loc de misto

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 13:07

Adi_ scrie: reiese cumva din poza aia ca TU esti cel cu ziarul si permisul in mana?
de ce n-ai acceptat sa pui o poza cu permisul deschis la pagina cu poza si numele? poti sa acoperi numele de familie daca vrei, e destul sa se vada prima litera.
Dementuleeeeeeee, n-am zis de 10 ori ca daca-si pozeaza eugen permisul deschis la prima pagina fac si eu la fel?

gregorio
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 18
Membru din: 29 Dec 2005, 23:12

Mesaj de gregorio » 26 Noi 2007, 13:07

Pai nu cred ca s-a gandit nimeni sa faca poza cu permisul deschis, sau daca o sa o faca "fotograful" o sa fie in coltul cel mai indepartat al camerei!

Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 13:09

Adi_ scrie:Alex_, eu am o propunere. Scrie-le tu celor de la funpic.de si apoi posteaza aici raspunsul lor. Eu am incredere in tine.
Ce zici, te bagi?

Foarte tare :lol:. Ce sa le mai scriu teminatule, nu vezi linkurile alea cat casa din care reiese clar ca eu am spus adevarul iar tu ai mintit ca un porc?

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

Mesaj de eugen » 26 Noi 2007, 13:15

alex,

eu am deschis permisul si ti-am aratat pg-urile pe ultimii trei ani. tu ai aratat coperta.

fii atent propunere: deschide si tu pasaportu si arata vizele de germa in anii de glorie si iti arat si eu cum arata coperta pasoportului personal.

:))

Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 13:18

eugen scrie:alex,

eu am deschis permisul si ti-am aratat pg-urile pe ultimii trei ani. tu ai aratat coperta.

fii atent propunere: deschide si tu pasaportu si arata vizele de germa in anii de glorie si iti arat si eu cum arata coperta pasoportului personal.

:))
Nebunaticule mic, tie iti scria numele complet pe vizele alea de la PG? :lol: Sau nici atata lucru nu stii, ca pe viza Schengen ti se scria numele in clar? :lol: Ti-am mai zis, vrei numele meu complet? une intai poze din care sa-l vad pe al tau si facem targul.

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

Mesaj de eugen » 26 Noi 2007, 14:13

he he he...cred ca adi s-ar fi multumit si cu partea aia a permisului cu mai multe stampile de pg la rand. cica nu prea intelege ce-ti trebuiau tie pg-uri daca tot erai in germa si cand veneai pe acasa bagai cernica. :)

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 26 Noi 2007, 14:27

Alex_ scrie:
Adi_ scrie: reiese cumva din poza aia ca TU esti cel cu ziarul si permisul in mana?
de ce n-ai acceptat sa pui o poza cu permisul deschis la pagina cu poza si numele? poti sa acoperi numele de familie daca vrei, e destul sa se vada prima litera.
Dementuleeeeeeee, n-am zis de 10 ori ca daca-si pozeaza eugen permisul deschis la prima pagina fac si eu la fel?
ce treaba are permisul lui eugen cu identitatea ta?
Alex_ scrie: Foarte tare Laughing. Ce sa le mai scriu teminatule, nu vezi linkurile alea cat casa din care reiese clar ca eu am spus adevarul iar tu ai mintit ca un porc?
acolo, pe la Cernica, pe unde ai crescut tu, asta e limbajul uzual? sau esti atat de crizat incat nu te poti abtine? nu vezi ca esti singurul care folsoeste asemena cuvinte pe forumul asta?
din partea mea poti continua, nu esti deloc important a.i. sa ma afecteze limbajul tau, dar te faci singur de tot kktul(daca mai era cazul).

linkurile respective demostreaza cumva tot ce ai sustinut tu aici pana acum? reiese din linkurile alea ca ai avut cont la funpic.de? sau ca te numesti alex d.?

repet:
-nu ne-ai zis ce adresa avea site-ul tau.
-nu ai adus absolut nici o dovada clara a identitatii tale.

tot ce ai facut a fost sa demonstrezi ca ti-ai facut stocul de gutui pt. iarna si ca iti place sa te tavalesti in mocirla ca marele alb.

acum te astept sa faci iar spume la gura si sa-ti continui numarul de mitocanie :wink:
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 14:47

Sa nu scape oamenii din vedere esentialul: postul de mai sus apartine jigodiei care tocmai a fost storcosita precum o libarca insistenta:
Alex_ scrie:
Adi_ scrie:Alex_, scuza-ma ca revin la problema cu funpic.de. Cand zici ca ai avut webhosting la ei? Ultima noutate e asta:
No, that couldn't be true... There were never a possiblility to pay
anything.

