dunarea

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
grizzly
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 14 Feb 2005, 13:22
Localitate: Constanta

Re: dunarea

Mesaj de grizzly » 28 Oct 2014, 02:44

tito scrie:Acum vezi ce-mi scrii ca ma vei obliga iar sa-ti raspund si nu pot respecta "Abtine-te de la orice in privinta mea".
usor, nene, usor. acusi vine mandravela reloaded si nu ai vrea sa il cunosti... :lol:

Avatar utilizator
George1985
veteran
veteran
Mesaje: 2454
Membru din: 21 Apr 2012, 08:26
Localitate: Medgidia
Contact:

Re: dunarea

Mesaj de George1985 » 28 Oct 2014, 08:44

Eu zic sa-l trimitem pe @Mandravela la pescuit in locurile cele bune! :lol:
Pana nu mai intreaba de asa ceva...

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: dunarea

Mesaj de tito » 28 Oct 2014, 09:34

George1985 scrie:Eu zic sa-l trimitem pe @Mandravela la pescuit in locurile cele bune! :lol:
Pana nu mai intreaba de asa ceva...
Pai degeaba i le spui ca nu se duce,sau daca se duce sta 10 minute si pleaca, eu cred ca ii place doar aici ,pe forum, in fata tastaturii.
Ps.
Scuzati off topicul si salutare domn' Nemernic.

Avatar utilizator
George1985
veteran
veteran
Mesaje: 2454
Membru din: 21 Apr 2012, 08:26
Localitate: Medgidia
Contact:

Re: dunarea

Mesaj de George1985 » 28 Oct 2014, 10:16

Pe Dunare iar e jale, creste apa ca nebuna.
Anul asta numai asa a tinut...
Probabil de la desteptii care taie padurile :wallbash:

MANDRAVELA
junior
junior
Mesaje: 66
Membru din: 26 Sep 2014, 21:33

Re: dunarea

Mesaj de MANDRAVELA » 28 Oct 2014, 11:24

tito scrie:
George1985 scrie:Eu zic sa-l trimitem pe @Mandravela la pescuit in locurile cele bune! :lol:
Pana nu mai intreaba de asa ceva...
Pai degeaba i le spui ca nu se duce,sau daca se duce sta 10 minute si pleaca, eu cred ca ii place doar aici ,pe forum, in fata tastaturii.
Ps.
Scuzati off topicul si salutare domn' Nemernic.
Amice esti idiot?! De fapt, din randurile de mai sus, (se pare ca) sunteti cel putin trei...

MANDRAVELA
junior
junior
Mesaje: 66
Membru din: 26 Sep 2014, 21:33

Re: dunarea

Mesaj de MANDRAVELA » 28 Oct 2014, 11:28

grizzly scrie:
tito scrie:Acum vezi ce-mi scrii ca ma vei obliga iar sa-ti raspund si nu pot respecta "Abtine-te de la orice in privinta mea".
usor, nene, usor. acusi vine mandravela reloaded si nu ai vrea sa il cunosti... :lol:
Cu tine patru...

MANDRAVELA
junior
junior
Mesaje: 66
Membru din: 26 Sep 2014, 21:33

Re: dunarea

Mesaj de MANDRAVELA » 28 Oct 2014, 11:59

Nu am initiat vreo conversatie cu nici unul dintre voi a'stia patru. Daca veti continua... bafta voastra!

Avatar utilizator
Nemernic
veteran
veteran
Mesaje: 3962
Membru din: 25 Mai 2010, 10:15
Localitate: Din balta'n balta

Re: dunarea

Mesaj de Nemernic » 28 Oct 2014, 13:26

Si uite asa, s-a trezit Prazlea Cel Voinic culegand merele de aur...tocmai din Livada plina de pruni! :arrow:
Mai curge Dunarea?
Help a man when he is in trouble, and he will remember you when he is in trouble again...

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: dunarea

Mesaj de tito » 28 Oct 2014, 14:02

MANDRAVELA scrie:
tito scrie:
George1985 scrie:Eu zic sa-l trimitem pe @Mandravela la pescuit in locurile cele bune! :lol:
Pana nu mai intreaba de asa ceva...
Pai degeaba i le spui ca nu se duce,sau daca se duce sta 10 minute si pleaca, eu cred ca ii place doar aici ,pe forum, in fata tastaturii.
Ps.
Scuzati off topicul si salutare domn' Nemernic.
Amice esti idiot?! De fapt, din randurile de mai sus, (se pare ca) sunteti cel putin trei...
Se pare ca altul e idiotul aici...din moment ce ti-am scris ceva si n-ai priceput. Poate ca suntem 3/4/10/100 de "idioti" pe aici, oricum mai bine asa decat un nimeni ca tine. Si pe acest forum esti un nimeni pentru ca nu prea ai vreo legatura cu "sportul" despre care se discuta pe aici. Asa, dupa cum scrii nu pari prost ,doar ca ai o mare doza de frustrare si banuiesc ceva probleme la "mansarda". Eu am vrut doar sa te luminez si astfel sa te trezesti la realitate. Acum hai zi-mi si mie "nu ti-as dori sa ma cunosti"...ca eu vreau, spune-mi doar locul si ora,ca vin. Iti voi explica cum e cu pescuitul si daca esti baiat cuminte te duc si in locurile alea in care ai sansa sa prinzi peste, poate ca nu esti irecuperabil. Daca ai chef sa continuam genul asta de discutii, exista "arena", e pacat sa stricam topicul asta, nu-i obligat nimeni sa citeasca toate mizeriile astea care sunt off topic.

florin_florin
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 31 Mar 2013, 17:47

Re: dunarea

Mesaj de florin_florin » 28 Oct 2014, 18:33

Salutare ,
Stie cineva ceva informatii despre avat si salau zona portile de fier 2 ? Tiganasi ? Gogosu ?
Multumesc

Scrie răspuns