pescuitul la spining pe neajlov!!! schimb de experienta

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 15 Oct 2008, 11:21

MAYER_MARYUS scrie:
ShokTu scrie:@MAYER_MARYUS
Zi libera nu e problema, masina este :) conteaza doar cheful :)
pai ce sa zic maine e miercuri... sa ramana pe joi ?
da un semn pe id:mayer_maryus sau 0721512694
ma refeream la miercurea viitoare.... :oops:
pana atunci nu pot.....
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 15 Oct 2008, 14:37

[quote="hades"][quote="MAYER_MARYUS"][quote="ShokTu"]@MAYER_MARYUS
Zi libera nu e problema, masina este :) conteaza doar cheful :)[/quote]

pai ce sa zic maine e miercuri... sa ramana pe joi ?
da un semn pe id:mayer_maryus sau 0721512694[/quote]

ma refeream la miercurea viitoare.... :oops:
pana atunci nu pot.....[/quote]

man am inteles vb cu shoktu ...din pacate stii cum sant eu o sapt pot una nu :((

Avatar utilizator
hades
veteran
veteran
Mesaje: 555
Membru din: 03 Mar 2007, 17:57

Mesaj de hades » 15 Oct 2008, 15:06

MAYER_MARYUS scrie:
hades scrie:
MAYER_MARYUS scrie: pai ce sa zic maine e miercuri... sa ramana pe joi ?
da un semn pe id:mayer_maryus sau 0721512694
ma refeream la miercurea viitoare.... :oops:
pana atunci nu pot.....
man am inteles vb cu shoktu ...din pacate stii cum sant eu o sapt pot una nu :((

no problem :wink:

fir intins :twisted:
Daca ai vointa poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, il lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 16 Oct 2008, 09:48

A picat iesirea de astazi, am reusit sa imi iau liber maine dar nu stiu daca o sa pot pleca tocmai mi-a expirat asigurarea rca sper sa reusesc diseara sa o fac la un prieten sa aiba valabilitate de maine, astazi sunt cu transportul in comun si eu :D
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 16 Oct 2008, 11:22

[quote="ShokTu"]A picat iesirea de astazi, am reusit sa imi iau liber maine dar nu stiu daca o sa pot pleca tocmai mi-a expirat asigurarea rca sper sa reusesc diseara sa o fac la un prieten sa aiba valabilitate de maine, astazi sunt cu transportul in comun si eu :D[/quote]

man pai daca o faci e valabila la politie , adik daca te opreste....
adik maine dam o fuga ? :))

Avatar utilizator
ShokTu
junior
junior
Mesaje: 53
Membru din: 08 Oct 2008, 09:41
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de ShokTu » 16 Oct 2008, 16:22

Da :) am gasit si bat UL de 2,70 , cast 3 - 20 g :) la magazinu' de pescuit de la coltu blocului sa zic asa :) + voblere SALMO S3 :) "asta era in vitrina" dar au zis ca abia le-au adus, inca sunt inpachetate si sa trec mai incolo sa le vad pe toate :) cred ca au mai multe modele.


Si nu, nu este valabila la politie decat dupa 3 zile, asa stiu eu :D, sau poate m-au mintit aia de la firma de asigurari unde am lucrat un an de zile :))
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination.

This is the linux world, in the quiet nights you can hear the windows machines rebooting!

tali
veteran
veteran
Mesaje: 701
Membru din: 16 Mai 2006, 16:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de tali » 16 Oct 2008, 19:03

ShokTu nu crezi ca e prea lunga la 2.70m, totusi dai p neajlov si din ce am vaz eu la hades te cam bagi prin boscheti?!

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 16 Oct 2008, 20:04

[quote="tali"]ShokTu nu crezi ca e prea lunga la 2.70m, totusi dai p neajlov si din ce am vaz eu la hades te cam bagi prin boscheti?![/quote]

tali daca te uitai el da in partea calugareniului.... e un pic mai diferit aici, intradevar sant locuri in care trebuie sa dai de sub mana care ar fi mai 'productive' dar mie de ex 2,40 mi se pare mic in restul locurilor...
si pe unde da hades sa stii ca daca stii cum sa dai nu e o pb...
pb mare este stuful :(( care daca e mica lanseta cand joci vobleru pe langa mal ups am zis un secret :D ai sanse sa-ti intre in el, iar daca ai o lanseta mai lunga un pic si varful este tinut mai pe larg vobleru evolueaza prin bucataria,sufrageria lui...
in idee faci un compromis cu locul in care pescuiesti, eu as da si cu 4,20 daca as avea:) si crede-ma ca pot sa arunc cu ea destul de bine...

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 16 Oct 2008, 20:06

cat despre mersu prin boscheti e alta treaba o strangi frumos daca e cazul, ai 2 tronsoane:P tac pac si gata

MAYER_MARYUS
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 08 Iul 2005, 03:49
Localitate: BUC

Mesaj de MAYER_MARYUS » 16 Oct 2008, 20:13

stiti careva pe unde sau la ce km se intersecteaza neajlovu cu autostrada soarelui ? ca pe google imi arata ca s-ar intersecta, dar niciodata nu am vazut unde... poate din cauza vitezei :roll:

Scrie răspuns