Masinile noastre

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
toni f
veteran
veteran
Mesaje: 1272
Membru din: 08 Mar 2007, 14:13
Localitate: bucuresti

Mesaj de toni f » 31 Iul 2007, 07:05

@ catalin

de ce si un evo 9 si o impreza, care e presupun wrx sti ? :? :? :?

e ca si cum ti-ai lua 2 bete de rapitor cu acelasi caracteristici, dar firme producatoare diferite ....

un evo shi un forester, sau un impreza shi un patrol, iata niste combinatii pe care le-ash intelege .....

no offence intended, really ...

Avatar utilizator
catalin petrescu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 27
Membru din: 23 Mai 2007, 09:39
Localitate: matrix

masinile noastre

Mesaj de catalin petrescu » 31 Iul 2007, 12:21

E o mare diferenta intre Evo si Impreza. Crede-ma. Evo e mult mai confortabila si are mai multa electronica pe ea. Impreza e mai brutala. Depinde ce vrei cand te dai cu ele. Forester nu mi-am luat pentru ca am un prieten caruia i-a iesit biela prin capota la 220 pe autostrada. Nu stiu daca e un motiv serios sa nu-l iau :twisted: Pentru pescuit folosesc un Vogue.

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Re: masinile noastre

Mesaj de musKloiu » 31 Iul 2007, 19:05

catalin petrescu scrie:Muskloiu, eu am un Evo 9 si o Impreza. Sunt amandoua beton.
Sunt convins de asta.....am vazut multi ca tine care confunda boxerul de la Oltcitul personal cu boxerul de la Impreza si pacalesc oamenii de pe forum ca daca au Forester le sar bielele-n nas......vezi ma ca ti-au fugit vacile-n porumb.... :lol:
Nu stiu de ce-mi spui mie ce masini ai tu si nu inteleg de ce te bagi in seama cu mine cand ai vazut bine ca te ignor?.....
De un singur lucru sunt sigur ca-l ai si acela este caracterul tau abject atata timp cat tu-mi dai mesaje pe telefonul mobil la 1.30 noaptea pline de obscenitati la adresa mea si a sotiei mele.....
Asa ca nu ma intereseaza ce Evo sau Subaru sau ce Ferrari ai tu catalin petrescu dar sunt sigur ca dupa ce pun mana pe tine o sa ai fo douazeci de cucuie achizitionate de la mine nu pentru ce mi-ai scris pe forum sau pe privat sau la galeria personala ci pentru SMS-urile obscene.
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Avatar utilizator
catalin petrescu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 27
Membru din: 23 Mai 2007, 09:39
Localitate: matrix

Masinile noastre!!!

Mesaj de catalin petrescu » 31 Iul 2007, 20:51

MusKloiu, imi pare rau ca ti-ai facut atati dusmani incat iti dau mesaje noaptea. Nu stiu numarul tau de telefon, nu ma intereseaza iar pe tine te stiu din poza din albumul tau personal, cea de langa Renaultul ala (daca esti tu ala). E nasol sa nu dormi noaptea de mesajele unor tampiti care nu au ce face - imi pare sincer rau ca primesti acest gen de mesaje si in special si de faptul ca e vorba si de sotia ta. Incearca la compania telefonica sa vezi de la cine sunt, desi cred ca dobitocilor le-a trecut sigur prin cap sa dea de pe cartele. Oricum cauta imprejur si vezi cine ar putea fi, cu siguranta e cineva cu care te-ai intersectat cel putin odata.
Cu privire la masini, deja m-ai catalogat ca fiind o persoana care confunda boxerul de la Oltcit cu cel de la Impreza. Asta e cu motoarele transversale, se mai intampla. Nu ma supar, dar faza cu Foresterul e reala si nu ma interseaza daca tu crezi sau nu. Stiu ca esti suparat pe idiotenia aia, si eu as fi negru, dar de aici la a acuza aiurea e mult,.
Inca odata vezi ce e cu mesajele alea, suna sau pune pe cineva sa sune pe numarul de la care primesti, poate reusesti sa afli ceva.
In rest tin sa te anunt ca de Ferrari nu am bani.
Salutari,
Catalin

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 01 Aug 2007, 15:35

Ce "mielusel" te-ai facut tu dintr-o data......ce "caprioara cu ochii umezi"......pe cine incerci tu sa pacalesti?....probabil ca pe userii fara experienta de pe forum incerci sa-i manipulezi cu posturi de genul celui de mai sus......
Hai sa-ti aduc eu aminte ce ai postat vis a vis de mine:

