"Fly - Ultimul nivel in pescuit"

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Închis
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de semlecangheorghe » 20 Noi 2012, 22:09

Sorin scrie:reflex pavlovian....uau ....jiji tu iar folosesti cuvinte pe care nu le stii doar pentru ca suna bine....

ciorapul era magnetic sau centrufugal ?
ca mie mi s-a parut rudimentar :D


ba le stiu foarte bine.
ce-i ala'centrufrugal'??
esti depasit??
suna la ranga...de 3 posturi repeti obsesiv acelasi leitmotiv...de la i.q.-ul tau am asteptari mai mari..pina io postez de 3 ori tu abia incropesti.... nga...mngaa...ciorap...centrufrugal..tavi...shorap...
du-te bah si te culca,ora copiilor mici a sosit de mult.
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

bradypus
veteran
veteran
Mesaje: 1643
Membru din: 15 Noi 2007, 18:27

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de bradypus » 20 Noi 2012, 22:15

e vorba de la frina mulinetelor de baitcast... , multe eu frina centrifugala...

ar fi trebuit sa stii macar atit daca tot rizi de el ca nu se stie fix la capitolul ala

tavistan
veteran
veteran
Mesaje: 1168
Membru din: 27 Mar 2012, 08:15

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de tavistan » 20 Noi 2012, 22:17

Jiji! Adevaru' e ca fierbi! toate emoticoanele alea ...
Dezvaluirea lu'ranga putea fi o chestie amuzanta... nah un pic jenanta pentru subiect dar treaca... intre amici nu se pune ... radem, trece vremea...
Dar nuuuoooo... tu trebuia sa incepi sa scuipi in stanga si-n dreapta... si chestia e ca tu stii ca mai mult dai pe bavetzica... :lol1:

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de Hell » 20 Noi 2012, 22:20

semlecangheorghe scrie:
Hell scrie::lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Gigi...esti penibil :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Sa-mi sugi ciorapu'
Hai Gigi, poti fi mai original de atat :lol:
Adica......nu te duce ciorapu mai departe? :lol1:

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de ranga » 20 Noi 2012, 23:09

Nici nu stiu cu ce sa incep , sa moara bibi... :lol: :lol: sunt prea multe ! Gigi , mai taie din ele , da-le dracu'... :lol1:
semlecangheorghe scrie scrie:No spune Daline draga,de ce in mesajul asta Ranga credea despre Adelin ca o fost prins la Ghioroc pescuind cu mai multe bete decit prevede legea??
Cum ai dedus asta Ciorap sport , cand eu te-am intrebat destul de clar:
ranga scrie scrie: Gigi, recunosti sau nu ? :lol: Ti-au confiscat baietii betele pe Ghioroc ca aveai prea multe ? :lol1: Stii ce mi s-a parut amuzant ? Ca tocmai tu ai postat pe un topic unde ziceai ca ti s-a scarbit de astia cu "padurea de lansete". Pai tocmai tie sa-ti confiste betele din cauza asta?? tocmai tie ???? :lol1: Daca'mi aduc bine aminte, au trecut 6ani de atunci. Tu acum 6 ani dadeai la pluta pe Ghioroc ?
Ti-ai pus ochelarii invers in seara asta?

semlecangheorghe scrie scrie:Deci Daline,daca Fabian o dat de articolul din ziar unde se scrie clar depsre mine,S.G.,de ce credea Ranga ca Adelin a fost in situatie??
Iar esti cu oile in porumb Gigi....
semlecangheorghe scrie scrie:No ia zi Fabiane,de ce credeai ca Adelin a fost in situatia mea??Hai sa aud...minuneaza-ma..
No Gigi, te-am luminat ? Cred ca esti prea in bezna sa te mai lumineze cineva...

semlecangheorghe scrie scrie:Arata-mi unde am zis eu ca sint scirbit de pescarii aia cu padurea de lansete??
Uite aici:
semlecangheorghe scrie cu mana lui scrie:........puzderia de pet-uri si elanurile induiosatoare ale asociatiilor cari vor sa dea dovada de ecologism in stare pura,adunind parte din pet-uri pentru ca miine sa vina altii sa le completeze la loc,taranoii care impinzesc malul cu 'paduri 'de lansete cu clopotzei ,tupeistii care se suie peste tine daca afla ca pe un loc ai scos somn
Deci ti-ai facut autoportret mai Ciorap Sport.

semlecangheorghe scrie scrie:Rine, Fabian,dalin ,astept un raspuns....s-au va tras stiuca in trestii??
Esti satisfacut de raspuns sau mai detaliem ?

semlecangheorghe scrie:L-ati pupat in ochiu' maro,pe unu care nu intelege bine din prima..e oleaca retard..,si toti cei de-o seama cu el ...il felicita..
Sunt oleaca mai mult, pentru ca ma joc cu tine si o iei in serios grav de tot , dar deh....ma plictisesc groaznic cateodata.

