Iesire noua: Chiroiu 4

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 19 Noi 2012, 17:56

Mai baiatule, tu ai probleme grave, nu realizezi? Pe langa frustrarile de zi cu zi mai si probleme de comportament.
Pe scurt: te bagi in seama aiurea pe la bazar, absolut gratuit, indiferent ce se cumpara sau se vinde. Vii cu niste posturi kilometrice cu niste replici aiurea si glume sovietice. De cand te-am felicitat pt cele doua stiuci capturate pe tineretului, nu-ti mai ajunge nimeni cu prajina la nas. Nu mai zic de balciul pe care l-ai facut pt ca ai fost si tu o data la Izvoarele si n-ai luat nimic, pe deasupra ai aruncat cu noroi pe un concurs transformat intr-o petrecere intre pescari. Ce te f.u.t.e.a grija pe tine care nu ai fost prezent, de pastrama ingurgitata de noi?
Ti-am evitat posturile tale unde te bagi cu japca in seama cu mine. Tot ti-am batut niste apropouri fine, poate, poate, intelegi si te potolesti, dar tu nimic.
Iti spun de fata cu tot forumul, ca nu mi-e tarsa: daca nu termini cu balciul si actoria asta de provincie, iti promit ca nu mai vii la nicio adunare pescareasca, te fac de tot balciul daca esti prezent. Si nici nu mai vinzi nimic ca nu stii cu cine te intalnesti si iti va trage niste capace dupa ceafa, poate iti vine mintea la cap. Dute dreaq de ciumpaliu ce esti.
Mi se rupe ca stergi tu nr de telefon din agenda, fac pariu ca nu il stergi.

P.S. Si daca se tine vreo adunare la Chiroiu, eu voi fi prezent, asa sa stii.

spiridusul
veteran
veteran
Mesaje: 1994
Membru din: 11 Mai 2008, 14:12
Localitate: bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de spiridusul » 19 Noi 2012, 18:42

E apa mica la mal la Chiroiu, Gogoale, nu e pericol :) Lasa omul ca e sarac cu duhul si din cate am citit multi i-au spus ca exagereaza sau ca e deplasat, deci s-au lamurit cu cine au de-a face. Am zis mai sus, un nebun arunca o piatra si zece se chinuie sa o scoata. Mai e una: rau e sa fi prost, dar mai rau e sa nu-ti dai seama.

Pana sa mearga la Izvoarele, dupa ce a vazut pozele postate, a laudat atmosfera si iesirea de acolo, dupa ce a fost si nu a prins nimic a inceput sa infiereze pe toata lumea, participantii care si-au manifestat placerea de a participa la aceasta iesire si mai ales organizatorii, pentru ca au facut tot ce au putut ca sa ne simtim bine, ca la o intalnire intre pescari, pe balta, unde nu doar pescuitul conteaza, ci si schimbul de opinii, discutii, cunoasterea altor persoane care impartasesc aceasi pasiune. Vezi Doamne ca ne-au mituit cu o varza, niste mamaliga si ceva pastrama si vin...de parca suntem toti ultimii cersetori care facem plecaciuni unuia care ne da o masa calda.

Eu in continuare sustin ca iesirea la Izvoarele a fost o modalitate excelenta de a-mi petrece acea sambata si astept cu mare placere sa fie organizata urmatoarea iesire de acest gen. Poate ca nu este cea mai tare balta de salau din jurul Bucurestiului, dar din ce am vazut salau exista, pentru ca s-au prins si la concurs, si dupa concurs, si nu doar strapazani. Cati sunt, unde stau, asta nici macar nu am pretentia sa spun ca stiu. Cata vreme eu cred ca sunt in apa, motive sa merg pe balta exista. Si se aplica pentru orice balta, nu doar pentru Izvoarele.

Avatar utilizator
dumitrescu vlad
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 28 Oct 2012, 17:00

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de dumitrescu vlad » 19 Noi 2012, 19:10

spiridusul scrie:E apa mica la mal la Chiroiu, Gogoale, nu e pericol :) Lasa omul ca e sarac cu duhul si din cate am citit multi i-au spus ca exagereaza sau ca e deplasat, deci s-au lamurit cu cine au de-a face. Am zis mai sus, un nebun arunca o piatra si zece se chinuie sa o scoata. Mai e una: rau e sa fi prost, dar mai rau e sa nu-ti dai seama.

