Arena, singurul topic de polemici.

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 06 Sep 2011, 05:59

:lol: :lol: eu acum as mai avea o curiozitate..... Si i.as intreba pe prietenii acestui modigliani ca am vazut ca are (bine, el i.a numit sustinatori dar nu comentez catalogarea asta...) : omul e la fel de virulent si agresiv in limbaj si fata in fata? Sau doar la tastatura? Ca la cum zice de gerula ai fi zis ca se duce si.l musca de gat.... Si.i suge sangele... Or what? :twisted:

legat de apelul la moderatori cred ca e inutil...atat timp cat un dumitru a fost banat ca a injurat pe cine trebuie/nu trebuie iar omul zburda pe aci colorand cu baluta lui lupta anti gerula :lol:

ps: o fi ala paranoic sau schizofrenic sau doar retardat dar cre'ca are suficiente momente in care sa ca.ca pe el de ras cand vede topicul asta.....

O zi usoara va doresc.
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
old_radu
veteran
veteran
Mesaje: 3682
Membru din: 23 Feb 2007, 22:13
Localitate: Baia Mare

Mesaj de old_radu » 06 Sep 2011, 07:44

La multi ani !

...pentru cele 100 de raspunsuri in noul topic
...SPOR !...in continuare . :lol:

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 06 Sep 2011, 07:48

100 ...in 2 zile ? :lol:
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 06 Sep 2011, 08:42

miyagi scrie:Adeline baga-ma si pe mine in lista, te rog. Incepe sa-mi placa si promit sa fiu cuminte. Las pistoalele-n rastel :D .
Alin Tudose, SF, Modigliani, Dumitru, Razvan M, Tudose, Gyorg, Ovi14, Ionut_carp, Melcubeat, pikeman, Leba, danr., Semlecan Ghe, Vijelie, Luci Vasies, Indian Lary, Tristian, XquiZzit, Adi_(Lucu), Ilie, AdiG, Fario_nebunu, Stefan Dinu, RaduV, RaduIoan Masivu, Vasilestii, Eugen, Miky, Tavi, AlinGurar, buldo, Laurentiu, Mihai Florescu, Parintele, M Predescu, Udila.... + Subsemnatul + Jedi
+ miyagi si era sa uit+ cociuba.dalin(un vechi "prieten" a lui Niculae)
:lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
XquiZZiT
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 226
Membru din: 15 Mai 2007, 19:40
Localitate: Rusko
Contact:

Mesaj de XquiZZiT » 06 Sep 2011, 09:23

Musti o să se simtă discriminat.
Decat sa-ti fie rau, mai bine sa-ti fie bine!!!

My Videos , My Photos

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 06 Sep 2011, 11:36

Adelin, poti sa mai adaugi si "clonele" mele, Top Gear si nuke :D
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 06 Sep 2011, 11:47

Dar de ce va chinuiti? Nu-i mai simplu sa faci o lista cu simpatizanti? :lol:
Hai sa-i mai bag si eu un fitil pana se hotaraste Tudor sa mai faca inca o greseala binevenita :lol:
zice marele detectiv:
"P.S. Foarte amuzanta ura exhibata de jigodia penala tavita, de cand l-am prins ca e moderator in cotetul lui rasulescu, chestie pe care a negat-o cu disperare cu ocazia disparitiei topicului despre Romsilva Biata japita, si cum poza ea in om respectabil, si cum a fost prinsa cu mata-n sac "
Ma Gerula, vad ca iar pui placa ca eu sunt moderator undercover :lol: si deci eu am sters topicul cu RNP. Imi aduc aminte ca ai "dovedit" interesul meu in a sterge acel tipic prin niste screnshoturi care aratau ca noi avem relatii cu RNP. Pai asta nu era si nu este niciun secret ma :lol:
noi chiar am anuntat pe unde am putut, adica aici, pe alte forumuri, pe siteul nostru, pe petitiionline, pe la reviste, pe mailuri, telefoane, etc ca vrem sa facem niste propuneri catre RNP si am invitat alaturi de noi pescarii si alte cluburi. Pe topicul ala care s-a sters tot despre asta se discuta... Deci de ce as fi sters ceva ce nu a fost secret niciodata ma? :D
p.s nu te urasc, imi esti simpatic, mai ales cand faci spume la gura ca acum :lol:
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 06 Sep 2011, 13:07