semlecangheorghe scrie:Mah da unde-i Ranga..??
ranga mai are si familie , casa , etc. in timpul liber ii place sa se joace cu tine , dar intelege nu are timpul necesar pentru cheremul tau. Cand vezi ca nu sunt aici cu biberonul, ia si tu suzeta....ca doar n'o fi foc.
semlecangheorghe scrie:Cita frustrare tre sa fie intr-o biata javra aschilopata ,incit sa trimita informatii vechi de 6-7 ani...unuia pe care il cunoaste doar pe net??
Si ala mai retardat ca astalalt,intelege ca este vorba de Adelin..
partea asta ti-am explicat-o exact la inceputul postarii.
daca eu is retard....tu esti mama prostilor, scuze.
semlecangheorghe scrie:Apoi s-au luat de pesti...aveam o stiuca de vreo 4 kile si un crap tot cam asa,la 3 pescari...si apoi s-au legat de betze...nah aici m-au prins..de fapt a fost printre ultimele iesiri la crap..
Adica tu dadeai la crap dar ai prins stiuca.
Ce sa zic , esti mega-extra-ciumeg..
Auzi, nu te duci la "romanii are talent" ? ie 200mii de ieuro in joc Gigi. Cu banii astia ti-ai putea amenaja o balta numai a ata unde sa pescuiesti la crap si sa prinzi stiuca !
semlecangheorghe scrie:Cind mai era stiuca pe Ghioroc a fost o vreme cind dadeam dupa ea ,si cu artificiale si cu peste viu.
aaaa, pai de ce nu ai zis asa de la inceput...?!
io credeam ca dadeai la boilies si prindeai stiuca ,dar uite de fapt care era situatia...tu dadeai la pestisor viu.
semlecangheorghe scrie:O fost buna...si ce-i asa de ris??
Am pescuit la crap cu 4 bete pe rodpod??
Sa moara bibi de n-ai avea sanse la "copiii spun lucruri trasnite" ! Musai trebuie sa-mi iau un rodpod pentru pescuitul stiucii cu pestisor viu.



Ciorap Sport , m-ai lasat fara puteti frate. Ai atata energie in tine de nu'mi vine sa cred. O gloata de oameni iti spun ca esti beat si te tot incapatanezi sa te duci la nani...
Dupa cum ti-am spus , mai am si alte surprize pentru iarna asta .
Pana atunci trimit o scrisoare la "Copiii spun lucruri trasnite" . Sa nu cumva sa refuzi invitatia , ai grija.

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de ranga » 20 Noi 2012, 23:30

semlecangheorghe scrie:Iar lipsa de peronalitate este evidenta dupa ce ai stat cu limba in ochiul maro al unui baioer de Dunare,care baga la sac orice mirlitza si platicutza.. :lol: :lol: :lol:
Ciorap Sport cu peronalitate , despre ce baioer vorbesti tu acilisea ? Da si tu un nume , o dovada, ceva.

Sau nu stii cum sa musti din zabrele de nervi si bagi din burta ?

cociuba.dalin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 179
Membru din: 13 Oct 2008, 19:18

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de cociuba.dalin » 20 Noi 2012, 23:55

IOIIIII Gigi Ma Men cat s-a scriss despre tine Men......., am fost la peste man, stiu ca mi-ai simtzit lipsa, continuam maine, vrei sa pun poza pe net sa te oftici, lasss altadata ca se vede loku, dar noh abia astept dezvaluirile tale :wallbash: :lol1: , darrr darrrr.. Gigi sa sti ca si io am, si ale mele is din alea grele RAU :idea: :wallbash: :lol1: :lol1: :lol1:

Somn dulce :wallbash: :wallbash: :wallbash: :D

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de ranga » 20 Noi 2012, 23:58

cociuba.dalin scrie:dar noh abia astept dezvaluirile tale :wallbash: :lol1: , darrr darrrr.. Gigi sa sti ca si io am, si ale mele is din alea grele RAU :idea:
nu , te rog...nu de acum. :lol: asteapta si tu pana cand da zapada. :respekt:

cociuba.dalin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 179
Membru din: 13 Oct 2008, 19:18

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de cociuba.dalin » 21 Noi 2012, 00:14

Asteptam Asteptam, da io unu chiar nu-l intzelegg da noh fiecare cu ale lui, si il rog pe aceasta cale sa ma spurce aici cum poate el mai bine :D :D :D

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: "Fly - Ultimul nivel in pescuit"

Mesaj de ranga » 21 Noi 2012, 01:12

semlecangheorghe scrie:Deci Daline,daca Fabian o dat de articolul din ziar unde se scrie clar depsre mine,S.G.,de ce credea Ranga ca Adelin a fost in situatie??
Aud?//

Ranga sufera de un retard e adevarat,totusi sa citeasca srie....Audd??
doi zece, doi zece . auzi Gigi ? auzi ??

Închis