Lansete CUSTOM

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de ranga » 06 Iun 2012, 08:18

semlecangheorghe scrie: Esti un mare mincinos
semlecangheorghe scrie:Te-ai pus arbitru intre mine si Dumitru desi nimeni nu ti-a cerut asta,si cite si mai cite..

tocmai daia m-am bagat, cand am vazut cum poti s'o sucesti si in ce hal poti sa minti.
semlecangheorghe scrie:Asadar nu esti decit o javruta mincinoasa..
care dintre noi?
semlecangheorghe scrie:Nu esti decit o cotarla de mahala care vrea sa para dulau de lux...
corect, cum de te-ai prins?
semlecangheorghe scrie:Mucosule, te dai mare binefacator in timp ce ameninti cu vilolenta.
io? cand te-am amenintat pe tine?
semlecangheorghe scrie:Javruta mucoasa,de la mine mai ai o perioada de ignor..Fii destept si fa la fel ..... :mrgreen:
ntz, nu mai merge placa asta.

am poluat destul topiul asta, eu ma indrept catre cafenea. acolo ne putem juca altfel. :mrgreen:
deci cum e cu articolele alea din wsb? cum se poate sa'ti sufle banii din mana unul de la atatia km distanta? :lol: :lol: ma gandeam ca tu fiind bun prieten cu wsb-ul, premiul sa ramana "in familie". :lol: dar noh....ti-am mai zis eu, lumea-i cruda jiji.
acum imi dau eu seama de ce nu-l mai ai la inima pe SF. si cand te gandesti ca articolul era despre rodbuilding....si noi suntem pe topicul asta...ma bufneste rasul. :lol:

bradypus
veteran
veteran
Mesaje: 1643
Membru din: 15 Noi 2007, 18:27

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de bradypus » 06 Iun 2012, 09:49

unde´i jiji ?

la vazut careva ?

mie mi-e teama ca a facut stop cardiac la faza asta !

profund nene ! profund ! :D

acu... se leaga mai multe... :D

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de semlecangheorghe » 06 Iun 2012, 11:29

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Da,ce sa zic, inafara de dureri in kott..n-am receptionat nic..
Ba sa nu mint..am vazut comportamentul de haita..cum o scincit o javruta,cum o trebuit sa sara un koleg sa-l sustina,altfel mesajul era inodor,insipid si incolor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Domnu Stinga ia intreaba-l pe amicu S.F.,daca isi mai aminteste ca l-am felicitat ,aici pe rapitori..nu mai stiu in care topic..Felicitarile au fost sincere..si articolul genial..merita fiecare ieuroi..
Tentativa asta jalnica ,va confirma pe mai departe drept javrute,intre care unele mucoase rau :D :D :D :D :D :D :lol1: :lol1:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

bradypus
veteran
veteran
Mesaje: 1643
Membru din: 15 Noi 2007, 18:27

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de bradypus » 06 Iun 2012, 12:30

domn, javruta, haita... :D :D :D :D :D

Jiji nu ma pot amuza de ceva ca gata... scoti textu... :D

vad adevar in argumentul tau... , adica ... ca l-ai felicitat ... :D :D :D :D :D

cit de sincer ai fo in felicitari aia fiecare poa sa speculeze... , oricum acu se leaga mai bine ce ai cu SF :D

dupa ce ca ti-o dat lectii... ti-o suflat si potu... :D , zi si tu... iaca cu banii aia in sfirsit iti luai si tu o mulineta de doamne´ajuta :D

siguuuur ustura !

faze de astea ramins cicatrizate pe cerebel :D

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de semlecangheorghe » 06 Iun 2012, 13:08

Sa mor io ,si sa mi se rupa toate lansetele si sa-mi intre toate triplele de pe woblere in kur si jigurile sub unghii,daca nu am fost sincer cind l-am felicitat pe S.f.si daca nu mi-a placut articolul..Si nici n-am jinduit la banii aia..nici nu stiam ca se premiaza..brava lui inca odata..

Contrele cu el sint din alte motive care i le-am spus direct in fata..