Relevante in "cazul Romsilva" sunt
a) insistenta cu care ai negat ca esti moderator acolo, doar pentru a fi prins cu mata-n sac (vezi screenshot ) si
Am negat pentru ca nu sunt moderator :)))
Screenshot: din motive care-mi scapa mi-a ramas posibilitatea de a edita mesaje chiar daca posteaza cineva dupa...probabil cand am fost scos din functie nu mi-a taiat si asta, habar n-am si nu m-a preocupat pana acum
si se mai intampla sa editez dupa ce postez , mai suna un telefon, mai un buzz pe mess si pana termin eu de editat pac posteaza cate unu :D
de-aia vezi tu modificari efectuate la 1-2 minute doua dupa ce a postat urmatorul. Asta e dovada ta? :D
Vrei un screnshot sa vezi ca am butonul modifica doar la mesajele mele si la ale altora nu?
dar...culmea e ca asta e dovada ca nu sunt moderator ma: ia cauta de ex. mesajele lui SN editate de Adelin, sau alte mesaje editate de moderatori si arata-mi urma modificarii.. nu e! :D Pentru ca daca esti moderator poti modifica fara sa lasi urme deci e fix invers de cum crezi tu...doar la useri se vede.
apropo, rog eliminarea posibilitatii de a-mi edita mesajele dupa ce posteaza altul, nu e corect s-o am doar eu, daca doar eu o am? :!:
b) faptul ca aia din Romsilva inghiteau cu greu ce se scria in topicul ala derulat pe un forum unde tu, partenerul lor de "dialog social" , esti moderator

:lol: :lol: :lol:
Adica RNP a citit topicul :D , m-a sunat pe mine si mi-a zis: Noi (deci RNP, regie a statului roman da? deci baietii aia care fac afaceri de milioane de euro cu lemne si pe care-i cam doare in bascheti de pescuit de prea multa vreme) inghitim cu greu ce s-a scris pe topicul ala. Te rugam sa stergi topicul, partenerule de dialog social. Si io m-am executat ca moderator undercover :lol: :lol:
Astea e scenariul? Asta e motivul pentru care am sters topicul?
Omule, pe ce planeta esti?
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 06 Sep 2011, 14:59

De ce nu vrei screenshot sa-ti arat ca am butoane de editare doar la mesajele mele? :D
"Nu mai javruta, nu s-a obosit sa te sune nimeni, te-ai executat singur, ca orice sluga care incearca sa anticipeze dorintele stapanului"
Bun, deci eu ca o sluga am sters tot topicul ala...pai daca eram moderator undercover cu ce ma ajuta manevra asta? Cu ce ma ajuta stergerea topicului daca RNP nu stie ca am facut-o EU ? Ba am mai si negat dup-aia ? :D
Si tot ca o sluga ce sunt de ce am criticat si atunci si critic si acum in public RNP? Vezi mesajul de mai sus... Si totusi noi traim de pe urma lor...cum? :lol:
Hai sa-ti desenez totusi un pic ce se intampla, ca sa fiu corect cu tine: eu doar ma distrez, nu incerc sa te conving... :lol:
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 06 Sep 2011, 16:25

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...si lista se intregeste!!! Au mai aparut oamenicare isi reventica dreptul:

Alin Tudose, SF, Modigliani, Dumitru, Razvan M, Tudose, Gyorg, Ovi14, Ionut_carp, Melcubeat, pikeman, Leba, danr., Semlecan Ghe, Vijelie, Luci Vasies, Indian Lary, Tristian, XquiZzit, Adi_(Lucu), Ilie, AdiG, Fario_nebunu, Stefan Dinu, RaduV, RaduIoan Masivu, Vasilestii, Eugen, Miky, Tavi, AlinGurar, buldo, Laurentiu, Mihai Florescu, Parintele, M Predescu, Udila.... + Subsemnatul + Jedi + miyagi + cociuba.dalin + musti+ TopGear+ nuke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Incredibil, sunt o gramada de oameni de care am uitat. Asta clar nu e intreg la minte, s-o razboit cu tota lumea.Daca mai sunt useri de care am uitat, va rog poftiti nu va sfiiti inca mai e loc!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:...sunt doar 44 de ocupanti :lol: :lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns