flyfishing tv prin internet

pescuit cu muste artificiale, flyfishing

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
muscarul
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 174
Membru din: 10 Ian 2005, 16:46
Localitate: Cluj-Napoca

flyfishing tv prin internet

Mesaj de muscarul » 01 Ian 2006, 17:21

pentru cei care doresc sa urmareasca doua posturi de flyfishing prin internet, iata doua linkuri.
Pentru a le vedea aveti nevoie de winamp versiunea 5 si o conexiune la internet peste medie.
dati dublu click pe fisierul de mai jos, si gata, merge :). Unul dintre posturi este cu reportaje de flyfishing, in franceza, iar celalalt cu flytying.
Enjoy :)

Mda.... se pare ca nu pot incarca fisierul cu playlistul de winamp. Deci... cei care doriti sa urmariti aceste posturi tv, dati-mi un mail si o sa va trimit fisierul. Adresa mea e cosmin.man@gmail.com
Danr, poate gasim o cale sa il punem pe site?:)
God Grant that I may live to xxx until my dying day, And when it comes to my last cast
I most humbly pray, When in the Lord's safe landing net I'm peacefully asleep,That in His mercy I be judged As big enough to keep.

eugend
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 146
Membru din: 15 Ian 2005, 22:24

Mesaj de eugend » 01 Ian 2006, 20:43

ar fi grozav sa poata pune pe site posturile respective
UN AN NOU CU BUCURII PT TOTI PESCARII.

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 29 Ian 2006, 17:52

e vorba de canalul de pe ABSat? Chasse&Peche?

Avatar utilizator
muscarul
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 174
Membru din: 10 Ian 2005, 16:46
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de muscarul » 29 Ian 2006, 17:53

nu, e GOB tv.
God Grant that I may live to xxx until my dying day, And when it comes to my last cast
I most humbly pray, When in the Lord's safe landing net I'm peacefully asleep,That in His mercy I be judged As big enough to keep.

Aquaro Angler
veteran
veteran
Mesaje: 557
Membru din: 10 Iun 2005, 02:35

Mesaj de Aquaro Angler » 29 Ian 2006, 18:42

De pe care link-uri se pot accesa?

Avatar utilizator
cosmin81
veteran
veteran
Mesaje: 843
Membru din: 22 Ian 2005, 21:00
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de cosmin81 » 31 Ian 2006, 00:30

Cine are winamp peste 5 si o conexiune la net peste medie, vba lui Cosmin, gaseste postul la Tv&media chiar in winamp, datzi search cu cuv "fishing" si il gaseste automat printre multe alte posturi de radio si de tv prin net! Pana si un amic de-al meu are poste de radio cu dedicatzii prin net-"winamp"!! :lol: Eu habar n-aveam ca se poate asa ceva...rushinik mie :oops: ..si succes voua, celor care vretzi sa cautatzi! :wink:
"cand ultimul copac va fi taiat din padure, cand ultima caprioara va fi impuscata, cand ultimul peste va fi scos din ocean, omul va realiza un lucru....NU PUTEM MANCA BANI"

Avatar utilizator
kisspeter
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: 15 Ian 2006, 08:53
Localitate: Tg-Mures
Contact:

pentru Cosmin81

Mesaj de kisspeter » 31 Ian 2006, 01:42

PROFUND...îmi place...sincer.Vreau să zic:cugetarea.Dacă îţi aparţine:FELICITĂRI!
Peti

Scrie răspuns