Rom Roman...serios ?

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Mesaj de Adi G » 15 Oct 2011, 01:18

lasa ca in suedia cel putzin.... au de unde suge :lol: :lol: :lol:

bradypus
veteran
veteran
Mesaje: 1643
Membru din: 15 Noi 2007, 18:27

Mesaj de bradypus » 15 Oct 2011, 01:21

geppetto scrie:
ipocritu scrie:
ma faci sa rid ! linkul tau nu imi spune nimic ! nu sint manelist ! sau ce ? ma vezi pe mine in video ? io pe tine te vad ! :lol:

:lol: etc...


Deja incep sa ma simt jenat de situatie. Am baut cateva beri si aveam chef de caterinca, mi-am calcat peste promisiune si m-am apucat sa te iau peste picior din nou... si mi-am dat seama ca am intrecut limita decentei. :oops: Stiu ca iti vine greu sa pricepi ce incerc sa-ti comunic acum dar te rog sa ma ierti. Noapte buna.
i-ar ti-ai luat zboru ? :lol:

sint deja ingrijorat... asa debusolat cum esti... oare mai nimeresti tu India ?

Avatar utilizator
philiphito
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 216
Membru din: 30 Noi 2009, 11:06
Localitate: in sula R

Mesaj de philiphito » 15 Oct 2011, 19:54



Avatar utilizator
haprian ionel
veteran
veteran
Mesaje: 855
Membru din: 21 Feb 2010, 20:16
Localitate: daia romana jud alba
Contact:

Mesaj de haprian ionel » 03 Noi 2011, 18:29

Bai fratilor, aici nu e vorba de toti tiganii ci de marea majoritate, cei care fura, violeaza, cersesc prin alte tari si asa mai departe. Ei si-au castigat pe drept numele de tigan, dupa cum spune si omul asta aici : http://www.navalitorul.ro/2009/02/16/di ... nca-mi-ai/

Avatar utilizator
ULK
veteran
veteran
Mesaje: 4163
Membru din: 26 Sep 2009, 23:41
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de ULK » 03 Noi 2011, 21:58

Ma...ca bine zice ala...Dupa munca silita , a uitat doar de ghilotina si spanzuratoare..puse asa la vedere...sa se stie!!!!!. Restu' e corect zis.

Iar am avut azi de a face cu ei...Unu' interlopul reintors in tara, cu bani si un aer superior cu tupeu...ma uitam la el si imi veneau in minte diferite unelte de schinguire din evul mediu :)..Cealalta "doar" aia tipica " Nu va suparati ca va deranjez...o fetita cu nustiu ce boala.."...nu imi sta in fire sa injur...dar deabia am rezistat. Repet...poporul roman este in mare parte de vina...ca au ajuns astia in halul asta si ca se tiganizeaza toti.

Am auzit recent o teorie si tind sa il adopt...pare plauzibil. Rasa caucaziana cu tot cu civilizatia ei extrema tinde "to burning out"...vin din spate tare rasele care sunt mai agresive,prolifice si mai nomade sa zic asa.
Nu numai la nivel european ci si american...astia fiind hispanicii(efectiv invadeaza America), negrii ,arabii, indienii, tiganii...Absolut toti , au o rata de procreere , superior caucazianului...De chinezi nici nu mai zic :)...Suntem pe cale de disparitie, ce mai...Si pe termen lung...daca omenirea supravietuieste sa apuce clipa...eu cred 100% ca "omul alb" cum il stim acum...o sa dispara fara drept de apel...fiind inghitit de colorati..care si in momentul asta defapt domina planeta prin numar si se extind tot mai mult si tot mai rapid.

Si cum barbatii caucazieni se simt atrasi de multe ori de asiatice finute si foarte feminine...hop...S-a mai dus din albeata pielii ;)
http://ulkustom.wblog.ro/
UlKustom Rods
Live,breathe,build,f.i.s.h.