Pana sa mearga la Izvoarele, dupa ce a vazut pozele postate, a laudat atmosfera si iesirea de acolo, dupa ce a fost si nu a prins nimic a inceput sa infiereze pe toata lumea, participantii care si-au manifestat placerea de a participa la aceasta iesire si mai ales organizatorii, pentru ca au facut tot ce au putut ca sa ne simtim bine, ca la o intalnire intre pescari, pe balta, unde nu doar pescuitul conteaza, ci si schimbul de opinii, discutii, cunoasterea altor persoane care impartasesc aceasi pasiune. Vezi Doamne ca ne-au mituit cu o varza, niste mamaliga si ceva pastrama si vin...de parca suntem toti ultimii cersetori care facem plecaciuni unuia care ne da o masa calda.

Eu in continuare sustin ca iesirea la Izvoarele a fost o modalitate excelenta de a-mi petrece acea sambata si astept cu mare placere sa fie organizata urmatoarea iesire de acest gen. Poate ca nu este cea mai tare balta de salau din jurul Bucurestiului, dar din ce am vazut salau exista, pentru ca s-au prins si la concurs, si dupa concurs, si nu doar strapazani. Cati sunt, unde stau, asta nici macar nu am pretentia sa spun ca stiu. Cata vreme eu cred ca sunt in apa, motive sa merg pe balta exista. Si se aplica pentru orice balta, nu doar pentru Izvoarele.

Sunt total de acord cu tine domnule Spiridus :respekt: ....Pe 1 decembrie este mai mult decat probabil sa va onorez la chiroiu 4 ! sper doar sa nu vina domnul Vegas cu o zi inainte sa dea cu carbid pe locurile de pescuit :lol1: ... Va urez capturi numeroase tuturor! chiar si lui vegas :headbash: ...Numai bine

Avatar utilizator
Vegas_75
veteran
veteran
Mesaje: 1434
Membru din: 25 Mar 2011, 14:24
Localitate: Bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Vegas_75 » 19 Noi 2012, 22:18

Goagale si Spiridusule nici nu stiu bre daca are rost sa-mi racesc gura cu voi, inteligenta va excede educatia si vice versa ... La Goagal mari pretentii nu aveam nici inainte ca el are scuze, dar tu Cosmine sincer te lasi dus de val si te incanta grozav de tare prietenia cu un specimen cu personalitati tulburate precum unul ca Gogol , probabil ai putini prieteni ... Drum bun dragilor , tot asa s-o tineti , din victorie in victorie ...
Trebuia sa va dati voi arama pe fata ca prea va sufocati tinand atat in voi, daca vi se varsa in sange era grav ... bine ca v-am cunoscut ce aveti sub soricul ala vopsit. Noroc bun !

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 19 Noi 2012, 22:33

Bai chifloc bolnav, insasi avatarul tau arata ce fel de om esti. Numai un om cu probleme psihice putea pune asa ceva.
In alta ordine de idei, dupa postul meu au fost doi useri care mi-au dat dreptate, plus inca trei p.m.-uri.
Tu ai avut ceva? Pote injuraturi, la cat de neserios esti cand cumperi totul de la bazar si cand oamenii sunt la posta cu ele ambalate, te rasucesti. Ce denota? Neserioziate? Nu...buba la mansarda.
Acum ridici Chiroiu in slavi, dar ai uitat acum cateva saptamani cand miorlaiai pe aici ca nu merge, ca nu prinzi, ca nu mai are stiuca, ca sa faca populare, ca ai pierdut un vagon de naluci, etc. Bastard cu doua fete si dubla personalitate ce esti.
Sa nu te puna dreaq sa vii la chiroiu ca te tavalim pe acolo. Sa te feresti de mine ca de militia comunista. :twisted:

Avatar utilizator
Vegas_75
veteran
veteran
Mesaje: 1434
Membru din: 25 Mar 2011, 14:24
Localitate: Bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Vegas_75 » 19 Noi 2012, 22:44

