hai sa o punem de un concurs vl / cj

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 01 Dec 2007, 06:55

dragos74 scrie:
HellRAISER scrie:ma bag....sunt din sibiu...si documentatzie despre olt despre adancime si locuri...va ofer eu...voi zicetzi zona pe care o vreti....de la arpas pana la limita de judet cu valcea....deh..acum sigur isi va baga si pikeman coada
p'aici l-am mai lasat sa pescuiasca si el in capitala culturala a europei....doar asta suntem noi Sibiu...cat despre arbitri din bucuresti...va salut pe voi cei din PROVINICIA BUCURESTI :lol: :lol: :lol:


deci facem??
Noi suntem Capitala ...asa m-a injurat unul odata cand a vazut nr de Buc
......Bai capitalistule....si cu cat foc a spus-o :)
Asa ca noi suntem Capitalistii din capitala :wink: :lol:

deh ma si aia de la casaloco au recunoscut...si au ziso chiar cu gura lor......Sibiu saluta provincia BUCURESTI....deci tiam zis eu....tot provinciari sunteti.....daca a recunoscut om de-al vostru :lol: :lol:

Avatar utilizator
miky
veteran
veteran
Mesaje: 1461
Membru din: 08 Iul 2005, 15:50
Localitate: sibiu

Mesaj de miky » 01 Dec 2007, 08:44

dragos74 scrie: ...asa m-a injurat unul odata cand a vazut nr de Buc
......Bai capitalistule....si cu cat foc a spus-o :) :wink: :lol:
poate ca nu te-o injurat, o fi crezut ca-i ceva de bine si o vrut sa -ti faca compliment :lol: ... sau poate ca te purtai ca unu din sibiu, si era omu derutat... oi fi avand accent de sas... :lol: :lol: :lol:
HellRAISER scrie:deh ma si aia de la casaloco au recunoscut...si au ziso chiar cu gura lor....

daca pana si casaloco au recunoscut .... astia ce zice, cam aia e... :lol:
nu e suficient ca tu sa fii norocos...mai trebuie musai ca ceilalti sa nu fie !!!...
http://musca13.ro/home/

crapu.huby
junior
junior
Mesaje: 48
Membru din: 26 Noi 2007, 14:10
Localitate: Rm. Valcea

Mesaj de crapu.huby » 01 Dec 2007, 10:30

imi pare rau ca ati inceput acum sa va duelati pe total alte teme eu facusem o provocare pe balta si asta nu conteaza care de unde e. iar aia de la casaloco sunt din bistrita. hai sa ne intoarcem la pescuit :roll:

Avatar utilizator
miky
veteran
veteran
Mesaje: 1461
Membru din: 08 Iul 2005, 15:50
Localitate: sibiu

Mesaj de miky » 01 Dec 2007, 12:06

am inteles, ... sorry !!!...
deci:
va luati la intrecere cluju' cu valcenii,... vreti sa va masurati in voblere... ok, dati-i bataie... :lol:
nu e suficient ca tu sa fii norocos...mai trebuie musai ca ceilalti sa nu fie !!!...
http://musca13.ro/home/

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 01 Dec 2007, 17:20

eu am voblerul mai mare :lol: :twisted:

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 01 Dec 2007, 17:21

HellRAISER scrie:eu am voblerul mai mare :lol: :twisted:
normal, daca-l lucrezi cu mana ta

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Mesaj de Zamfi » 01 Dec 2007, 17:26

ticairlandezu scrie:Salut Zamfi,iti vand un pont, pe care sunt sigur ca nu-l sti,da de-l spui si la altii te mananc!!! :lol: :lol: .La balta la Stan,pute de salau ,si i mort dupa silicoane!!!,cel mai bun loc la deversor,dar si chiar la intrare, unde sta barca.Ce mai vrei ,mura in gura , :D :D sa nu zici ca nu ai prieteni adevarati!!! :twisted: Da vezi, de ia vre-o unul calea Aiudului, te te te ..... nu stiu ce-ti FAC :idea: :idea:
:shock: :lol:
Saru-mana Tica!Bine ai revenit printre ...prieteni!Nu stiam! :P Ca e mort dupa silicoane la Stan...
Ma bucur ca, desi ne despart mii de km , nu ai uitat ... Ma bucur ca ai aparut si pe acest site , drag mie, pe care suntem putini din Alba... :cry: Alin T e foarte activ pe alt site...Poate te apuci si tu de "lucruri serioase"! :lol: Ca-n Irlanda se poarta...Stii tu...Gabi...Oricum merci!

@valistrati
:lol:
Ce zici de cele spuse de ticairlandezul?! Cred ca ai raspunsul...Ma omoara asta! Tica NU spun nimic! Vali draga ...zic ca merita o halta la Aiud pentru ca sunt "chestii" pe care nu stiu daca le stii...Vorba aia, se opresc unii din America si nu vrei tu , din Cluj... :cry: :lol:
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 01 Dec 2007, 17:33

Tavi scrie:
HellRAISER scrie:eu am voblerul mai mare :lol: :twisted:
normal, daca-l lucrezi cu mana ta
vine tineretul din urma...si va da jos pe voi cei "mai in varsta"

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Mesaj de ticairlandezu » 02 Dec 2007, 01:08

Mah,Zamfi,da ce ai crezut ca te las eu la greu,numa ca am avut de grija ca informatia sa fie cam tarzie pe anul asta :D :D , ca deh, poate balta-i inghetata la ora asta ,da-n ian. vin si daca ajuta Dumnezeu, ti-arat eu ce si cum :P :P :P .
P.S. Da cum faci cu permisul ca tu esti la ceilalti :D :D ,sti tu care, de pe celalalt sait, din care nu a ramas numai, Jesica ALBA.Poate-i cu noroc!!! :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Mesaj de Zamfi » 02 Dec 2007, 13:59

Tica draga , nu este asta problema! Se poate, din cate stiu eu, plati / zi! :lol: Indiferent de permis! Sau de Jessica! Si mah, la anul este 2008! Sau ai uitat?! :lol: Nu aduce anu' ce aduce ...ceasul! Dar 2008? Sau crezi ca Alin T o fi asa suparat pe mine de-mi interzice intrarea la Stan? Nu cred! Este copil finut...Si daca vii tu acasa...Te astept cu drag la un concurs (on topic!) de silicoane! Nu obligatoriu de alea de pescuit :lol:
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Scrie răspuns