Ultimul care m-a zgiriat pe retina a fost aia

'Da pesti aveti..?""

Intalegi??...'Aveti'...iel nu-i mai roman d-asta pirlit..iel acu e boier spaniol,pescuie numa'pelagici nu mortaciuni da Romania..
'Talegi,maria ta??Noi nu mai sintem de-ai lui..iel a ievoluat... :respekt: :respekt:Mai oleaka si vorbeste numa'-n terminatii d-alea ca.."bandidos'..'.La huelva'.'pequeneo'..dap..spaniolisme..ce mai..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

bradypus
veteran
veteran
Mesaje: 1643
Membru din: 15 Noi 2007, 18:27

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de bradypus » 06 Iun 2012, 13:15

aha ! te cred !

daca te mai juri odata chiar te cred ! :D

normal ca nici nu aveai de unde sa stii ca se premiaza ! :D daaa, vorba aia... dintr-o iexprimare mai putin inspirata deja sti ca se pretinde... , nu ? :D :D :D :D

io ti-as da premiu pt perspicacitate !

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de ranga » 06 Iun 2012, 13:51

semlecangheorghe scrie::
...Ba sa nu mint..am vazut comportamentul de haita..cum o scincit o javruta,cum o trebuit sa sara un koleg sa-l sustina........

...Tentativa asta jalnica ,va confirma pe mai departe drept javrute,intre care unele mucoase rau....

da, ne-ai deconspirat, ce mai... vrem sa te lucram pe la spate. :lol:

da de ce nu ne zici pe cand un nou articol? :lol: scrie si tu ceva despre lansetele astea, despre pozitionarea inelelor, etc. Nu de alta, dar vad ca esti cel mai tare in clanta pe topicul asta. Ala nu e bun, de alalalt faci misto la greu desi tu n-ai vazut in viata ta atatea lansete cate a lucrat el, s.a.m.d.

Zici si tu ceva la obiect? adica ai ceva de zis?



ps: ti-a tras-o SF de mergi cracanat 2 ani. auzi, sa-ti sufle el cascavalul de sub nas din "sanul familiei". :lol1:

Avatar utilizator
PPT
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 04 Apr 2012, 23:43
Contact:

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de PPT » 06 Iun 2012, 15:04

De ce lansete custom?

Aceasta este întrebarea principală la care ne răspund Cristian Ene, Andrei Sava, Laurențiu Andronic și Gabi Udilă in revista Pescuitul Pentru Toti nr.2. Afla care sunt cele mai populare lansete montate de ei, cat costa componentele si alte ponturi despre rodbuilding.
Pescuitul Pentru Toti
www.pescuitulpentrutoti.com

Avatar utilizator
ranga
veteran
veteran
Mesaje: 2578
Membru din: 17 Aug 2010, 11:57

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de ranga » 06 Iun 2012, 15:19

Ati omis un personaj care sigur va putea raspunde la absolut toate intrebarile... :lol: :lol:

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: Lansete CUSTOM

Mesaj de rine » 06 Iun 2012, 16:21

stie omul. sigur ca stie TOT !
dupa dooua luni de bait, buff un articol. doar stilul nu mai avea nici un secret pentru el :oops:
lansetele daca nu-s grafit xf sau macar fast nu-s lansete. si neaparat cu multe milioane de modulusi :lol:
restul... chestii strambe ,blegi si neconvingatoare ca si ce-i care le folosesc . niste habarnajii. pentru ca EL chiar daca o face de putin timp, foarte rar sau deloc, STIE :
semlecangheorghe scrie: pe mine fibra de sticla in general nu ma convins cu nimic.Si nici la stiuca nu pescuiesc..decit foarte rar..Asadar optiunea mea personala este grafitul..
in schimb mistouri,si mistocareli ...garla.
cum sa te pui cu EL?
cum sa-L ajuti?
uite : io incerc. sa nu zica ca am ceva cu el;
gigi ai incercat sa-ti pui userul propriu , in casuta aia cu persoane neagreate?
daca functioneaza, zau, daca nu ti-ai face un serviciu :lol: :lol: :lol:

Scrie răspuns