gerula is back

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Închis
Avatar utilizator
kuin tauti
veteran
veteran
Mesaje: 1851
Membru din: 22 Noi 2007, 21:12
Localitate: Renolandia

Mesaj de kuin tauti » 28 Iul 2008, 23:38

apoi na !

si io l-am tot iscodit cu cit ii vindea baboiu lu razavan.... dar nu vre sa spuie...

Avatar utilizator
Gerula
veteran
veteran
Mesaje: 2282
Membru din: 07 Noi 2005, 19:19
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gerula » 28 Iul 2008, 23:47

Sincer, nu cred ca Razvan duce sute de voblere pe balta ca sa dea la baboi. Parerea mea.
Cu lacrimi Bastus!

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 29 Iul 2008, 00:13

onesti scrie: Unii isi dosesc chestii senzitive si scumpe. Daca n-ai observat, Gerula, uite o propozitzie dezvoltata, plina de sensuri a moderatorului Adelin. Garantez ca la fel de virtuos e cu lanseta cum e si cu penitza:
Eu zic ca daca iti dosesti ceva FOARTE SENZITIV sase milioane nu e un capat de tzara, avand in vedere ca iti doresti ceva deosebit.
Cred ca si Gerula ar vedea ca e ridicol faptul ca repetzi intruna obsesiv o gresala facuta la tastatura.
Cert e ca amandoi avetzi frica de apa, nu vad care ar fi al motiv pt care nu putetzi prinde peste.Ca la teorie vad ca nu stati rau. :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Re: gerula is back

Mesaj de Adi_ » 29 Iul 2008, 08:11

danr scrie:userul gerula a fost reactivat
a promis ca e "cuminte", si poate ca merita a doua sansa
hai spune-ne tot, a venit plangand, in genunchi, ce promisiuni a mai facut? :lol:

oricum, se vede treaba ca a venit sa faca el ordine si disciplina pe forum, mai ales la galerie.
si cica ar avea ceva de zis, el care in vremurile vechi avea cele mai multe mesaje postate la "Bancuri" :oops:
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

Avatar utilizator
Gerula
veteran
veteran
Mesaje: 2282
Membru din: 07 Noi 2005, 19:19
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gerula » 29 Iul 2008, 09:13

dilucule, ceva poze cu pesti si la tine, sau doar gargara? :lol:
Cu lacrimi Bastus!

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 29 Iul 2008, 09:20

vezi ca esti off-topic :lol:
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

empthy_cluster
veteran
veteran
Mesaje: 530
Membru din: 08 Apr 2006, 01:37
Localitate: arad

Mesaj de empthy_cluster » 29 Iul 2008, 09:39

kuintautti scrie: daca vreti exemple cu mishtouri subtile gen yamthydamthy... cititi aici si va edificati la ce se referea...

http://www.rapitori.ro/forum/album_pers ... er_id=8873

yemthy... n-are rost sa negi caci mesaje de tipul ala tot am sters...

macar nu fi ipocrit si insinuezaaca io am inceput sa cobor rima !
auzi fie cum zici tu, ai dreptate, nu esti gay declarat, esti doar un alcolic ce se face tranca prin parcuri asta e asa esti tu, cateodat mai vezi si conci si te mai postezi in ipostare de ce nu obscene vezi: http://www.rapitori.ro/forum/album_page.php?pic_id=6619 , hai sa ingropam pentru tot deauna securea, si sa ne ignoram, de dat note de 1 potzi sa-mi dai, ca nah te intzelegg ce zici, ne ignoram ori ba????
be smart be silent be deadly.....

Avatar utilizator
Gerula
veteran
veteran
Mesaje: 2282
Membru din: 07 Noi 2005, 19:19
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gerula » 29 Iul 2008, 09:47

Pentru moderatori: cred ca topicul asta se poate inchide, exista unul "de scandal", anuntul a fost facut, nu e nevoie sa se dea in stamba dilucu&co pe 10 threaduri.
Cu lacrimi Bastus!

empthy_cluster
veteran
veteran
Mesaje: 530
Membru din: 08 Apr 2006, 01:37
Localitate: arad

Mesaj de empthy_cluster » 29 Iul 2008, 09:48

Gerula scrie:dilucule, ceva poze cu pesti si la tine, sau doar gargara? :lol:

jerulu da tu in afar de busa mai sti si altceva, facand binentzeless abstractzie de loturile pantelimon 1 si 2, aaaaa si inca ceva tu esti prietenul ala in secret al lui @Kaka ????? la momantele lui de betzie mai ca nu s-a dat de gol, da tu si @kakatzell in afar de polemici si atacuri mai stitzi si altceva :idea: :idea: , aproposs io vreau sa pun sageata ta invers ma potzi ajuta da pan atunci itzi pun pe a ta :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: este ok??

:lol: :lol: :lol:
be smart be silent be deadly.....

Avatar utilizator
Gerula
veteran
veteran
Mesaje: 2282
Membru din: 07 Noi 2005, 19:19
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gerula » 29 Iul 2008, 09:50

Iti dai seama ca nu ma cobor la nivelul unuia care si-a gresit pana si username-ul :lol: :lol: :lol: :arrow:
Cu lacrimi Bastus!

Închis