Rambo Varianta feminina

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de adiwolf » 02 Iun 2014, 22:20

in cazul asta pregatiti-va de o noua scindare :twisted:
Omul care crede că dragostea poate fi cumpărată cu bani n-a avut niciodată câine în casă.

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de cristi.albu » 02 Iun 2014, 22:22

Tot timpul suntem pregatiti ;)

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de zavera » 03 Iun 2014, 08:31

cristi.albu scrie:Exact!
Am o veste buna si anume ca in curand vor incepe filmarile pentru noile aventuri ale Laviniei. :wink:
Din toamna, la F&H Channel
Cu cine are aventuri Lavinia? Cu Conchita Wurst? :lol: :lol: :lol:
S[ le difuya'i dup[ mieyul nop'ii, c[ altfel e belea! :headbash:

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de adiwolf » 03 Iun 2014, 17:42

cristi.albu scrie:Tot timpul suntem pregatiti ;)
:lol: :lol:

lasand gluma la o parte, sincer cred ca exagerati, dar............voi stiti mai bine. :!:
oare :?:
Omul care crede că dragostea poate fi cumpărată cu bani n-a avut niciodată câine în casă.

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Zamfi » 03 Iun 2014, 17:51

Ce aveti mah cu fata? :lol: Personal nu o mai urmaresc demult ,insa am vazut odata doua emisiuni cu ea...super pescar(ita)! Nu stiu de ce naiba mai bag bani in scule ,in loc sa o rog frumos sa dechida un curs ...Asa ca ...va roade invidia colegilor :lol: :headbash:

Acuma ca sa fiu si serios un pic :P tot astept sa ma surprindeti dupa lansarea postului. Mai am ceva rabdare .
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de cristi.albu » 03 Iun 2014, 18:33

Daca emisiunile de pana la unificare nu erau pe planul tau nu cred ca in viitorul apropiat se va produce ceva care sa te surprinda. Deocamdata inca suntem in procesul de schimbare si continutul este cel vechi De la PVTV. sa speram ca vom ajunge sa facem emisiuni pe placul cat mai multor pescari, scopul nr 1, te asigur....

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de Zamfi » 03 Iun 2014, 19:11

Nu ma intelege gresit! Nu ca nu erau pe placul meu ,dovada ca le-am urmarit :wink: E drept ca alea de pescuit si in general de spinning. Nu am fost incantat de toate ,dar acest lucru e normal.Insa ,am sperat ca prin unificare lucrurile vor evolua mult mai rapid...Asa cum am spus, mai am rabdare.Oricum e deschis pescuitul ,asa ca pana la iarna ...am rabdare! :lol:
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 04 Iun 2014, 21:14

zavera scrie:
cristi.albu scrie:Exact!
Am o veste buna si anume ca in curand vor incepe filmarile pentru noile aventuri ale Laviniei. :wink:
Din toamna, la F&H Channel
Cu cine are aventuri Lavinia? Cu Conchita Wurst? :lol: :lol: :lol:
Amu' din ce cauza esti rau ? Dece vrei sa raman si eu si @ SF fara obiectul muncii ?? Nu credeam ca esti asa "suflet candriu " ...Ce naiba ... :evil:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de semlecangheorghe » 05 Iun 2014, 06:33

Pe facebook umbla zvonul ca(aici se impune o virgula) castiga....toa...torul....uat ever.. :D Eurovision,se da pe forumuri sub un nick cu solzi ,fiind indragosti...t...a...de d-na Lavinia.. :D :lol: :lol: Mereu viseaza ca il ...o...pupa..chestii d-astea..

Eu o apreciez pe d-na Lavinia pt. cum promoveaza ea pescuitul,natura,raurile de munte,urmeaza probabil castorii din Delta.. :D ...pescuitul in general..da' ce sa faci celebritatea isi are pretul ei,atentia personajului mai sus pomenit fiind unul dintre ele.. :D
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

biban solzos
veteran
veteran
Mesaje: 587
Membru din: 12 Oct 2009, 06:35
Localitate: oradea

Re: Rambo Varianta feminina

Mesaj de biban solzos » 05 Iun 2014, 12:18

semlecangheorghe scrie:Pe facebook umbla zvonul ca(aici se impune o virgula) castiga....toa...torul....uat ever.. :D Eurovision,se da pe forumuri sub un nick cu solzi ,fiind indragosti...t...a...de d-na Lavinia.. :D :lol: :lol: Mereu viseaza ca il ...o...pupa..chestii d-astea..
Gigel, draga ! Ma bucur ca ai evoluat si ai trecut de la acetona la pungutza cu aurolac ! Eu asa cred din ce vad ca scrii ! Oricum, tu te adresai unor useri cu termenul "doctore " ! Roaga-i sa te ajute . Nu cred sa fie asa rai ca muskulmedeu si sa n-o faca :evil: ...Au depus un juramant :evil: :twisted: ...Nu conteaza ca trebuiesti adunat din groapa lui Ouatu' ...Esti Gigelul nostru, si-o sa ne lipsesti :roll: :( ....

Scrie răspuns