FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

numai pentru persoane fizice, vanzari ocazionale

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
jackspinner
veteran
veteran
Mesaje: 712
Membru din: 03 Mai 2010, 20:18

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de jackspinner » 19 Sep 2012, 17:38

Iujin scrie:Bila alba pentru tito. Vanzator serios si de incredere.
Si inca una de la mine . Stie el de care .

Avatar utilizator
mariush
senior
senior
Mesaje: 470
Membru din: 14 Iun 2007, 12:00
Localitate: ORADEA

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de mariush » 19 Sep 2012, 19:27

bila alba pentru bman.recomand.
"nevoia este parintele inovatiei" PLATON

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2830
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de tito » 19 Sep 2012, 19:30

jackspinner scrie:
Iujin scrie:Bila alba pentru tito. Vanzator serios si de incredere.
Si inca una de la mine . Stie el de care .

Pai spune sa stie toata lumea ce bila e si motivele pentru care ai dat-o. Pe mine oricum ma lasa rece chestia cu bilele, indiferent de culoarea lor. Important e sa nu am eu constiinta incarcata. Si nu o voi avea pentru ca nu am vandut niciodata ceva care sa aiba defecte sau sa nu fie conform descrierii. Nu am pretins bile albe nici macar atunci cand am vandut pe incredere sau produse cu preturi sub cele practicate pe piata.
Sunt extrem de ocupat, nu ma ocup cu vanzarea de "scule" de pescuit, vand doar lucrurile pe care nu le mai folosesc si de care altii se pot bucura. Dar cum nu toti oamenii sunt la fel, esti indreptatit sa-mi dai bila neagra pentru faptul ca nu am reusit sa-ti trimit inca lanseta. Din criza de timp, de obicei mi-e greu sa respect termenul de livrare si intarzii expedierea coletelor. Si lui Iujin i-am trimis coletul cu intarziere si el a facut "greseala" sa-mi acorde acea bila alba inainte de a primi produsele. Cred ca e mai important ca produsele au fost conform descrierii si nu faptul ca au intarziat. Doar ca in cazul tau, asa cum ti-am spus nu am avut un tub de protectie pentru ca lanseta sa ajunga in conditii optime la tine...acesta fiind motivul principal pentru care nu am trimis-o. Dar ma rog, daca stateai in acel bat si vroiai sa pescuiesti cu el cat mai repede, te inteleg si recunosc ca merit acea bila neagra.

Avatar utilizator
MARIUS POPA
veteran
veteran
Mesaje: 3263
Membru din: 15 Iul 2007, 15:57
Localitate: Bistrita si Alba Iulia(Ro)

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de MARIUS POPA » 19 Sep 2012, 20:00

il felicit pe antoniue, pentru modul inspirativ de ambala coletul.
recomand, am vorbit una si aia sa-ntamplat ;)!
Imagine
Mai intai ii faci hoti, si apoi ii pedepsesti ca fura!....V.Hugo
Daca vrei sa stii cine este un om, da-i o functie de conducere. (Robert Brasillach)
Fii pescar nu talhar.

Iujin
veteran
veteran
Mesaje: 1462
Membru din: 11 Ian 2005, 13:29
Localitate: Cluj Napoca

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de Iujin » 19 Sep 2012, 20:54

tito scrie:
jackspinner scrie:
Iujin scrie:Bila alba pentru tito. Vanzator serios si de incredere.
Si inca una de la mine . Stie el de care .

Pai spune sa stie toata lumea ce bila e si motivele pentru care ai dat-o. Pe mine oricum ma lasa rece chestia cu bilele, indiferent de culoarea lor. Important e sa nu am eu constiinta incarcata. Si nu o voi avea pentru ca nu am vandut niciodata ceva care sa aiba defecte sau sa nu fie conform descrierii. Nu am pretins bile albe nici macar atunci cand am vandut pe incredere sau produse cu preturi sub cele practicate pe piata.
Sunt extrem de ocupat, nu ma ocup cu vanzarea de "scule" de pescuit, vand doar lucrurile pe care nu le mai folosesc si de care altii se pot bucura. Dar cum nu toti oamenii sunt la fel, esti indreptatit sa-mi dai bila neagra pentru faptul ca nu am reusit sa-ti trimit inca lanseta. Din criza de timp, de obicei mi-e greu sa respect termenul de livrare si intarzii expedierea coletelor. Si lui Iujin i-am trimis coletul cu intarziere si el a facut "greseala" sa-mi acorde acea bila alba inainte de a primi produsele. Cred ca e mai important ca produsele au fost conform descrierii si nu faptul ca au intarziat. Doar ca in cazul tau, asa cum ti-am spus nu am avut un tub de protectie pentru ca lanseta sa ajunga in conditii optime la tine...acesta fiind motivul principal pentru care nu am trimis-o. Dar ma rog, daca stateai in acel bat si vroiai sa pescuiesti cu el cat mai repede, te inteleg si recunosc ca merit acea bila neagra.
Sa sti ca eu ti-am acordat bila alba exact dupa ce am ridicat coletul de la posta. eu consider ca esti o persoana de incredere mai ales ca nici macar nu am apucat sa iti fac plata. Produsele au corespuns exact cu descrierea si din acest punct de vedere eu sunt multumit. :mrgreen:
Dragostea e oarba, dar casatoria ii reda vederea!!!

jackspinner
veteran
veteran
Mesaje: 712
Membru din: 03 Mai 2010, 20:18

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de jackspinner » 19 Sep 2012, 23:09

Consider ca am asteptat destul , 10 zile . Ce , trebuia sa astept sa vina Craciunul ?

edix
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 24
Membru din: 11 Sep 2012, 08:54

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de edix » 21 Sep 2012, 14:31

Daca tot se dau bile pe aici ... o bila alba pt mynu_cs , multam pt "bat" .

Avatar utilizator
tux
veteran
veteran
Mesaje: 1389
Membru din: 18 Aug 2010, 04:50
Localitate: Targu Jiu

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de tux » 21 Sep 2012, 17:19

Bile albe pentru:
Chief
bimbirock_dan
spiridusul
Born to F.i.s.h, Forced to Work ...
I need a 6-month Fishing Trip ... Twice a Year

Avatar utilizator
sorinB
veteran
veteran
Mesaje: 14621
Membru din: 25 Ian 2007, 00:06
Localitate: sibiu

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de sorinB » 21 Sep 2012, 18:52

Bila alba Imagine pentru worm_.
Foarte de treaba si de incredere, recomand ;)

Avatar utilizator
ringogabi
senior
senior
Mesaje: 374
Membru din: 03 Feb 2007, 13:10
Localitate: Iasi

Re: FEEDBACK la rubrica vanzare-cumparare

Mesaj de ringogabi » 24 Sep 2012, 11:46

O bila alba pt "toni f". Super omul, super motorul! Multumesc! :respekt:

Scrie răspuns