lanseta si mulineta de crap

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
ginval
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 13 Noi 2007, 21:08

lanseta si mulineta de crap

Mesaj de ginval » 29 Noi 2007, 18:09

vreau sa achizitionez o mulineta de crap si o lanseta.nu vreau sa dau prea multi bani pe asa ceva.vreau sa postati aici despre pataniile pe care le-ati avut cu scule mai ieftine(rupturi,defectiuni,etc) ca sa-mi dau seama cam cat merita sa investesc.

Avatar utilizator
shootgun
veteran
veteran
Mesaje: 790
Membru din: 10 Feb 2005, 17:42
Localitate: City of London
Contact:

Mesaj de shootgun » 29 Noi 2007, 18:15

Sa-ti povestesc ce am patit cu alea ieftine ar fi multe de scris... :lol: Eu din fericire m-am lasat de crap... Acum depinde cat vrei sa investesti...insa intrebarea mea este alta...ce faci cu o singura lanseta??? :roll:

ginval
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 13 Noi 2007, 21:08

Mesaj de ginval » 29 Noi 2007, 18:21

shootgun scrie:Sa-ti povestesc ce am patit cu alea ieftine ar fi multe de scris... :lol: Eu din fericire m-am lasat de crap... Acum depinde cat vrei sa investesti...insa intrebarea mea este alta...ce faci cu o singura lanseta??? :roll:
una acum...una peste o luna...ce sa-i faci....buget restrans...ma improprietaresc si eu in functie de buget...chiar mi-ar placea sa citesc ceva povesti referitoare la ruptul sculelor :lol: ....chiar nu posteaza nimeni?

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 29 Noi 2007, 19:30

iti recomand www.crap.ro aici este www.rapitori.ro :!:

citeste scopul acestui forum si Regulamentul... :!:

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 29 Noi 2007, 19:58

no lasa ma andrei. sa dam exemplu de toleranta, ca doar n-om trimite toti crapisti in desertu Egiptului... :lol:
ginval, eu habar n-am, poate s-o gasi un binevoitor sa-ti dea nste sfaturi despre lansete de c**p

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 29 Noi 2007, 20:01

Tavi scrie:no lasa ma andrei. sa dam exemplu de toleranta, ca doar n-om trimite toti crapisti in desertu Egiptului... :lol:
ginval, eu habar n-am, poate s-o gasi un binevoitor sa-ti dea nste sfaturi despre lansete de c**p
eu ma gandeam in primu' rand sa-i fie de ajutor ceea ce i-am spus...pe www.crap.ro io zic ca gaseste mult mai multe informatzii si implicit ajutor :!: aici gaseste sobolani, soparle si insecte :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 29 Noi 2007, 20:04

Corect andrei :lol: :lol:
Tre sa propunem schimbarea numelui in rapitori&stuff.ro
Si sa stii ca soparla aia cred ca-i rapitoare, deci ontopic :lol:

Scrie răspuns