kit legat muste

pescuit cu muste artificiale, flyfishing

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
betucu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 17
Membru din: 25 Aug 2013, 15:34

kit legat muste

Mesaj de betucu » 19 Iun 2014, 13:28

Salut ! Recent m-am apucat de muscarit si am de gand sa-mi cumpar un kit de legat. As vrea si eu niste pareri despre acest kit http://www.pescar-expert.ro/cumpara/kit ... fe-7752773 . Multumesc anticipat!

Avatar utilizator
betucu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 17
Membru din: 25 Aug 2013, 15:34

Re: kit legat muste

Mesaj de betucu » 19 Iun 2014, 13:33

Si daca se poate o parere pentru acest fir http://shop.dreamfish.ro/index.php?rout ... &order=ASC

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Re: kit legat muste

Mesaj de MuskMd » 19 Iun 2014, 14:41

kitul e ok de inceput, dar vei schimba menghina dupa vrun an de zile daca te prinde sportul :)
materialele sunt subtiri din ce vad in poza dar din astea se mai gasesc....

firele mainstream is ok .
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
JONES
veteran
veteran
Mesaje: 1072
Membru din: 16 Iun 2005, 10:54
Localitate: TG MURES
Contact:

Re: kit legat muste

Mesaj de JONES » 27 Iun 2014, 15:22

Firul Rio e chiar ok Mainstream

Si kitul de legat muste e ok . Eu folosesc dupa vreo 5 ani tot o menghina simpla putin modificata. Mi-am facut o talpa din lemn ca sistemul de prindere de blatul mesei nu ma avantazeaza. Ai grija la prima folosire ca nu sunt cine stie de finisate si trebuie folosite cu simt. O picatura de ulei pe filet la prima folosire nu strica.
Menghina cum vad eu e ca si Modelul Spartan care e de vanzare si Cabelas adica o menghina destul de decenta facuta in India. Pretul de decent pentru ce contine.
the angler is catching xxx, not by the lure

syed20
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: 01 Oct 2014, 12:52

Re: kit legat muste

Mesaj de syed20 » 01 Oct 2014, 12:55

Menghina cum vad eu e ca si Modelul Spartan care e de vanzare si Cabelas adica o menghina destul de decenta facuta in India. Pretul de decent pentru ce contine.
We offer pass4sure success for Pine Manor College exam with help of latest security+ certification and ISC practice questions and the exams of The University of Tokyo security Youtube

Scrie răspuns