Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4679
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de crapmaniacul » 06 Noi 2013, 07:15

Gogol scrie:Ai vazut tu moacele


Tu esti pe pastile de mult timp si doar gura aia proasta e de tine, in rest esti de 2 lei cu tot cu ambalaj. Curca curcilor esti tu mai obositule si tu chiar crezi ca te mai asculta cineva la ce aberatii dai din tine cand ramai fara tratament.
Ce tot dai in stanga si in dreapta cu amenintari din astea rasuflate, chiar crezi ca mai impresionezi pe cineva cu ele mai dobitocule, poate doar in nalucirile tale ...
Stiu, acum iar o sa ma cauti , iar o sa dai tu de mine ... stiu filmul asta, tu chiar nu vezi cat esti de desprins de lumea in care traim ?? Uneori mi-e si mila de tine, ca nu e intru-totul vina ta ... pastilele te chinuieste ...
Mult succes mai puternicule, curajosule, Rahan sau Ratoiul Donald cum iti place mai bine ? Ba nu, tu vei fi sifonul de serviciu , ca fractu e prostanacul de serviciu, asa sa va ramana numele.
Cum ati aparut voi doi, sifonul, respectiv prostanacul de serviciu, s-a ales praful de topicul asta ...

Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4679
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de crapmaniacul » 06 Noi 2013, 07:30

Acum am vazut la ce ora ai scris la 04:04 ... nu prea aveai somn atunci sau te-ai trezit brusc dupa ce visasei cum te luptai cu fiarele padurii care te incercuisera ? N-ai gasit alt lucru mai bun sa faci decat sa murdaresti topicul cu laturile tale ... Hai ia-ti pastila si du-te si te culca la loc, si ai grija sa nu faci pipi in pat.
Si mai lasa si clonele goagale, nu mai scrie si de pe userul Biban ca iar o dai in prosteala ieftina ...

spiridusul
veteran
veteran
Mesaje: 1994
Membru din: 11 Mai 2008, 14:12
Localitate: bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de spiridusul » 06 Noi 2013, 08:25

Bre Vegase, ca ma jignesti fara motiv e alegerea ta. Acum astept sa vad daca moderatorii vor lua vreo masura. Dar nu prea cred, ca deh, doar patronul forumului a venit sa-mi faca marcaj atunci cand ne-am intalnit in magazinul lui. Si a stat asa, frumusel pana cand am achitat marfa si am iesit din magazin, de-abea dupa aia ti-a revenit culoarea-n obraji. Te-ai tupilat dupa standul de haine, rosu ca racul, l-ai chemat pe Dan, desi eu am doar 173 cm, iar tu undeva pe la 185. Drept este ca e mare dovada de curaj asta, nimic de zis. Si absolut normal ca ii cauti tu pe braconierii aia de pe Mihailesti, sa rezolvi cazul, ii dai in urmarire, cand in realitate nu mai sti tu cum sa faci sa te ascunzi.
Iar dupa poza postata de Gogol, in care pui stiucile langa camile, meserie, ce sa zic. sunt convins ca ii cauti. Doar pentru ca ei ti-au luat marfa din fata :D

Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4679
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de crapmaniacul » 06 Noi 2013, 08:59

spiridusul scrie:Bre Vegase, ca ma jignesti fara motiv e alegerea ta. Acum astept sa vad daca moderatorii vor lua vreo masura. Dar nu prea cred, ca deh, doar patronul forumului a venit sa-mi faca marcaj atunci cand ne-am intalnit in magazinul lui. Si a stat asa, frumusel pana cand am achitat marfa si am iesit din magazin, de-abea dupa aia ti-a revenit culoarea-n obraji. Te-ai tupilat dupa standul de haine, rosu ca racul, l-ai chemat pe Dan, desi eu am doar 173 cm, iar tu undeva pe la 185. Drept este ca e mare dovada de curaj asta, nimic de zis. Si absolut normal ca ii cauti tu pe braconierii aia de pe Mihailesti, sa rezolvi cazul, ii dai in urmarire, cand in realitate nu mai sti tu cum sa faci sa te ascunzi.
Iar dupa poza postata de Gogol, in care pui stiucile langa camile, meserie, ce sa zic. sunt convins ca ii cauti. Doar pentru ca ei ti-au luat marfa din fata :D
Bai acum chiar ca aberezi fantastic ... Cand dreacu m-am intalnit eu cu tine in magazin ??? Hai ca intreci orice masura ... Nu ca asta e buna de tot ... Lasa ma aberatiile alea si daca tu m-ai vazut de ce n-ai venit la mine si o bagi acum cotita ca Dan ca alea alea ... Nu mai stii ce sa inventezi ??? ... M-am ascuns dupa raftul cu haine ...mincinos ai fost mincinos ai ramas. Tu chiar vad ca faci scenarii si esti primul care le crezi si esti convins de ele ha ha ha... De tine sa ma feresc, sau de ala micu cu nasu si gura mare care nu e nimic de el ?
Cand ma vezi vino la mine, striga la mine sa te faci remarcat ca eu nu stau sa urmaresc clientii prin magazinul de pescuit cand vin ca apoi sa nu mai poti inventa verzi si uscate. Ai tupeu si vino, spune-i si lu sifonul de serviciu sa ma caute ca nu sunt greu de gasit.