Adi G
veteran
veteran
Mesaje: 2190
Membru din: 21 Sep 2010, 13:44
Localitate: Malu Garlei

Mesaj de Adi G » 04 Noi 2011, 00:18

ULK scrie: Am auzit recent o teorie si tind sa il adopt...pare plauzibil. Rasa caucaziana cu tot cu civilizatia ei extrema tinde "to burning out"...vin din spate tare rasele care sunt mai agresive,prolifice si mai nomade sa zic asa.
Nu numai la nivel european ci si american...astia fiind hispanicii(efectiv invadeaza America), negrii ,arabii, indienii, tiganii...Absolut toti , au o rata de procreere , superior caucazianului...De chinezi nici nu mai zic :)...Suntem pe cale de disparitie, ce mai...Si pe termen lung...daca omenirea supravietuieste sa apuce clipa...eu cred 100% ca "omul alb" cum il stim acum...o sa dispara fara drept de apel...fiind inghitit de colorati..care si in momentul asta defapt domina planeta prin numar si se extind tot mai mult si tot mai rapid.

Si cum barbatii caucazieni se simt atrasi de multe ori de asiatice finute si foarte feminine...hop...S-a mai dus din albeata pielii ;)
mda... si? care ar fi problema? survival of the fittest baby! :lol: :lol: :lol:
asta ie muica natura.... ce sa-i faci?

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Mesaj de rine » 05 Noi 2011, 21:04

Adi G scrie:
ULK scrie: Am auzit recent o teorie si tind sa il adopt...pare plauzibil. Rasa caucaziana cu tot cu civilizatia ei extrema tinde "to burning out"...vin din spate tare rasele care sunt mai agresive,prolifice si mai nomade sa zic asa.
Nu numai la nivel european ci si american...astia fiind hispanicii(efectiv invadeaza America), negrii ,arabii, indienii, tiganii...Absolut toti , au o rata de procreere , superior caucazianului...De chinezi nici nu mai zic :)...Suntem pe cale de disparitie, ce mai...Si pe termen lung...daca omenirea supravietuieste sa apuce clipa...eu cred 100% ca "omul alb" cum il stim acum...o sa dispara fara drept de apel...fiind inghitit de colorati..care si in momentul asta defapt domina planeta prin numar si se extind tot mai mult si tot mai rapid.

Si cum barbatii caucazieni se simt atrasi de multe ori de asiatice finute si foarte feminine...hop...S-a mai dus din albeata pielii ;)
mda... si? care ar fi problema? survival of the fittest baby! :lol: :lol: :lol:
asta ie muica natura.... ce sa-i faci?

pai, oarecum,e o problema. ca pe natura au cam "ajustat-o" oamenii.
care e ei oameni :wink:
nu tot ce merge in doo picioare :lol:

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 05 Noi 2011, 21:30

@Adi G.
Haoleu,shukar e calo mamutza ta. :lol: Un banc bun:

Niste tigani... toti slabi, da' slabi nu gluma... lihniti de foame, numai unul grasut, plinut, rotunjor...
- auzi, spune-ne si noua ce naiba faci de esti asa de gras in comparatie cu noi? doar n-ai manca pe ascuns, fara ca noi sa stim...
- a, nu, in nici un caz, dar hai sa va spun: uite cum fac - vezi blana asta de maimuta? dimineata ma imbrac cu ea, ma duc la gradina zoologica, toata ziua mananc banane, inghetata, ciocolata de la copii, seara ma prefac ca sunt mort, vin gardienii, ma iau si ma arunca... si tot asa.
Unul dintre ei ia si el blana, o imbraca si se duce la gradina zoologica. toata ziua mananca de toate, seara, se preface mort, vin gardienii si vor sa-l arunce. in schimb, unul dintre ei vine cu ideea sa-l dea la leu, ca oricum ii e foame. zis si facut.
Tiganul, in blana lui de maimuta tremura tot... leul se apropie de el, se roteste in jurul lui, il miroase, si la un moment dat spune:
- ba', n-ai o tigara,... ca nici elefantul nu are..

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Mesaj de rine » 05 Noi 2011, 21:54

:lol:

Scrie răspuns