pescuit in zona bicaz

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
SICOOL
junior
junior
Mesaje: 76
Membru din: 05 Feb 2008, 21:58
Localitate: Cluj Napoca

pescuit in zona bicaz

Mesaj de SICOOL » 14 Mai 2008, 18:12

Ce puteti sa-mi spuneti de lacul Izvorul Muntelui(BIcaz).Ceva locuri sau daca ati avut rezultate la rotative sau voblere :)

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 14 Mai 2008, 21:57

foloseste functia SEARCH...a mai fost un topic cu ceva informatii..... si acum pe Bicaz sa stii ca nu e stiuca....deci STOP deocamdata :D
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Bodnar
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 26 Ian 2007, 19:07
Localitate: Neamt
Contact:

Mesaj de Bodnar » 15 Mai 2008, 15:49

Pai Bicazu e in zona de munte....si poate omu linistit sa dea dupa un pastrav.Partea ca e f rar e altceva...da nu ii taiati elenul
As vrea sa fie o prohibitie la BRACONIERI....sa-nceapa ASTAZI.....si sa tina pana IERI...

pensionaru
veteran
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 08 Feb 2008, 18:47
Localitate: Piatra Neamt,Villafranca di Verona(IT)
Contact:

Mesaj de pensionaru » 18 Mai 2008, 19:42

Bodnar scrie:Pai Bicazu e in zona de munte....si poate omu linistit sa dea dupa un pastrav.Partea ca e f rar e altceva...da nu ii taiati elenul
Vezi ca este un site 'fiserman II' si acolo gasesti tot ce vrei despre lacul Izvorul Muntelui.

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 19 Mai 2008, 17:49

da...beleaua e ca baietii aia nu raspund de nici o culoare la contactul de pe site....

aa dle pensionar :D am fost pe canal la Racova....nici o captura dar m-am distrat cum fugareau bibanii nalucile...pana a inceput ploaia...locul e frumos :D
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

pensionaru
veteran
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 08 Feb 2008, 18:47
Localitate: Piatra Neamt,Villafranca di Verona(IT)
Contact:

Mesaj de pensionaru » 19 Mai 2008, 18:54

andrei.A scrie:da...beleaua e ca baietii aia nu raspund de nici o culoare la contactul de pe site....

aa dle pensionar :D am fost pe canal la Racova....nici o captura dar m-am distrat cum fugareau bibanii nalucile...pana a inceput ploaia...locul e frumos :D
Pe google dai cautare pe ''pescuit'' si pe la pag.2-3 gasesti ''fisherman II pescuit sportiv''.Aici gasesti locuri,poze,intamplari,cam tot despre pescuitul la rapitori pe lacul Izvorul Muntelui si lacurile din aval.

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 22 Mai 2008, 21:52

stiu sef...stai linisiti ca situl il stiu de mult...dar voiam sa vorbesc live cu baietii.....ata ete :D
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

pensionaru
veteran
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 08 Feb 2008, 18:47
Localitate: Piatra Neamt,Villafranca di Verona(IT)
Contact:

Mesaj de pensionaru » 23 Mai 2008, 10:25

andrei.A scrie:stiu sef...stai linisiti ca situl il stiu de mult...dar voiam sa vorbesc live cu baietii.....ata ete :D
Mai multe despre pescuitul cu naluci pe lac nu pot sa-ti spun,pentru ca eu nu am fost de prin martie.Acum pe lac sunt ''fomistii''ca e scobaru si platica in bataie.

Scrie răspuns