Infiintare club spinning in Hunedoara

pescuit cu naluci, momeli artificiale: oscilante, rotative, voblere, twistere

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
adiko_im
junior
junior
Mesaje: 72
Membru din: 18 Mar 2008, 11:49
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de adiko_im » 25 Ian 2010, 09:22

salut, buna treaba faceti fratilor, cu clubul asta. Eu ma zbat de unul singur pe maluri la spin... dar ce frumos ar fi sa se faca si treburi de-astea organizate si poate...tot felul de amicale sau competitii.... sa visam cel putin ca acum e frig....
din vara sper sa pot "adera" si eu la acest "fraged" club si sa ne bucuram cu totii de el. deocamdata mai am de stat in Cluj o vreme, dar trece si asta repede.
spor la treaba si sa auzim numai de bine

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Mesaj de StefanDinu » 25 Ian 2010, 10:05

ÃŽn Cluj sunt 3 cluburi e spinning: Aqua Fishing Club, Paco Spinning Team si Cozma Fishing Club
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

HD spinning club
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 18
Membru din: 22 Dec 2009, 17:50
Localitate: Orastie

Mesaj de HD spinning club » 26 Ian 2010, 17:02

Salut !
Costi ,Cristi,Gabi si Luci ....imi pare rau sa va spun, dar de cand ne-am schimbat numerele de telefon am inceput sa primesc o groaza de apeluri "lipsa numar"(privat ) ,prin care ... indivizii isi bat joc de mine si de nervii mei...
Va rog insistent sa aveti grija cui dati mai departe numerele de tel. ca e plina lumea de "redusi" ...... (mai bine nu) !
Daca cu asa indivizi incercam sa facem ceva ..... imi pare rau dar prefer sa ma abtin ..... mai vorbim .

Avatar utilizator
AdrianHD
veteran
veteran
Mesaje: 1165
Membru din: 24 Sep 2009, 22:40
Localitate: Brad,Hunedoara
Contact:

Mesaj de AdrianHD » 26 Ian 2010, 20:27

Ai idee cine sunt acesti "indivizi"? Presupun ca sunt niste persoane reduse mintal care probabil nu au nici o treaba cu pescuitul si chiar daca au,poate vreau sa impiedice formarea clubulu. Sa speram ca n-o sa fie asa!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Mesaj de StefanDinu » 27 Ian 2010, 05:49

Bai băieţi ... e o mare conspiraţie mondiala acolo !!!!
AGVPS-ul local a intrat pe fir şi face tot ce poate să prevină existenta unei alternative în judeţ ... cred că începe lupta de gherilă.
Să trimitem întăriri ?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Mesaj de nucus » 28 Ian 2010, 11:59

Ce treaba are AGVPS-ul ? Clubul va fi un club sportiv ! Ce,daca esti legitimat la Rapid ,la popice ,un poti sa mergi la vinatoare sau la pescuit fiind si membru la Acvila??Un club de spinning nu intra in niciun conflict de interese cu cluburile de pescuit indiferent ca sint din cadrul AGVPS sau APS...

Avatar utilizator
AdrianHD
veteran
veteran
Mesaje: 1165
Membru din: 24 Sep 2009, 22:40
Localitate: Brad,Hunedoara
Contact:

Mesaj de AdrianHD » 28 Ian 2010, 13:00

Chiar sa nu aibe treaba AGVPS-ul si APS-ul? Poate,dar cum spunea si HD Spinning Club sunt multi ''redusi''....Asa ca...

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Mesaj de StefanDinu » 28 Ian 2010, 14:07

teoretic nu are nimic ... dar de data asta e doar o gluma!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
nagy victor
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 29 Apr 2009, 21:42
Localitate: oradea BH RO

Mesaj de nagy victor » 29 Ian 2010, 16:08

HD spinning club scrie:Salut !
Costi ,Cristi,Gabi si Luci ....imi pare rau sa va spun, dar de cand ne-am schimbat numerele de telefon am inceput sa primesc o groaza de apeluri "lipsa numar"(privat ) ,prin care ... indivizii isi bat joc de mine si de nervii mei...
Va rog insistent sa aveti grija cui dati mai departe numerele de tel. ca e plina lumea de "redusi" ...... (mai bine nu) !
Daca cu asa indivizi incercam sa facem ceva ..... imi pare rau dar prefer sa ma abtin ..... mai vorbim .
Atit cit stai linistit in banca ta , nimeni nu te baga-n seama , nici macar nu existi
In momentul in care incerci sa faci ceva , toate privirile se atintesc asupra ta :lol1: , oare ce vrea asta ?, oare ce are de gind sa faca ?, hai sa-i dam in cap pina nu ne incurca cu ideile lui traznite :mrgreen: :lol1:

@ HD spinning club , fii tare , poate fi si mai rau , daca cedezi acum esti pierdut , ai nevoie de prieteni adevarati si o sa treceti peste toate piedicile ce vi se pun :!:

in numele '' Spining Club Oradea 2009 '' va doresc mult succes :!:
Pescuitul inainte de toate !

Cine nu respecta natura , nu se respecta pe sine !

http://www.pescarulbihorean.ro/

https://www.facebook.com/pescarul.bihorean?fref=ts

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Mesaj de StefanDinu » 29 Ian 2010, 16:28

StefanDinu scrie:SFAT: denumirea trebuie sa cuprinda obligatoriul particula CLUB SPORTIV. De ce ? De limitati ce sunt cei din MTS. Deci: Clubul Sportiv Spinning Team Hunedoara.
Inca un sfat:
SCOPUL CLUBULUI îl constituie desfăşurarea de activităţi sportive în ramura de sport pescuit sportiv, respectiv selecţionarea, iniţierea şi pregătirea de sportivi în acest domeniu, participarea la competiţii sportive interne şi internaţionale, precum şi alte activităţi conexe acestora.

Atat si nimic mai mult ... fara ecologie, permise de pescuit, administrare balti. Pe aste le puneti la obiective.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Scrie răspuns