Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de MuskMd » 30 Noi 2012, 12:41

Macar nu mai e singur impotriva tuturor.....are si ajutor acum :lol:

Bai baiete ma doare mintea...gata ..am plecat pe balta.... :lol:
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
audumbre
senior
senior
Mesaje: 329
Membru din: 28 Noi 2012, 22:23
Localitate: pe unde intra vantul in tara

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de audumbre » 30 Noi 2012, 12:44

hai ca eu intre timp am gasit articolul despre termoclisma din avp. :lol: am dat 5 lei pe ea ca sa-l citesc , ca cu restu' impachetez oua. scuzati cacofonia.
da-i prostului o scara , ca el o pune si coboara !

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de anem » 30 Noi 2012, 12:49

urat ce se intampla ... chiar scarbos as putea spune ...

de la polemica pana la turnari, banari si alte bullshit-uri de genul asta e cale lunga ...
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Avatar utilizator
old_radu
veteran
veteran
Mesaje: 3682
Membru din: 23 Feb 2007, 22:13
Localitate: Baia Mare

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de old_radu » 30 Noi 2012, 12:54

...sunteti grozavi si vreau sa fac cateva constatari , fara a ataca pe cineva anume
...sau aici sunt obligatorii atacurile ? !
...musai de condamnat cei care fac publice mesajele private , chiar daca asta le-ar salva viata :headbash:
...si la fel de condamnabili sunt cei care recurg la varianta : "tovarsa educatoare , Georgel iar mi-a luat masinuta..." , astia fiind in imposibilitatea de a replica "adversarilor" si singura solutie salvatoare o considera a fi "agatatul de fusta" moderatorului sau chiar a "BigBoss-ului"
...poi , ori suntem barbati ori nu mai suntem

..."tuche , monsieur pussycat !" :lol: :lol: :lol:

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de SVF » 30 Noi 2012, 12:56

Poola mea,vroiam sa plec sa arunc la cos dar vad ca mi-i desumflata si mingea cand citesc ce se dezvaluie p'aci :? .Ba,plec sa-mi fac rost de pompa,ca forumu asta pe zi ce trece-i tot mai fotat.

tavistan
veteran
veteran
Mesaje: 1168
Membru din: 27 Mar 2012, 08:15

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de tavistan » 30 Noi 2012, 12:59

SVF scrie:Poola mea,vroiam sa plec sa arunc la cos dar vad ca mi-i desumflata si mingea cand citesc ce se dezvaluie p'aci :? .Ba,plec sa-mi fac rost de pompa,ca forumu asta pe zi ce trece-i tot mai fotat.
Pai nu puteai sa zici ca-ti trebe pompa? am vreo 5... :lol: Da' una o pastrez pentru Jiji; in caz ca se mai desmfla... stii... nu mai pluteste... adica se duce la fund! :lol:

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de SVF » 30 Noi 2012, 13:01

A cui fund?A lui Adelin sau a bigboss-ului? :lol:

Avatar utilizator
audumbre
senior
senior
Mesaje: 329
Membru din: 28 Noi 2012, 22:23
Localitate: pe unde intra vantul in tara

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de audumbre » 30 Noi 2012, 13:03

old_radu scrie:...sunteti grozavi si vreau sa fac cateva constatari , fara a ataca pe cineva anume
...sau aici sunt obligatorii atacurile ? !
...musai de condamnat cei care fac publice mesajele private , chiar daca asta le-ar salva viata :headbash:
...si la fel de condamnabili sunt cei care recurg la varianta : "tovarsa educatoare , Georgel iar mi-a luat masinuta..." , astia fiind in imposibilitatea de a replica "adversarilor" si singura solutie salvatoare o considera a fi "agatatul de fusta" moderatorului sau chiar a "BigBoss-ului"
...poi , ori suntem barbati ori nu mai suntem

..."tuche , monsieur pussycat !" :lol: :lol: :lol:
problema a plecat de aici : http://www.rapitori.ro/forum/indian-lar ... 22760.html

dupa niste peruci pe topicul cu fly , gigi a inceput deschiderea de topicuri dedicate, printre care si asta al meu , in care se plange de calitatea forumului si ca eu am fost candva banat. :)
in acelasi timp , el a **** aproape toate topicurile posibile , facandu-i pe toti retardati, mucosi ,etc.

Eu stiind ca dumnealui tot face sesizari si raporteaza mesaje , i-m platit fix cu aceeasi moneda.

Intr-un mesaj privat primit de la el , chiar imi spunea ca el raporteaza de mult timp msajele mele si Dan r ma are in vizor. Atunci nah , am facut acelasi lucru. Acum vad ca incearca sa se scoata pe motiv ca i-am trimis eu mesaj lui Dan .

Sa ne spuna Dan atunci cate mesaje si raportari are de la Gigi si mai ales de cand .Esti de acord Gigele ?
da-i prostului o scara , ca el o pune si coboara !

Avatar utilizator
old_radu
veteran
veteran
Mesaje: 3682
Membru din: 23 Feb 2007, 22:13
Localitate: Baia Mare

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de old_radu » 30 Noi 2012, 13:32

audumbre scrie:...

problema a plecat de aici : ...
...nu are importanta cazul in speta
...am facut referire , la modul general , despre atitudinea unora care se dau mari si tari , iar in momentul in care "sunt prinsi la coltul ringului incep sa scuipe proteza sau asteapta ca antrenorul sa arunce prosopu' "
...am avut si eu cateva "meciuri" de genul asta , iar cand unii au inceput s-o ia in freza , au recurs la publicari de mp-uri sau au apelat la terti (moderator sau chiar admin)
...consider ca daca ai acceptat o infruntare , daca esti "barbata" si ai in dotare coloana vertebrala , apara-ti sansele si du batalia cu fruntea sus , iar in cazul lipsei demnitatii , da-mi voie sa-ti spun , indiferent cine ai fi , ca faci parte din categoria : "caca-n drum si fuge-n tufe"
:oops:

Avatar utilizator
audumbre
senior
senior
Mesaje: 329
Membru din: 28 Noi 2012, 22:23
Localitate: pe unde intra vantul in tara

Re: Arena, singurul topic de polemici.

Mesaj de audumbre » 30 Noi 2012, 13:37

ee, stai asa nu e doar atat. :D gigel are si intariri. :lol:
el daca n-a stiut sa urce pe situatie , a recurs la faze de gen "caltatea forumului" , la care e ajutat din urma de altii , se stiu ei care.
tocmai aia "altii" erau deranjati candva de limbaje neadecvate unui forum ca acesta.
cand gigel improsca cu balegar pe campii pe toti care nu erau de acord cu el , astia "altii" erau in vacanta , nu vedeau mesajele acelea pline de duh .
adica nah , la el nu se pune.
da-i prostului o scara , ca el o pune si coboara !

Scrie răspuns