Vând scuter
Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Moderatori
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Vând scuter
Vând scuter Garelli/BT49QT-12/VIP, 1650 lei .
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
1600 lei.
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
valabil.
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
1550 lei.
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
1400 lei
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
Valabil
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
Valabil
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
Cump?rat de la Nalba Gala?i.
Acte în regul?.

Acte în regul?.
- larrypescarul
- veteran

- Mesaje: 1192
- Membru din: 12 Feb 2011, 08:29
- Localitate: Galati
Re: Vând scuter
Valabil