vand logan 2007
Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Moderatori
vand logan 2007
vand logan preferance din 2007 , taxa nerecuperata,itp pana in aprilie 2017 , culoare gri-platine , impecabil -2500 e negociabil , poze pe mail.
Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Moderatori