Sebile?

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Avatar utilizator
MatrixVR5
veteran
veteran
Mesaje: 741
Membru din: 01 Noi 2004, 16:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sebile?

Mesaj de MatrixVR5 » 22 Ian 2013, 15:07

danr scrie:tocmai am adus sebile, se face receptia, stocul complet va fi pe site in doua ore
daca doriti sa sugerati modele care va fac cu ochiul si nu le-am adus, spuneti si le aducem
http://www.totalfishing.ro/sebile-m-197.html

multumesc !
Au venit si asa ceva ?
MAGIC SWIMMER 95SK 10,5gr - M5-GALBEN FLUO HOLO
FISHING IS LIFE.
The rest just details!

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Sebile?

Mesaj de WBF » 22 Ian 2013, 16:20

catalin66 scrie:Aha , multam de raspuns , nu stiu de ce dar nu am deloc incredere in chestia asta , mi se pare prea mica (cu toate ca si eu am inceput cu voblere de 4cm.) dar vad ca sunt cazuri cand isi face treaba .
Nici noi nu am avut incredere fiind o piticanie mica dar timp de 2 zile cat a tinut partida de avat a fost mama lor. Cum puneam mai mare, cum scoteam unu la o juma de ora. Asa ca ne-am asumat si chistoacele de 25-30 de centimetri :)

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Sebile?

Mesaj de WBF » 22 Ian 2013, 21:05

danr scrie:tocmai am adus sebile, se face receptia, stocul complet va fi pe site in doua ore
daca doriti sa sugerati modele care va fac cu ochiul si nu le-am adus, spuneti si le aducem
http://www.totalfishing.ro/sebile-m-197.html

multumesc !
Multumesc, tocmai am facut o comanda.
Ar fi frumos daca ar exista si niste onduspoon + Spin Shad.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Sebile?

Mesaj de danr » 22 Ian 2013, 21:07

am notat

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Sebile?

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Ian 2013, 08:49

Onduspoon alea ,merg criminal de bine..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

florin1948
veteran
veteran
Mesaje: 977
Membru din: 15 Ian 2009, 13:48
Localitate: Bucuresti

Re: Sebile?

Mesaj de florin1948 » 23 Ian 2013, 12:12

semlecangheorghe scrie:Onduspoon alea ,merg criminal de bine..
Uite asa am mai depistat un "criminal"pe malul baltii ! Ia-le tu pe toate, nenea Gigi, sa fii sanatos ! :wallbash:
Exista doua feluri de oameni.Unul spune ceea ce gandeste. Celalalt are prieteni.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Sebile?

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Ian 2013, 13:06

:?: ....Nu inteleg ce am zis rau...Lingurile alea chiar bat foarte fain..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

florin1948
veteran
veteran
Mesaje: 977
Membru din: 15 Ian 2009, 13:48
Localitate: Bucuresti

Re: Sebile?

Mesaj de florin1948 » 23 Ian 2013, 13:52

Dar cine a zis ca e de rau ? Daca lingurile bat criminal de bine, nenea Gigi prinde mult peste, ceea ce si isi doreste, deci mie imi ramane mai putin peste de prins, deci esti un CRIMINAL !!! Chiar nu mai stii de gluma ? Sau crezi ca m-am inscris ( cu cotizatia la zi ) in partidul celor care te iubeste nespus ? Apropo, parca te-au mai lasat in pace, sau cu inasprirea regulamentului au revenit la comportamente mai civilizate ? Ia zgandarei un pic sa vedem realitatea. Mircea
Exista doua feluri de oameni.Unul spune ceea ce gandeste. Celalalt are prieteni.

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Sebile?

Mesaj de WBF » 23 Ian 2013, 14:09

Incercasem o comanda pe un alt site, vreo 6 giugele Sebile.
Comand ce aparea ca stoc.
Ma suna aia si-mi zic ca nu au Spin Shad si nici Onduspoon.
Si daca vreu sa-mi trimita restul.
Refuz politicos, ei zic ca ok.
Ma resuna si ma intreaba daca doresc ca in viitorul apropiat, daca au pe stoc, sa-mi trimita comanda.
Zic ok.
Azi ma trezesc cu curierul la usa, evident cu resturile din comanda. Sun inapoi sa-i intreb ce pisicu meu mi-au trimis si-mi zic ca mi-au trimis ce aveau pe stoc si ca ei asta au inteles din refuzul meu politicos.
Cred ca trebuie sa invat sa refuz nepoliticos sau ceva :(

Cei de la totalfishing au decenta sa aiba stocurile actualizate, sa trimita la timp si in plus sa mai si intrebe ce-am dori.
Uite ca se poate.
Greu cu online-ul asta..

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Sebile?

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Ian 2013, 14:15

florin1948 scrie:Dar cine a zis ca e de rau ? Daca lingurile bat criminal de bine, nenea Gigi prinde mult peste, ceea ce si isi doreste, deci mie imi ramane mai putin peste de prins, deci esti un CRIMINAL !!! Chiar nu mai stii de gluma ? Sau crezi ca m-am inscris ( cu cotizatia la zi ) in partidul celor care te iubeste nespus ? Apropo, parca te-au mai lasat in pace, sau cu inasprirea regulamentului au revenit la comportamente mai civilizate ? Ia zgandarei un pic sa vedem realitatea. Mircea
:D Am crezut ca te-am suparat cu ceva..Odata s-a luat unul de mine,numai pentru ca am pomenit de el,si de o intimplare..De atunci imi vine sa suflu si-n iaurt..In rest imi place gluma...

Cu pestele n-are cum sa iti ramina mai putin ca de la noi pina la voi e cale lunga..

Eu am vazut onduspoon-urile alea mari si grele cum eolueaza,si le-am si gasit destinatia...balta cu stiuci...hai ,vara hai.. :D
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Scrie răspuns