Prea parea ziua buna ! :(

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 07 Apr 2008, 14:44

Eu sunt mai radical decat voi. L-as prinde pe acel copil si pe retarzii care rad si i-as folosi ca momeala vie la pescuitul de rechin albastru si rechin tigru. Cu ce bucurie as privi cum se apropie fiara din apa de fiarele astea bipede. Cand s-ar inrosi apa in jurul barcii as canta ceva de chef si voie buna! Iar scheletele "decopertate" le as trimite familiei, alaturi de inregistrarea asta unde chinuiau cainele!
Doar o nalamurire am - sa ii infig in ancora prin picior ori bratz sau doar sa ii leg cu sfoara de carligul triplu? Oare rechinul cum prefera?

Avatar utilizator
Matei Claudiu
veteran
veteran
Mesaje: 893
Membru din: 31 Mai 2007, 22:35
Localitate: Pitesti

Mesaj de Matei Claudiu » 07 Apr 2008, 17:52

fario io zic sa ii infingi prin cap k oricum il au degeaba!!!!mari dobitoci!!dar asta e educatia de acasa si din romania!!asta stiu asta fac!astia ar trebui impuscati la zid ca ceasca!

Avatar utilizator
mediatics
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 27
Membru din: 03 Feb 2006, 16:18
Contact:

Mesaj de mediatics » 08 Apr 2008, 12:01

asta merita tras cu masina in brate cu familia lui cum ii facea saracului catel, dc vad unu din asta ca face asa ceva ii sparg capul ... pacat de catel

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 08 Apr 2008, 12:32

pestisorul de aur scrie:da, deci eu nici nu ma voi uita la link, dupa comentariile citite..!!
si eu regret ca am privit asa ceva :(

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 08 Apr 2008, 13:07

Am o idee! Una "brillant" as usual! Asa cum prietenii pescari au decis sa puna mana de la mana bani ca sa populeze o apa, hai sa strangem si noi cate 10 lei, adunam un fond si apoi cautam un detectiv privat care in 2-3 luni il va gasi pe copilul din imagine si odata prins el (si pus la torturi cam ca arabii aia luuati de americani la Guantanamo si Abu Ghraib) ii va turna si pe cei ce radeau. Dupa asta angajam un basarabean cu foamea in gat si contra vreo 1000 euro ii baga in spital pe totii. Sau macar le suceste mainile pana vad si ei ce a simtit cainele ala...ce ziceti, va bagati? :lol:

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Mesaj de adiwolf » 08 Apr 2008, 18:54

Fario_nebunu scrie:... Dupa asta angajam un basarabean cu foamea in gat si contra vreo 1000 euro ii baga in spital pe totii. Sau macar le suceste mainile pana vad si ei ce a simtit cainele ala...ce ziceti, va bagati? :lol:
o fac eu GRATIS,numai sa il(ii) gasiti pe nemernici :evil:
Omul care crede că dragostea poate fi cumpărată cu bani n-a avut niciodată câine în casă.

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 08 Apr 2008, 20:57

ai grija ce declari in public :lol:
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Avatar utilizator
alexc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 290
Membru din: 22 Mar 2007, 16:55
Localitate: Tulcea

Mesaj de alexc » 09 Apr 2008, 14:46

Am trecut ieri prin oraş şi la un moment dat văd un câine pe jos, tremurând. Prima dată am crezut ca l-a otrăvit cineva, dar apoi am văzut ca avea înfiptă în spate o săgeată cu tranchilizant. Apoi am văzut un grup de ţigani angajaţi de la DSP ca fugăreau câinii şi îi tranchilizau. Toată treaba era organizată din câte am observat pentru că era si poliţia prin zonă. Dar mă intreb ce la fac? Unde îi duc?

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 09 Apr 2008, 17:49

ce crezi ca le fac? :?
eu ma-ntreb daca ceea ce "le fac" se face manual (romaneste) sau au ceva automatizat... :roll:
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 09 Apr 2008, 23:44

Din pacate ii eutanasiaza....e un eufemism, de fapt se zice ca ii omoara cu batele sau cu otrava! Eu te rog daca mai vezi masini de hingheri si nu e politia in preajma, sa faci ca mine. Ia niste pietre de pe jos si spoarge-le parbrizul, pune-i pe fuga, daca vin la tine cheama tot blocul si tavaliti-i putin pe jos! Rog moderatorii sa nu ma ia cu texte gen "hingherul e angajat la stat si isi face meseria, e si el util, e in exercitiul functiei" etc. Nu e asa, hingherul este, ca sa il parafrazez pe Nietzsche, un "subom" (Untermensch), de aceea nu are dreptul la mila! Parerea mea...

Scrie răspuns