Gogol scrie:Bai chifloc bolnav, insasi avatarul tau arata ce fel de om esti. Numai un om cu probleme psihice putea pune asa ceva.
In alta ordine de idei, dupa postul meu au fost doi useri care mi-au dat dreptate, plus inca trei p.m.-uri.
Tu ai avut ceva? Pote injuraturi, la cat de neserios esti cand cumperi totul de la bazar si cand oamenii sunt la posta cu ele ambalate, te rasucesti. Ce denota? Neserioziate? Nu...buba la mansarda.
Acum ridici Chiroiu in slavi, dar ai uitat acum cateva saptamani cand miorlaiai pe aici ca nu merge, ca nu prinzi, ca nu mai are stiuca, ca sa faca populare, ca ai pierdut un vagon de naluci, etc. Bastard cu doua fete si dubla personalitate ce esti.
Sa nu te puna dreaq sa vii la chiroiu ca te tavalim pe acolo. Sa te feresti de mine ca de militia comunista. :twisted:
Du-te la farmacie si insista sa-ti dea o reteta noua ca aia veche ai terminat-o de mult. Prietene frizezi absurdul cu postarile tale, esti de-o saracie paguboasa cum rar intalnesti. Ne vedem pe Chiroiu negresit sa vad de ce esti in stare, la pescuit ma refer nu la altceva.

Avatar utilizator
D_ali
veteran
veteran
Mesaje: 1814
Membru din: 31 Dec 2009, 15:49
Localitate: Bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de D_ali » 19 Noi 2012, 22:45

:lol:
...gata si desertul! :lol:
No, acuma digestivu'! :twisted:

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 19 Noi 2012, 22:56

Fac pariu pe masina ca nu vii. Pt ca nu stii ce te asteapta..Sau poate cu bgs-ul, oricum au balta alaturi. :lol:
Eu am pb de comportament? Hai sa luam posturile mele si posturile tale la puricat sa vedem cine abereaza cu prafuri in nas la orice topic cu posturi de jdemii de randuri si cumpara tot de la bazar?
Pai tu de Cosmin te iei, mai javra? Omu' astuia nu-i ajungi nici la glezna in privinta bunul simt...
Cat te-am tolerat eu mai catavencule, pe la toate posturile mele si nu te-am bagat in seama? Nu te-am rugat eu sa te potolesti cu iesirile tale?
E, ai dat de naiba, mai bine nu mai raspundeai, poate uitam. Acum o sa te intalnesti cu potentiali clienti numai in locuri publice si aglomerate cand o sa faci vreo tranzactie. Ca la intalnirea pe Chiroiu nu mai vii tu, degeaba te umflii aici in pene, cunosc eu cocosei ca tine. :twisted:

Avatar utilizator
Vegas_75
veteran
veteran
Mesaje: 1434
Membru din: 25 Mar 2011, 14:24
Localitate: Bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Vegas_75 » 19 Noi 2012, 23:08

Gogol scrie:Fac pariu pe masina ca nu vii. Pt ca nu stii ce te asteapta..Sau poate cu bgs-ul, oricum au balta alaturi. :lol:
Eu am pb de comportament? Hai sa luam posturile mele si posturile tale la puricat sa vedem cine abereaza cu prafuri in nas la orice topic cu posturi de jdemii de randuri si cumpara tot de la bazar?
Pai tu de Cosmin te iei, mai javra? Omu' astuia nu-i ajungi nici la glezna in privinta bunul simt...
Cat te-am tolerat eu mai catavencule, pe la toate posturile mele si nu te-am bagat in seama? Nu te-am rugat eu sa te potolesti cu iesirile tale?
E, ai dat de naiba, mai bine nu mai raspundeai, poate uitam. Acum o sa te intalnesti cu potentiali clienti numai in locuri publice si aglomerate cand o sa faci vreo tranzactie. Ca la intalnirea pe Chiroiu nu mai vii tu, degeaba te umflii aici in pene, cunosc eu cocosei ca tine. :twisted:
Da' ce curaj te-a cuprins de acum vad, o fi de la bautura, unde ai tinut ascuns curajul asta pana acum ? Chiar ca aproape m-au luat emotiile nu alta cu tine ... Atata poti atata spui, n-ai ce-i face, ce sa-i faci ... La revedere si pe curand curajosule.

jackspinner
veteran
veteran
Mesaje: 712
Membru din: 03 Mai 2010, 20:18

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de jackspinner » 19 Noi 2012, 23:10

Chiroiu asta e un fel de spital , de se intalnesc toti acolo :lol:

Scrie răspuns