@catalin petrescu
Ca sa vezi cat de infantil sunt iti trimit o poza cu tine de pe VA:
http://www.sister-fun.com/images/Large/PooFly.jpg
si una cu Irinuka:
http://myspace-705.vo.llnwd.net/00731/5 ... 3705_l.jpg
Poate vii si cu ea la Sarulesti.
Pana ne vedem la acolo, ca sa ma recunosti in multime du-te la:
https://www.crookedhorn.com/images/cent ... ana_lg.jpg
Te salut,
KATA
Asta este unul din posturile tale de "om normal" :oops: .......
Dupa ce ai vazut ca a inchis un moderator(Tavi parca) topicul,dupa ce ai vazut ca te ignor,dupa ce ai vazut ca nu-ti raspund nici la injuriile ce mi le-ai dat pe privat,dupa ce mi-ai postat si la galeria personala un comentariu rautacios ....ce te-ai gandit tu?
Sa-ti cumperi o cartela de doi lei de la coltul blocului cu numarul 0730524874 o cartela pe care sa-mi dai mesaje obscene noaptea......
Scuze pentru offtopic-ul mesajului meu si rog userii sa-mi scuze disputa personala cu catalin petrescu.
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Avatar utilizator
catalin petrescu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 27
Membru din: 23 Mai 2007, 09:39
Localitate: matrix

Masinile noastre

Mesaj de catalin petrescu » 01 Aug 2007, 17:18

Utilizatorul cartelei 0730524874 este rugat sa inceteze cu fazele de cacao si sa se ia de MusKloiu pe forum sau cu mesaj privat, nu pe telefon. Multumim, noi de aici.

Am cunoscuti care se dau la peste cu Lada Niva. Cum vi se pare? Mie mi-au laudat-o de parca ar fi cel putin Landcruiser...

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Re: Masinile noastre

Mesaj de musKloiu » 01 Aug 2007, 20:23

catalin petrescu scrie:Utilizatorul cartelei 0730524874 este rugat sa inceteze cu fazele de cacao si sa se ia de MusKloiu pe forum sau cu mesaj privat, nu pe telefon. Multumim, noi de aici.

Am cunoscuti care se dau la peste cu Lada Niva. Cum vi se pare? Mie mi-au laudat-o de parca ar fi cel putin Landcruiser...
Care voi mai cataline?....voi cei din "MARLYN MANSON CLUB"?
Vorbesti doar din povestirile prietenilor tai mai cataline....prietenii tai au ori LADA NIVA_LANDCRUISER :lol: :lol: :lol: ....... ori SUBARU FORESTER care arunca cu bielele prin capota in populatia Romaniei..... :lol: :lol: :lol: ....
Lasa-ne frate in pace cu povestirile prietenilor tai....sau pune-le la "funny".

aaaa am uitat......sa-ti cumperi o casca de otel... :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 01 Aug 2007, 20:48

Am o nedumerire .....cum reaq de nu te-a banat moderatorul ala din Sibiu pentru mizeria pe care ai facut-o pe forum.........
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Avatar utilizator
costica_fishing
veteran
veteran
Mesaje: 2092
Membru din: 21 Mai 2004, 11:45
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de costica_fishing » 01 Aug 2007, 20:54

Cu Outlander-ul asta nou s-a dat cineva pe aratura?
Are motor de 2l diesel Volkswagen.
Ar trebui sa mearga frumos, fara sa iti rupa fundul sau sa te lase in prima balta. Si toate astea fara sa trebuiasca sa cari o cisterna dupa tine... :D

Inafara de Toyota care e fruntea in clasamentele de fiabilitate :D , se spune si despre Subaru ca ar fi ok, insa toti proprietarii cu care am vb au avut probleme ciudate, si asta pana in 100.000 km.

Am vrut sa imi cumpar un Forester, avea 35.000 km la bord. Nu se mai deschidea o usa. Bratele de la scaunele din fata erau aproape distruse. Omul belise si sonda lamda... se cojea vopseaua de pe ornamentele laterale...schimbatorul balanganea aiurea, cautai vitezele ca in punga.... si toate astea fara sa fi fost o sg data la pescuit sau vantoare.
near the beer

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 01 Aug 2007, 20:59

Zise un fericit proprietar de TOYOTA LAND_CRUISER...... :lol: :lol: :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Scrie răspuns