Our service exists only for 3 years (and one or two month).
se pare ca e imposibil sa fii avut tu poze la ei pe la inceputul lui 2004, cum ziceai :twisted:

iar prima parte a mesajului, cred ca e clar la ce se refera :wink:

acuma... nu-ti da singur ban... mai stai putin, macar pana in primavara :lol:
Iar pui in concurs salai scosi din sirag? :lol:

Teribil de amuzanta mica jigodie psihipata, dar totusi, cum sa minti asa, cand probele sunt la indemana oricui? Hai sa vedem, daca scadem trei ani si doua luni din 26 noiembrie 2007 obtinem... 26 septembrie 2004, data in care, conform "mailului" pe care l-ar fi primit micul trisor de la funpic.de s-ar fi dat drumul acestui serviciu.

La dracu, atunci cum se explica acest topic din 22 IUNIE 2004, unde se discuta exact ce ma frigea si pe mine la vremea aia, adica webhosting si gratuitati pe funpic.de? :lol:

http://www.funpic.de/forum/webhosting/h ... enlos.html

DA-I CU SIRAGUL, DA-I CU SIRAGUL, DA-I CU SIRAGUL PAN' LA ZIUA :lol:

Acu baga si cateva poze cu pestii pozati din diferite unghiuri si numara-i de 14 ori :lol:.
Alex_ scrie:Sa fie si mai misto faza, am gasit acum unul si din martie :lol:

http://www.funpic.de/forum/webhosting/t ... en%3F.html


Siragul, aduceti siragul :lol:.

Daca va uitati la data la care e inregistrat administratorul Andreas o sa va dati seama si cand s-a dat drumul la serviciu.

Pentru Adi_, cu greata: MARŞ :x

Alex_
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 14 Oct 2007, 11:51

Mesaj de Alex_ » 26 Noi 2007, 14:51

eugen scrie:he he he...cred ca adi s-ar fi multumit si cu partea aia a permisului cu mai multe stampile de pg la rand. cica nu prea intelege ce-ti trebuiau tie pg-uri daca tot erai in germa si cand veneai pe acasa bagai cernica. :)

Eugene, schema e simpla: daca eu postez pagina cu stampilele voi o sa ziceti ca nu reiese de nicaieri ca e al vreunui Alex (vezi postul de mai sus al acolitului tau) . Sunt convins ca si daca facem schimbul pe care ti l-am propus, tot o sa ziceti ca a gasit gerula un iepuras cu PG, dar macar in cazul ala deja o sa-si dea coate cam 95% din forum. Vorba ta, anunta-ma cand trecem la nivelul urmator, pana atunci n-are sens sa ne invartim in cerc ca nebunii. Din punctul meu de vedere, desigur, pentru ca voi sunt sigur ca va simtiti foarte bine in aceasta ipostaza :lol:.

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 26 Noi 2007, 16:36

Alex_, judecand dupa limbajul pe care il folosesti, inteleg ca mai ai putin si crapi :lol:
asa ca eu te voi lasa putin in pace... n-as vrea sa te am pe constiinta. dupa ce-ti mai trece putin nebunia si cand vei sti sa porti CIVILIZAT o dicutie, cum poate ai invatat prin vest, te mai astept pe la cafenea, sa-ti mai iei o portie.
sa vedem, poate pana la urma reusesti sa arati lumii cine esti(la figura, ca in rest s-a lamurit toata lumea)

moderatorii: credeam ca facem misto aici. nu vi se pare ca tipul intrece limitele bunului simt? :roll:
inteleg ca-i nervos, agitat, suferind de diferse afectiuni, dar... de ce e lasat liber?
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

Scrie răspuns