Cumpar - carti

numai pentru persoane fizice

Moderatori: Adelin, tudor, johnnybravo, Moderatori

Avatar utilizator
dori
senior
senior
Mesaje: 333
Membru din: 18 Dec 2009, 00:00
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: Cumpar - carti

Mesaj de dori » 24 Mar 2015, 16:32

Salut!
Caut, în continuare, cartea de Neam?u, chiar ?i sub forma unei edi?ii ulterioare (dac? exist?). Obliga?iile ?i penalul le-am g?sit.
Fir întins!
Prin natura omul este posesiv, dar prin incultura ce devine, egoist ?

Avatar utilizator
dori
senior
senior
Mesaje: 333
Membru din: 18 Dec 2009, 00:00
Localitate: Tg-Jiu
Contact:

Re: Cumpar - carti

Mesaj de dori » 26 Mar 2015, 09:48

Salut!

Ce inseamn?: „VOLUMELE REPREZINTA REPLICI REALIZATE IN CONDITII GRAFICE DEOSEBITE PE HARTIE DE LUX ALE EDITIEI DIN”... ?

Fir întins!
Prin natura omul este posesiv, dar prin incultura ce devine, egoist ?

Scrie răspuns