VIJELIE TE VREM INAPOI!!!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Închis
THE-_CROW
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 191
Membru din: 29 Sep 2006, 19:56

Mesaj de THE-_CROW » 18 Apr 2007, 20:36

...Nu am nimic cu tine...!!!!......dar nu imi place ca tot bagi injectii....si incerci sa corectezi pe toti....adica mai bine zis parca cauti "nod in papura"...eu zic ca ar fi indicat sa-ti alegi cuvintele mai atent... :!: ...

P.S.

...Nu esti fratele meu.... :!:

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1039
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Mesaj de jonah » 18 Apr 2007, 20:47

aici toti sintem "frati"..............de suferintza pe malul apei :D :D

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 18 Apr 2007, 20:53

[quote="THE-_CROW"]...Nu am nimic cu tine...!!!!......dar nu imi place ca tot bagi injectii....si incerci sa corectezi pe toti....adica mai bine zis parca cauti "nod in papura"...eu zic ca ar fi indicat sa-ti alegi cuvintele mai atent... :!: ...

P.S.

...Nu esti fratele meu.... :!:[/quote]




bai tu esti pescar sau nu??? :evil: scuzama dar din asta reiese k nu ai nici cea mai mica idee de spinnig.....sfat .....iati batzu in spate si trusa de naluci.... dute pe rau si incearca pana reusesti.... daca nu reusesti mai incearca ....trebuie sa reusesti,.....sau crezi k vij stia toate de la
inceput :evil:



sorry daca team considerat "frate de spinning"

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 18 Apr 2007, 20:54

[quote="jonah"]aici toti sintem "frati"..............de suferintza pe malul apei :D :D[/quote]


:bere: :bere: :bere: :bere: :bere: :bere: :bere: :bere:

pt tine k esti frate ....de suferinta cu me

dan_81
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 192
Membru din: 05 Mar 2007, 19:57
Localitate: ORADEA
Contact:

Mesaj de dan_81 » 18 Apr 2007, 21:07

@hellraiser io unu nu mai inteleg aproape nimik din ce postezi...

"...nu il puteti obliga.......stati si va milogitzi sa mai bage vreo poza sa salivati la ea...ce dreaq voi nu puteti prinde peste????...poi normal daca stati si salivati la pozele altora....hai valea cu voi pe balta si sa vad si de la voi poze de alea....oricum nu zicea omu nimic cum da....ce stil are....ce naluci foloseste...cat de mult vroiati sa va zica omu...."

desi vijelie merita aprecieri pt. capturi nu inseamna ca "salivez" dupa pozele alea...

Avatar utilizator
nickydarnico
senior
senior
Mesaje: 396
Membru din: 07 Apr 2006, 17:56
Localitate: Sibiu/Cisnadie
Contact:

Mesaj de nickydarnico » 18 Apr 2007, 23:02

vreau si eu adresele cu povestirile lui vijelie sa imi fac o parere. plz. :lol:
Hai vara !! hai!!!!!( poate la anu' )

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 19 Apr 2007, 00:10

HellRAISER scrie: ....stati si va milogitzi sa mai bage vreo poza sa salivati la ea...ce dreaq voi nu puteti prinde peste????...poi normal daca stati si salivati la pozele altora....hai valea cu voi pe balta si sa vad si de la voi poze de alea...
HellRAISER scrie:
bai tu esti pescar sau nu??? :evil: scuzama dar din asta reiese k nu ai nici cea mai mica idee de spinnig.....sfat .....iati batzu in spate si trusa de naluci.... dute pe rau si incearca pana reusesti.... daca nu reusesti mai incearca ....trebuie sa reusesti,.....sau crezi k vij stia toate de la
inceput :evil:
HellRAISER, nu-mi place limbajul tau. Si vad ca nu sunt singurul.
Las-o mai moale.

THE-_CROW
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 191
Membru din: 29 Sep 2006, 19:56

Mesaj de THE-_CROW » 19 Apr 2007, 00:17

....HellRAISER....

.....nu e vorba daca ma stiu sau nu la spinning....e vorba de felul in care pui tu problema ... :!: ..felul in care te exprimi....adica :..salivati la pozele lui.....!!!...BAI....!!! tu esti pescar sau nu??? ....deci ma repet.....!!!....alege cuvintele mai cu atentie sau modul in care te exprimi... :wink: .....

Avatar utilizator
nickydarnico
senior
senior
Mesaje: 396
Membru din: 07 Apr 2006, 17:56
Localitate: Sibiu/Cisnadie
Contact:

Mesaj de nickydarnico » 19 Apr 2007, 07:05

nu are rost sa va suparati pe HellRAISER , deoarece ii un baiat de nota 10.poate are ceva porbleme de exprimare dar nu cu gand rau.
sper sa fiu bine inteles ( sa nu crede-ti ca-i tin partea , nemotivat )
Hai vara !! hai!!!!!( poate la anu' )

Avatar utilizator
edi_curiosul
veteran
veteran
Mesaje: 2276
Membru din: 08 Mar 2007, 23:43
Contact:

Mesaj de edi_curiosul » 19 Apr 2007, 08:32

se pare ca si aici ni se limiteaza dr la exprimare, ia sa dati un search cuvantul "dracu" si vedeti cat de utilizat este, deci nu cred ca in acest topic s-a abatut cineva de la subiect > se discuta despre o persoana, pro si contra

Închis