v-ati saturat de alex_ si trebuie banat ?

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

v-ati saturat de alex_ si trebuie banat ?

da
16
38%
nu
26
62%
 
Voturi totale: 42

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

v-ati saturat de alex_ si trebuie banat ?

Mesaj de danr » 26 Noi 2007, 16:47

v-ati saturat de alex_ si trebuie banat ?
Ultima oară modificat 10 Ian 2008, 13:33 de către danr, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 26 Noi 2007, 16:59

eu am raspuns NU, dar vreau sa fac o precizare. cred ca trebuie atentionat asupra limbajului. sa-si sustina punctele de vedere cu argumente pertinente, sa renunte la jigniri si mitocanii si sa foloseasca un limbaj civilizat. daca nu respecta regulile, atunci ban!
eu stiam ca topicul respectiv e loc de misto, nu de expresii gen: psihopat, jigodie, terminat, porc, etc... :oops:
ma asteptam din partea lui sa fie mai subtil si mai cu talent.... :?
la injuraturi si mitocanii se pricepe oricine.
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

Mesaj de eugen » 26 Noi 2007, 17:27

mie sincer mi-e egal. nu votez nimic, faca-se voia majoritatii. :lol:

tudor
Moderator
Moderator
Mesaje: 2821
Membru din: 14 Apr 2004, 12:10
Localitate: paris
Contact:

Mesaj de tudor » 26 Noi 2007, 18:01

Fiind direct implicat in aceste discutii nici eu nu votez nimic. Majoritatea va decide.

Tudor

Avatar utilizator
alexc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 290
Membru din: 22 Mar 2007, 16:55
Localitate: Tulcea

Mesaj de alexc » 26 Noi 2007, 18:12

Eu ma abtin, nu stiu ce sa zic...ma gandesc totusi ca ar trebui terminate aceste discutii pentru ca pana la urma este un forum de pescuit si ar trebui sa ne concentram sa discutam despre asta. Daca Alex continua sa jigneasca in stanga si in dreapta pe toate topicurile atunci probabil ca ar fi singura solutie.

Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 18:55

Daca sa se pune problema in aceasta comunitate online va scutesc eu de prezenta mea. Oricum in afara de psihopatii despre Gerula si afirmatii contrazise flagrant de fapte (gen aia cu plasele de pe Ebru) n-am vazut nimic de cand m-am inregistrat. Iar daca administratorul forumului, cu care m-am oferit sa ma intalnesc pentru a pune definitiv capat nebuniei, a preferat sa-i lase pe psihopati sa-si faca numarul, iar acum umbla cu chestii de-astea, dupa ce i-am rupt gura unuia dintre nebuni cu chestii concrete, treaba e lamurita.

Am spus si pe celalat topic: nebunii s-au simtit nebagati in seama de Gerula ala si au simtit nevoia sa-si inventeze altul. In loc sa curme foarte usor nebunia, Dan vad ca prefera sa incurajeze circul. Asta e. :?

Nu mai zic de "moderatori" gen ionut the carp, care si-a folosit prerogativele ca sa faca sa dispara un post in care ii atrageam atentia ca nu e in masura sa editeze sau sa ameninte cu sanctiuni pe un topic unde a aruncat insulte cat cuprinde.

Avatar utilizator
alexc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 290
Membru din: 22 Mar 2007, 16:55
Localitate: Tulcea

Mesaj de alexc » 26 Noi 2007, 19:21

Alex_ scrie: Oricum in afara de psihopatii despre Gerula si afirmatii contrazise flagrant de fapte (gen aia cu plasele de pe Ebru) n-am vazut nimic de cand m-am inregistrat.
:shock:

Cum adica n-ai vazut nimic? Mie mi se pare ca s-au scris destul de multe aici.Cel putin eu unul am avut ceva de invatat.

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

Mesaj de eugen » 26 Noi 2007, 19:24

"afirmatii contrazise flagrant de fapte (gen aia cu plasele de pe Ebru)"

beautiful. :))


pare rau nene alex dar iarasi ma vad nevoit sa te contrazic. din ce vad eu, dan nu te zboara ci lasa majoritatea sa decida.

eu unul - dupa cum poti vedea daca recitesti discutia noastra printata - sunt printre cei care militeaza pentru eliberarea lui gerula de sub jugul banului.

Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 19:32

alexc scrie:
Alex_ scrie: Oricum in afara de psihopatii despre Gerula si afirmatii contrazise flagrant de fapte (gen aia cu plasele de pe Ebru) n-am vazut nimic de cand m-am inregistrat.
:shock:

Cum adica n-ai vazut nimic? Mie mi se pare ca s-au scris destul de multe aici.Cel putin eu unul am avut ceva de invatat.

Uita-te de cand sunt eu pe forum. Nu ma refer la ce-a fost inainte.

Eugene, aia cu lasa majoritatea sa decida e o scuza foarte slaba. De povestea asta am fost interesati eu si cei cativa membri ai psihopat team eugenie. Daca venea tot forumul si-mi spunea sa ma culc ma duceam fara sa mai faca nimeni nici un poll.

Ca tu militai pentru debanarea lui gerula nu demonstreaza decat ca eu am dreptate cand zic ca de fapt va simteati nebagati in seama de el si ca de-aia mi-ati cautat mie pricina. Trebuia sa va dati cu el biletele de amor, nu sa va tineti ca oaia capie de capul meu, dar sunteti bolnavi la cap si basta.
Hai ca v-am lasat. Locul vostru e la ospiciu iar eu nu-s medic de nebuni.

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 26 Noi 2007, 19:36

deci, io am vazut si raspunsuri normale pe alte topicuri ( in afara de cel aberant ) in care o avut o opinie despre ce se discuta, problema lui e doar ca nu accepta ca altii pot avea o opinie diferita sau chiar opusa cu a lui :lol: si apoi incep atacurile la persoana, cat despre topicu cu "psihopatii" chiar am aruncat un ochi pe la inceput si se formase o coalitie de useri mai vechi impotriva unuia nou venit ca sa zic asa ... intro concluzie el o cautato cu lumanarea si a gasito :lol: ... daca se abtine in a se mai baga in polemici nu vad de ce nu ar sta pe forum, mai nasol e ca si ceilalti il vaneaza acum poate se vor rezuma toti la topicul ala de spalat rufe...deci o sa votez... sa ramana :twisted:

si apoi forumu a avut destule acuzatii de jerula si de clone pana acu :roll:

Scrie răspuns