tamburi daiwa

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 03 Feb 2009, 14:04

daca se va continua off-topic, ori voi inchide topicul, ori il voi muta la cafenea.
eu zic sa-l lasam la subiect, aici, in continuare...poate fi util pe viitor celor care sunt interesati de tamburii daiwa.
asa ca va rog...doar la subiect.
Michael va recomanda Regulamentul forumului

onesti
veteran
veteran
Mesaje: 981
Membru din: 05 Noi 2004, 06:49
Localitate: canada

Mesaj de onesti » 03 Feb 2009, 14:04

Rusiniiicaaa!

Explicatzie on-topic: tamburul de Saskatchewan e altceva decat tamburul de Saskatoon!

Avatar utilizator
Jedi
veteran
veteran
Mesaje: 1230
Membru din: 04 Apr 2007, 03:15
Localitate: Morealu de Jos

Mesaj de Jedi » 04 Feb 2009, 01:19

Explicatie ......era gluma. Dovada.......n-am mulinete Daiwa ci Shimano.Am trimis link-ul la prietenii mei din Saskatoon ( orasu resedinta a judetului Saskatchewan ) si toti au declarat-o gluma foarte reusita.Imi aduce aminte topicul asta de copilarie. Steaua cu Shimaano , Daiwa si Dinaaamo.....- Baaa,te iei de Dinamo baa??? Te sparg baa. Michael.....care cuvint suna din nou prea dur? "rasnita" sau "ciocu" sau "glezne" :?: Daca lucrezi la renumita companie care incepe cu S si se termina cu N ,de pe calea Torontalului e de inteles.Defect profesional :lol: ...Na ca mi-ai adus aminte de un banculetz .Ma pun sa-l scriu pina nu uit ,la rubrica potrivita.
Unde-s multi putoarea creste.....Pestisorii se rareste.

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 04 Feb 2009, 10:19

eu atata va rog sa va respectati intre voi si sa pastrati un limbaj civilizat si la subiectul topicului.
prietenii, glume&stuff, pe topicul "distractiv".


tnx.
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Scrie răspuns