca un cioban in ele .
Mi ajunge si mie randul la pishu intru in ultimul care era nespart si dintr-o data se deshide usa si din spate mi spune cineva : Stai pe loc nu te ntoarce ca sunt ciobanasul scamator remus !!!
Si-mi baga o mana in fata ochilor si ma inteaba cate degete are mana asta ? Eu ii raspund 5 .... mi baga si cealalta mana in fata si ma intreaba da la astea cate degete vezi ? eu zic tot 5 .... El : in total cate sunt ? Eu : 10
dar el apoi : Simtzi un deget in *** ?

AAAA, si daca nu erai tu zise prefectul poate nu ajungeam acolo ca nu ma opream sa te intreb de sanatati .

Asa ca remuse iti spun eu nu mai pastori vaci , nu mai sta prin tufishuri , nu mai le sparge rozeta prefectiilor ca pana la urma te vor identifica dupa urme !!!!!
Mai ales daca treci des pe la wc-uri publice .
Si acum inteleg si eu de unde is gropile in plai ca pana acum credeam ca le-au facut viiturile .....
dar cred ca te-ai usurat tu mai demult acolo :lol: :lol:

remusnico
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 149
Membru din: 20 Iun 2005, 12:38

Mesaj de remusnico » 25 Iul 2005, 10:35

Mai is si io dus cu pluta uneori, da' caCalone nu ...

Calone
veteran
veteran
Mesaje: 614
Membru din: 27 Mai 2004, 21:56
Localitate: cs

Mesaj de Calone » 25 Iul 2005, 10:40

faci ce faci si tot la caca ajungi !!! :lol: :lol:
si mai zici ca te - au hackuit altii , mai remusnico mai ...
pai ce sa mai credem :twisted:

remusnico
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 149
Membru din: 20 Iun 2005, 12:38

Mesaj de remusnico » 25 Iul 2005, 10:55

Poate ar fi mai bine sa-ti schimbi nickname - ul? Vezi ca au mai patit-o si altii ...

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 25 Iul 2005, 11:04

:lol: :D :twisted: :D :D :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :) :) :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o :o :o :o :o :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :) :) :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

Scrie răspuns