Lacul Morii

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
DidelPro
veteran
veteran
Mesaje: 630
Membru din: 11 Noi 2007, 18:12

Mesaj de DidelPro » 12 Sep 2008, 10:12

Inseamna ca nu ai vazut o acum 5 -6 zile.La" zgirciuri"alb-sidefat de 8-10 a inceput timid salau.Acum plec la DUNARE .Sa aiva ochiul, cit maslina!!!!

Mihai Epcs
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 149
Membru din: 25 Mar 2008, 21:59
Localitate: Bucuresti

Lacul Morii

Mesaj de Mihai Epcs » 21 Sep 2008, 10:02

Salutare. Am fost pe lac ieri si slaba prezenta. La nimeni mai mult de 4,5 bibani. Si nici aia reusiti ca acum o saptamana.Nu stiu ce se intampla ca apa a crescut un pic si ar trebui sa manance. Mai dau azi o fuga dupa amiaza.

TaLEnTu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 2
Membru din: 08 Mai 2008, 12:07

Mesaj de TaLEnTu » 04 Oct 2008, 15:50

Lacu Mori ZERO BARAT am incercat tot nimic ... nu va duceti :D

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 14 Oct 2008, 09:25

Voiam sa incerc zilele astea o iesire spre seara "dupa servici" cum se prezinta lacul, sunt noutati ceva?
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Avatar utilizator
Dreamer
Moderator
Moderator
Mesaje: 742
Membru din: 20 Mai 2005, 14:13
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dreamer » 14 Oct 2008, 09:58

Am fost eu duminica citeva ore. erau destul de multi pescari, dar nu misca mai nimic. in afara de vreo 2 care mai luau la rima sau pestisor..activitate deloc. Am avut doar citeva urmariri..dar de bibi mic..
https://flyfishingoutlet.ro/ - Magazin online de pescuit la musca
http://www.dreamfish.ro/ - Solutii complete pentru piscicultura

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 14 Oct 2008, 10:05

Am inteles, multumesc frumos.
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 15 Oct 2008, 09:44

Am fost aseara pe lacul morii apa foarte scazuta, nimeni nu prindea nimic, nici la undita nici la pestisor la nimic, dar a fost un pescar care a luat la japca nu zic cat, ce si unde pentru ca nu are rost sa incurajam acest pescuit, pacat ca pesti erau deja prinsi cand am ajuns acolo iar personajul respectiv dadea la rame/vermisori/bucatica de peste si nu am reusit sa fac un filmulet sau macar cateva poze in "drill" :(
In rest ce sa zic, totul ca in Romania, munti de gunoaie pe maluri, peturi si alte chestii in apa un peisaj feeric care lasa in urma un gust amar, cred ca nu voi mai calca multa vreme in zona.
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

DidelPro
veteran
veteran
Mesaje: 630
Membru din: 11 Noi 2007, 18:12

Mesaj de DidelPro » 16 Oct 2008, 00:35

SHOKTU,si eu am spus acelasi lucru, despre 2-5 locatii, din DELTA,2-5 locatii, de pe DUNARE,etc,etc.Dar ,traim aici si ca, nu demult, ne multumim cu putin,................... (cel putin EU).............................si mai este ceva ,s a nu te superi, dar de ce se vede, eu unul sunt satul(eu locuiesc ff aproape), de cei care pun mina,nu se vad si nu se vede nimic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 16 Oct 2008, 08:28

Nu ma supar ca nu am de ce, dar sa puna mana sa faca cine?!...primaria? guvernul?....ANPA? slabe sanse mai ales daca nu este cinvea cu un bici in mana care sa ii impinga de la spate, ca daca sunt "motivati" financiar nu vor face in veci vecilor nimic.
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

dark_ness
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 20 Oct 2008, 22:46

Mesaj de dark_ness » 20 Oct 2008, 23:18

fratilor mai stie cineva ce se petrece pe lacul morii? mai misca ceva sau..... nici macar bibi :(

Scrie răspuns