care-i mai bun ???

pescuit cu naluci, momeli artificiale: oscilante, rotative, voblere, twistere

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dr.pike
Moderator
Moderator
Mesaje: 707
Membru din: 25 Aug 2005, 19:04
Localitate: Cluj Napoca
Contact:

Mesaj de dr.pike » 08 Ian 2006, 15:39

Eu zic ca e momentul sa va calmati! Amandoi!
Pana una alta v-am sters posturile! Daca aveti chef sa va certati folositi MP. Aici se discuta despre fire textile nu despre capacitatea unuia sa a altuia de a da raspunsuri competente! Cine are ceva de spus poate sa o spuna linistit, atata cat se incadreaza in subiesct si respecta limitele decentei. Dar aberatii de genul " esti in stare sa scrii ceva....? " nu isi au locul nici aici si nici in alta parte. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar nici unul din utilizatorii acestui forum nu sunt obligati sa va citeasca toate replicile acide, sarcastice sau cum or mai fi ele!

PS Astept misto-ul pt luarea de atitudine:). Pe alt topic:D:D:D

watermoccasin
veteran
veteran
Mesaje: 748
Membru din: 08 Ian 2006, 10:34
Localitate: teamillex.fr

Mesaj de watermoccasin » 08 Ian 2006, 16:01

I LOVE DR. PIKE !!!!! Am scris bine, sefu" ?
ok. gata cu polemicile, ce dracu suntem oameni seriosi, nu pescari....

Avatar utilizator
dr.pike
Moderator
Moderator
Mesaje: 707
Membru din: 25 Aug 2005, 19:04
Localitate: Cluj Napoca
Contact:

Mesaj de dr.pike » 08 Ian 2006, 16:07

Nu iti sterg si postul asta deoarece ai scris ca ma iubesti :D ! Glumeam! Nu trebuie sa incetezi cu polemicile, dar cred ca o doza minima de bun simt trebuie sa existe, altfel riscam sa deviem in penilbil!

watermoccasin
veteran
veteran
Mesaje: 748
Membru din: 08 Ian 2006, 10:34
Localitate: teamillex.fr

Mesaj de watermoccasin » 08 Ian 2006, 16:13

OK! Daca vii maine cu Luci Vasies in Mures, dau o sampanie (e ziua mea de nastere), si ne cunoastem mai bione. Acu chiar vorbesc serios.

Avatar utilizator
dr.pike
Moderator
Moderator
Mesaje: 707
Membru din: 25 Aug 2005, 19:04
Localitate: Cluj Napoca
Contact:

Mesaj de dr.pike » 08 Ian 2006, 16:18

Multumesc de invitatie! Din pacate chiar nu am cum sa vin, dar o sa beti sampania si pentru mine. "La multi ani"si sper sa ne si cunoastem! Poate ne intalnim la vreun concurs si fumam pipa pacii sub forma de un kil de palinca :D .

watermoccasin
veteran
veteran
Mesaje: 748
Membru din: 08 Ian 2006, 10:34
Localitate: teamillex.fr

Mesaj de watermoccasin » 08 Ian 2006, 16:23

Fumam si un saispe pipe, numai sa ne impacam!!!!!!!!!!!! iMI pare rau ca nu am venit la Sacalaia l;a concurs,..., dar eu cred ca ne gasim undeva pe la Bogata, Ludus, etc.., vorbesc cu Luci si ne organizam. Acu va las ca am treaba.., totusi sunt la serviciu....

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 08 Ian 2006, 16:48

Incearaca Whiplash de 0,06 , sau Power Pro, max.0,15 , asta daca vorbim de avat, daca vrei sa dai la alte specii, datele poblemei se schimba. :wink:

Jean Scurtu

Mesaj de Jean Scurtu » 08 Ian 2006, 19:02

DOCTORU scrie:OK! Daca vii maine cu Luci Vasies in Mures, dau o sampanie (e ziua mea de nastere), si ne cunoastem mai bione. Acu chiar vorbesc serios.
Doctore,

Iti doresc LA MULTI SI FERICITI ANI SI MULTA SANATATE,pacat ca sunt cam ocupat ,ca as fii venit si eu sa vad ce sampanie am putea bea de ziua ta(in lipsa ei as aprecia si o palinca,preferabil de cirese ca e medicament curat,iar tu ca doctor mi-o vei prescrie de trei ori pe zi si...o data seara)

Numai bine ,

Jean Scurtu

Avatar utilizator
MAREAN
junior
junior
Mesaje: 65
Membru din: 23 Noi 2005, 20:40

Mesaj de MAREAN » 08 Ian 2006, 23:19

Eu cred ca cel mai bun este fusionul SPIDER, dar se gaseste foarte greu. Incearca sa iei legatura cu cineva de la Gipo, poate mai este vreo rola nevanduta prin vreun magazin. Costa 650.000 lei si merita incercat. Daca il gasesti si vrei sa dai la clean sau la avat cu el, coloreaza-i cu markerul negru primii 150cm.

Vectrex94
senior
senior
Mesaje: 434
Membru din: 31 Ian 2005, 19:45
Localitate: Tg Mures
Contact:

Mesaj de Vectrex94 » 09 Ian 2006, 03:16

Pentru DOCTORU: cam pe unde umbli la pescareala? Vad ca suntem prea putini pe forum din Tg Mures (mai precis 4). As dori sa tin legatura cu pescarii din TG Mures,sa schimbam experiente,etc...

Eu frecventez de obicei cu un prieten zona Glodeni-TG Mures-Iernut.

Scrie răspuns