Gerula traieste si joaca Nintendo

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de pikeman » 11 Mai 2014, 00:03

El Comandante scrie:Bai pacalica zis si pikemica, scuze plmica , cu ce zici ma ca m-am dat de gol? Gerula s-a contrat de-a lungul timpului cu jumatate de forum numai din ce-am citit eu si n-am stat sa citesc tot. Asa k oricine vine si se ia in gura cu cativa de aici incepe sa se certe cu unii cu care s-a certat Gerula, deci e Gerula dupa capu' tau, nu?
Si cu expresiile alea chiar vrei sa stau sa caut cati le-or mai fi folosit? Nu-i ca la treaba cu piscalitul cu care Gerula l-a prins pe Adelin, unde chiar numai doi useri folosisera cuvantul in atatia ani de cand exista forumul asta si aia doi useri erau chiar aia suspectati.

Acu' vad ca ia-ti pus gand rau bibanului ca se ia de Adi G. Mai da important e Adi G asta pe forumul rapitori, cine-o fi de fapt? Ca tot Gerula asta bata-l norocul are o observatie tare interesanta.
Asta vorbeste cu mine :lol: :lol: :lol: vad ca e interesat de plm :lol: poate o are mai mare si isi tine neuronii in ea :lol:
dar sa il lasam, imi place cum se desfasoara :lol: vad ca stie si istorie pe forum
eu am lasat bibanu in pace, dar el isi cauta un aliat :lol: :lol:
draga El Comandante de personalitati multiple, mai baga, esti dur , te rog cauta , te intereseaza si pescuitul la rapitori, sau doar ala cu cizmele de guma pe neajlov la clean :twisted: :lol:

geppetto
veteran
veteran
Mesaje: 1699
Membru din: 18 Noi 2007, 22:47
Localitate: constanta
Contact:

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de geppetto » 11 Mai 2014, 09:19

Acum vreo doi ani era o tradiție să se deturneze cât mai multe topicuri către veșnicul subiect - un nimeni care se ceartă pe forumuri cu lumea sub pseudonimul Gerula. Sunt sigur că pe unii dintre noi ne doare la bască de „un nimeni” și situația era la fel de enervantă ca maniacii roșia montană care apar pe la toate protestele care nu-i privesc pe ei.
Totuși, vreau să mă folosesc de acest moment special ca să îmi reafirm respectul și stima pentru o persoană deosebită, respectiv „un nimeni 2” , cunoscut userilor acestui forum și după pseudonimul diminutivat.

:respekt: total!

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de semlecangheorghe » 12 Mai 2014, 13:52

Merita sa cititi asta..

http://incorect.org/scrisoarea-unei-ung ... a-ungaria/

In special lui sugger pickeles ii dedic asta..
'
Vă spun vouă ce este ungurimea, sau cel puţin cea văzută din Borsod. Urlete la concertele Karpatia şi răgete de beţivi, moarte jidanilor împuţiţi! Încrederea în teoriile conspiraţioniste şi convingerea că tot ce există mai important în lume a fost inventat de unguri. Ponegrirea altor popoare, de la francezi la români şi de la ruşi la negri. Ridiculizarea ţiganilor, în glumă dar şi în serios. Afirmaţia că limba maghiară este divină. Credinţa în tot felul de tâmpenii, ca aceea că evreii vor o patrie nouă în Ungaria pentru proviziile ei de apă (notez că judeţele Bekes şi Hajdu importă apă din România pentru că apa de acolo este nepotabilă).

La naiba,unde am mai auzit placa asta???Aaaa,da o fredona bibanul p-acilea doar ca erau schimbate unele cuvinte,astfel

-poporul romn e leaganul civilizatiei..
-limba romana provine din limba noastra
- ca ungurii vor o bucatica din Romania..
bla,bla,bla...

Sablonul e la fel,doar elementele care sant specifice fiecarui popor se schimba..

Bibane, bibane si io cand iti ziceam ca esti manipulat ,in esenta.. :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de rine » 12 Mai 2014, 20:22

semlecangheorghe scrie:Merita sa cititi asta..

http://incorect.org/scrisoarea-unei-ung ... a-ungaria/
hai jiji ca-i facatura..Ii clar . si daca barbat's-u-i roman?d'ala din las'fierbinti? se pune? :lol: :lol: :lol:
ca's si romani care au neveste din las' fierbintiul lor :lol: :lol:
si daca ar fi sa fie..e ,o floare, da' nu face ea primavara :lol:
p.s. cum draq de n-au dilit aia postarea? :roll: :roll:
sigur nu-i tokes ...cum se zice..?!
:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de semlecangheorghe » 13 Mai 2014, 05:12

:lol: Da' ce alealate nu-s facaturi??Cu scheletzii de uriasi.. :lol: :lol: :lol: de exemplu...mai oleaca si o sa citim in PPT ca s-au gasit schelete uriase de biban solzos pe Snagov..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
audumbre
senior
senior
Mesaje: 329
Membru din: 28 Noi 2012, 22:23
Localitate: pe unde intra vantul in tara

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de audumbre » 17 Mai 2014, 15:48

Pe langa...

In curand o sa citim despre noile tendinte in moda. :lol: Noroc ca se mai gasesc "dizainari" prin vest, ca altfel....

Imagine
da-i prostului o scara , ca el o pune si coboara !

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de Adelin » 06 Iun 2014, 01:05

Se duce lumea pe copca, nu am vazut topicul asta pana acuma...mai fratilor, foarte slab! Nici Gerula nu mai e ala care era odata, nici dumele nu mai sunt ce au fost si nici farmecul lecturii nu mai e ca inainte.
Vremuri de kkt, cine a prins "La dolce vita" stie de ce vorbesc...
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

geppetto
veteran
veteran
Mesaje: 1699
Membru din: 18 Noi 2007, 22:47
Localitate: constanta
Contact:

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de geppetto » 19 Iun 2014, 23:50

Mie „îmi” e „dor” de „vremea” în care „pulifricii” ăștia „abuzau” de „ghilimele”. „Aia” da „subtilitate”!

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Gerula traieste si joaca Nintendo

Mesaj de Adelin » 22 Iun 2014, 00:26

Vremuri frate, vremuri...
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns