Patron de magazin de pescuit-braconier=dosar penal

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 08 Ian 2007, 18:21

Sa inteleg ca numai moderatorii au dreptul de a divaga de la subiect ?
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 08 Ian 2007, 18:23

Sint pentru prima oara in situatia in care nu imi mai pot exprima punctul de vedere pe saitul acesta, ceea ce mi se parte chiar incorect.
Cred ca rolul de moderator ar trebui sa apartina unor persoane cu mai multa responsabilitate, d-le MRVILY
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
MihaiV
Moderator
Moderator
Mesaje: 3849
Membru din: 11 Mai 2004, 08:40
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de MihaiV » 08 Ian 2007, 18:26

razvane, mrvili nu e moderator pe discutii generale, numai pe competitii, asa ca altcineva ti-a sters mesajul. Cred ca putea sa mai stearga multe din topicul asta. Al tau nu am apucat sa-l vad, asa ca nu stiu nimic de el.

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Mesaj de vali stratonov » 08 Ian 2007, 18:37

Vasile ,nu-i prea corect sa faci uz de chestia cu "prietenia"pt. ca vad ca si tu sari in sus de ceea ce s-a intimplat la Rogojesti din spusele prietenilor Anglers XX1 care din pacate pt. ei nu au prins podiumul si de acolo pot aparea nemultumiri.
Pe linga bucuresteni au mai concurat in aceleasi conditii si din cluj,alba,bistrita ,suceava si nu fac atita caz .
De la capul locului au fost probleme pe la fiecare etapa nimic nu a fost perfect si nici nu va fi prea curind atita timp cit nu va fi un reg. unic aplicabil la singe pe fiecare pista.
P.s. Cu scuzele de rigoare singurul Anglers premiat a fost Sorin Dragoi ocupantul locului 3.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 08 Ian 2007, 18:37

Da, acuma vad. Sorry. Erau doua topicuri in care se purta cam aceeasi discutie. N-am fost eu atent.
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
mrvily
Moderator
Moderator
Mesaje: 476
Membru din: 30 Dec 2004, 23:03
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mrvily » 08 Ian 2007, 19:39

razvan m. scrie:Da, acuma vad. Sorry. Erau doua topicuri in care se purta cam aceeasi discutie. N-am fost eu atent.
Eu nu am sters nici un mesaj, sa inteleg ca ai postat mesajul pa alta sectiune si acum tiai dat seama? sau tia sters cineva mesajul?lamurestema. Cit despre responsabilitate cred ca am nu am sters nici un mesaj am spus ca o fac daca nu sunt lamurit cum mi sa falsificat o postare care nu imi apartine. inca mai astept pe privat acea lamurire.Cu mesajul tau nu am avut absolut nimic credema,nici nu aveam cum deoarece eu moderez la alta sectiune.

Avatar utilizator
mrvily
Moderator
Moderator
Mesaje: 476
Membru din: 30 Dec 2004, 23:03
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mrvily » 08 Ian 2007, 19:43

dan craciun scrie:domnilor!aici se discuta despre... pescuitul la pet-uri,nu despre arbitraj.
Foarte adevarat pina la un punct cind Mihai V. a adus discutia de pe alta sectiune aici iata:
MihaiV
MesajTrimis: Vin 01 05, 2007 6:35 pm Titlul subiectului:
Ce nu inteleg eu e ca un singur om am vazut sa zica pe forum ca nu ar mai trebui sa se faca concursuri pe Rogojesti, iar acela nici macar nu a fost la vreun concurs de pe Rogojesti. Inainte de a promova in mod repetat aceasta idee, ar fi bine sa cititi ce au scris cei care au fost la acele concursuri.


a trebuit sa raspund si de aici iata unde sa ajuns. Scuze pentru OF TOPIC. promit sa nu mai continui discutia aici.

Avatar utilizator
mrvily
Moderator
Moderator
Mesaje: 476
Membru din: 30 Dec 2004, 23:03
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mrvily » 08 Ian 2007, 19:46

valistrati scrie:Vasile ,nu-i prea corect sa faci uz de chestia cu "prietenia"pt. ca vad ca si tu sari in sus de ceea ce s-a intimplat la Rogojesti din spusele prietenilor Anglers XX1 care din pacate pt. ei nu au prins podiumul si de acolo pot aparea nemultumiri.
Pe linga bucuresteni au mai concurat in aceleasi conditii si din cluj,alba,bistrita ,suceava si nu fac atita caz .
De la capul locului au fost probleme pe la fiecare etapa nimic nu a fost perfect si nici nu va fi prea curind atita timp cit nu va fi un reg. unic aplicabil la singe pe fiecare pista.
P.s. Cu scuzele de rigoare singurul Anglers premiat a fost Sorin Dragoi ocupantul locului 3.
Vali nu vorbeam de puncte sau de premii, vorbeam de arbitraj,tu ai dus discutia de buget si altele, eu nu am facut decit sati raspund. Chestia cu prietenia era adevarata si eu nu am spus nimic de concursul vostru, chiar nucus a spus asta,nu ai citit bine postul??

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 08 Ian 2007, 19:49

Spuneam ca am citit si eu mesajul tau din care provenea acel citat despre care sustii ca ar fi "fals", facut de Mihai V.
Avand insa deschise simultan mai multe topicuri in mai multe ferestre, am avut gresita impresie ca am postat la acest subiect. In realitate postasem la sectiunea "Competitii de pescuit".
Revin asupra celor afirmate si imi cer scuze. Ramane sa lamuresti la randul tau problema "falsului".
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
mrvily
Moderator
Moderator
Mesaje: 476
Membru din: 30 Dec 2004, 23:03
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mrvily » 08 Ian 2007, 20:03

razvan m. scrie:Spuneam ca am citit si eu mesajul tau din care provenea acel citat despre care sustii ca ar fi "fals", facut de Mihai V.
Avand insa deschise simultan mai multe topicuri in mai multe ferestre, am avut gresita impresie ca am postat la acest subiect. In realitate postasem la sectiunea "Competitii de pescuit".
Revin asupra celor afirmate si imi cer scuze. Ramane sa lamuresti la randul tau problema "falsului".
OK M-a bucur ca nu tia sters nimeni postul, de altfel mi se pare normal inainte sa stergi sa ceri lamuriri.
O seara buna.

Scrie răspuns