Avatar utilizator
crapmaniacul
veteran
veteran
Mesaje: 4679
Membru din: 19 Iun 2013, 12:20
Localitate: Bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de crapmaniacul » 06 Noi 2013, 09:06

nobody_01 scrie:
Nemernic scrie:
Laurentiu Andronic scrie:Totusi revenind la problema sa nu uitam ca lacul este sub administrare privata , e clar cine trebuia sa pazeasca si sa protejeze fauna piscicola ...
Stefan a stiut de la bun inceput de carnagiul de la Draganescu. In fond....ptr el e un ajutor decimarea stiucilor din Mihailesti. Nu uitati ca omu populeaza cu puiet de novaci si crap.....
Si, daca stau sa va intreb, ce atata tam tam pana la urma ?! Cati dintre voi are pana in prezent macar 5 partide la stiuca pe Mihailesti?! Nu trebuie sa-mi raspundeti...se stie raspunsul ;)
Cu putina implicare puteam avea o micro delta la 20Km de bucuresti.....
D-l Nobody_01 imi cer scuze pentru poluarea masiva cauzata ... nu era locul ei aici ... scuzele mele deci ! dar scaietii si maracinii este ei nevorbiti ...

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de Gogol » 06 Noi 2013, 09:15

Si cu aceasta ocazie il rugam pe braconierul sef vegas, cel cu poze de stiuci pe ziare in bucatarie prinse pe mihailesti, a mai posta pe acest topic, nu alta dar il murdareste de tot.

Avatar utilizator
Nemernic
veteran
veteran
Mesaje: 3962
Membru din: 25 Mai 2010, 10:15
Localitate: Din balta'n balta

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de Nemernic » 06 Noi 2013, 09:30

Hei.....disputele la ARENA :arrow:
Help a man when he is in trouble, and he will remember you when he is in trouble again...

nobody_01
veteran
veteran
Mesaje: 641
Membru din: 20 Mar 2011, 08:28
Localitate: bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de nobody_01 » 06 Noi 2013, 09:34

Frumos ar fi, domnii colegi Gogol, Spiridusul si Crapmaniacul(vegas) sa se intalneasca, eventual la un pescuit, sa puna cartile pe masa, sa clarifice ce au de clarificat si sa termine cu balacarelile.... :respekt:

Avatar utilizator
Ionut Petrea
veteran
veteran
Mesaje: 627
Membru din: 24 Dec 2008, 21:39
Localitate: Bucuresti

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de Ionut Petrea » 06 Noi 2013, 09:46

Sau macar sa isi faca frumos de cap la Arena, sau prin MP. :twisted:
Pentru vegas & co. recomand:
http://www.rapitori.ro/forum/refulari-s ... 20de%20dat
http://www.rapitori.ro/forum/arena-sing ... -4030.html
Intotdeauna C&R

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Adio Mihailesti.....

Mesaj de Gogol » 06 Noi 2013, 10:23

Chiar nu ma bagam, dar s-a trezit vegas sa faca pe judecatorul, cand chiar el a participat la jaful mihailesti si mai se lauda si cu poze ca in filmele cu prosti. Si am demonstrat inca o data ca nu bat campii vis-a-vis de persoana lui. Atat.

Scrie răspuns