telefon dual-sim touchscren,2 camere 2.0mp

numai pentru persoane fizice

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
gozo
junior
junior
Mesaje: 96
Membru din: 19 Oct 2004, 15:17

telefon dual-sim touchscren,2 camere 2.0mp

Mesaj de gozo » 20 Ian 2008, 22:40

VAND
TELEFON DUAL SIM DUAL BLUETOOTH SI DUAL CAMERA DE 2MP SI 2.o MP. ECRAN FOARTE MARE DE 3 INCHI CU TOUCHSCREEN 262.000 culorii.
-dual sim simultan
interfata windows mobile
ACCESORII INCLUSE: 2 BATERII 3200 + 1200 mAH
Incarcator de casa,
Cablu de date USB,
Hands-free stereo.
card memorie de 512mb inclus in pachet,suporta pana la 2G.

SPECIFICATII TEHNICE:
2 CAMERE 2MP ,2.MP
2 xBLUETOOTH -functia bluetooth activa pt fiecare sim
2CARDURI SIM ACTIVE ONLINE

DIMENSIUNE 3 INCHI
MESAJE:SMS,MMS
CARD T-FLASH 512 INCLUS
PLAYER VIDEO MPEG4
PLAYER AUDIO MP3,polifonic
CALCULATOR, calendar, clock
JOCURI
ORGANIZER
CONEXIUNE USB
Multi-languages: English, French, Russian, Spanish, Arabic
BLACKLIST 5 NUMERE
ARGINTIU
putin folosit PRET 500 ron
[img]][img]http://img70.imageshack.us/img70/599/67906885yr0.th.png[/img][/[/img]

Puiu.BZ
veteran
veteran
Mesaje: 794
Membru din: 05 Noi 2006, 12:13
Localitate: Buzau

Mesaj de Puiu.BZ » 22 Ian 2008, 22:41

daca'i china, dispari cu el d'aici!

Avatar utilizator
gozo
junior
junior
Mesaje: 96
Membru din: 19 Oct 2004, 15:17

Mesaj de gozo » 23 Ian 2008, 08:20

este marca cect si este facut in china ,ai vazut tu dual sim facut in alta tara decat in china ? sau faci comentarii asa fara rost?

Puiu.BZ
veteran
veteran
Mesaje: 794
Membru din: 05 Noi 2006, 12:13
Localitate: Buzau

Mesaj de Puiu.BZ » 23 Ian 2008, 10:11

NImic nu-i fara rost pe lumea asta, prietene! Numai ca am eu o problema cu chiciurile made'n china! Si btw...dual sim a facut first time Nokia? Ring the bell? In fine...nu te ofusca...e doar o remarca!

Avatar utilizator
genu
veteran
veteran
Mesaje: 590
Membru din: 07 Iul 2006, 21:48

Mesaj de genu » 23 Ian 2008, 11:50


Avatar utilizator
gozo
junior
junior
Mesaje: 96
Membru din: 19 Oct 2004, 15:17

Mesaj de gozo » 23 Ian 2008, 12:03

http://www.flashgsm.ro/index.php?action ... Dual%20SIM
daca tot vreti sa fim rautaciosi
eu l-am luat din doua motive pe care alte telefoane nu le au ,atentie BLACKLIST si dual sim.

Puiu.BZ
veteran
veteran
Mesaje: 794
Membru din: 05 Noi 2006, 12:13
Localitate: Buzau

Mesaj de Puiu.BZ » 23 Ian 2008, 20:03

Hai bre gozo!...nu vrem sa fim rautaciosi de loc...n-o lua personal...numai ca asta e, nu-i prea inghit pa scremutzii aia de chinezi. Aia copiaza tot ce misca si ce nu misca...mare minune daca n-or scoate o clona a planetei Pamant, populata numai cu constipati cu ochii mici si pe care vezi numai lanuri de orez, cat vezi cu ochii. Parsivi si criminali. Cica acum nu-i mai gasesti bucati vraiste in geamantane, s-au modernizat si ei, si-i gasesti la conserve in sos propriu, tomat sau marinati! Iefteneaua!

Avatar utilizator
gozo
junior
junior
Mesaje: 96
Membru din: 19 Oct 2004, 15:17

Mesaj de gozo » 24 Ian 2008, 10:25

Puiu.BZ scrie:Hai bre gozo!...nu vrem sa fim rautaciosi de loc...n-o lua personal...numai ca asta e, nu-i prea inghit pa scremutzii aia de chinezi. Aia copiaza tot ce misca si ce nu misca...mare minune daca n-or scoate o clona a planetei Pamant, populata numai cu constipati cu ochii mici si pe care vezi numai lanuri de orez, cat vezi cu ochii. Parsivi si criminali. Cica acum nu-i mai gasesti bucati vraiste in geamantane, s-au modernizat si ei, si-i gasesti la conserve in sos propriu, tomat sau marinati! Iefteneaua!
\nu prea ai inghiti tu dar sant multi si produ orice ieftin si fac si lucruri de calitate sant lideri mondiali in productia de electronice,deci vrei nu vrei ei se afla langa tine tot timpul!

Puiu.BZ
veteran
veteran
Mesaje: 794
Membru din: 05 Noi 2006, 12:13
Localitate: Buzau

Mesaj de Puiu.BZ » 24 Ian 2008, 23:50

O chinezoaica beton m-ar interesa mai tare. D'aia cu sfarcurile tari ca twisterele...bune de mestecat...si stii ce ma mai bucura de nu mai pot? Ca nu-s lideri chinezoii astia la scule si accesorii de pescuit, ....ma refer la CALITATE! Calitatea vere, ca asta-i de baza! Parerea mea! Si-apoi gaselnita cu blacklista aia de care zici nu mi se pare un mare moment istoric in era tehnologiei, in masura in care nu ai nevoie de asa ceva. Astea's deja fas-uri de pushtache si eu am depasit de ceva vreme faza!!

Avatar utilizator
gozo
junior
junior
Mesaje: 96
Membru din: 19 Oct 2004, 15:17

Mesaj de gozo » 25 Ian 2008, 08:42

Puiu.BZ scrie:O chinezoaica beton m-ar interesa mai tare. D'aia cu sfarcurile tari ca twisterele...bune de mestecat...si stii ce ma mai bucura de nu mai pot? Ca nu-s lideri chinezoii astia la scule si accesorii de pescuit, ....ma refer la CALITATE! Calitatea vere, ca asta-i de baza! Parerea mea! Si-apoi gaselnita cu blacklista aia de care zici nu mi se pare un mare moment istoric in era tehnologiei, in masura in care nu ai nevoie de asa ceva. Astea's deja fas-uri de pushtache si eu am depasit de ceva vreme faza!!
Daca ai pb personale cu chinezi sau chinezoaicele e treaba ta,numai ca aici nu ti-ai gasit locul de refulat,sa fii tu sanatos cate scule de pescuit fac chinezii balnkurii,mandrine, etc,
PS: S_A VANDUT TELEFONUL<nu mai este de actualitate.

Scrie răspuns