suntem si Sibieni ?

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
chrisfisher
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 25 Iul 2010, 21:45

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de chrisfisher » 25 Apr 2016, 23:27

cauta la Costel in Valea aurie sau pe semaforului la magazinul de pe scari langa Gaz.

sevenfifty
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 13 Mar 2016, 22:40

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de sevenfifty » 26 Apr 2016, 09:51

Multumesc
FIR INTINS

stiuca
veteran
veteran
Mesaje: 660
Membru din: 04 Ian 2008, 17:16
Localitate: Romanica

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de stiuca » 26 Apr 2016, 13:02

[quote="sevenfifty"]Am cautat la XXL,Auchan,Kaufland Strand din Sibiu si nu am gasit.
Mai incerc poate nu le-am vazut.
Multumesc.
FIR INTINS.[/quote] De la Mag Bibanul de pe str luptei .,cred ca pina in 10 lei cutia . :D
Deviz: Toti pescarii sunt mincinosi sau la pescuit se duc doar mincinosii ,Senior Victor.

stiuca
veteran
veteran
Mesaje: 660
Membru din: 04 Ian 2008, 17:16
Localitate: Romanica

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de stiuca » 26 Apr 2016, 13:05

[quote="pescuitorul"]Pentru a linistii putin lumea buna, va anunt ca Filiala Pescarilor Sibiu continua si in prohibitie actiunile de control cu jandarmeria cat si actiunile de combaterea braconajului. Cel mai bun exemplu este cel de aseara. Voluntariat nu ne poate oprii nimeni sa facem. Detalii gasiti pe pagina de facebook.[/quote]
RESPECT : :respekt:
Deviz: Toti pescarii sunt mincinosi sau la pescuit se duc doar mincinosii ,Senior Victor.

stiuca
veteran
veteran
Mesaje: 660
Membru din: 04 Ian 2008, 17:16
Localitate: Romanica

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de stiuca » 26 Apr 2016, 13:09

[quote="dorinb"]Domnule Mares Alexandru filiala din Sibiu chiar merita tot respectul pt ceea ce face!
Putem sau puteti inainta o petitie sau chiar o audienta la autoritati care va asigur ca va fi sustinuta De toti pescarii de spining din Brasov si nu numai.
Apele trebe sa ramana sub tutela dumneavoastra altfel se duce dracu tot!
Eu unul sunt dispus sa merg pana in panzele albe numai sa nu vad sfarsitul! Si nu voi fi singurul[/quote] Dorine ,te aprob ca in cazul ca este totul al tuituror o sa fie vraiste ,ce sa m-ai zic de cei care fac sute de km ca sa braconeze ,si sunt prinsii si tot nu se lasa :respekt: Alex pentru efortul depus .
Foamea PUTORILOR din ROMANAIA este foarte mare .Cred ca legea este prea blinda ./
Deviz: Toti pescarii sunt mincinosi sau la pescuit se duc doar mincinosii ,Senior Victor.

sevenfifty
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 13 Mar 2016, 22:40

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de sevenfifty » 26 Apr 2016, 14:55

stiuca scrie:
sevenfifty scrie:Am cautat la XXL,Auchan,Kaufland Strand din Sibiu si nu am gasit.
Mai incerc poate nu le-am vazut.
Multumesc.
FIR INTINS.
De la Mag Bibanul de pe str luptei .,cred ca pina in 10 lei cutia . :D
Multumesc
FIR INTINS !

gigi_19
veteran
veteran
Mesaje: 3783
Membru din: 05 Feb 2013, 21:16

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de gigi_19 » 26 Apr 2016, 19:52

Ti-am lasat mp de 2 zile cu nr. de telefon ..... Numai bine.

Mihaitza84
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 175
Membru din: 24 Apr 2007, 15:10
Localitate: Sibiu

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de Mihaitza84 » 10 Mai 2016, 14:28

A mai fost cineva la balta de la Ocna recent, ceva pareri/rezultate? La stationar m-ar interesa!

sevenfifty
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 13 Mar 2016, 22:40

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de sevenfifty » 22 Mai 2016, 20:45

Mihaitza84 scrie:A mai fost cineva la balta de la Ocna recent, ceva pareri/rezultate? La stationar m-ar interesa!
Salut

Am fost azi (22.05.2016) la balta de la Ocna.Fara bete de pescuit.Am vorbit cu pescari.Azi nu a mers.Zilele trecute au prins crap si caras.
Am vazut o reginuta intr-un carlig.Am fost in timpul amiezii.

FIR INTINS !

Cioban din Marginime
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 02 Iun 2016, 16:49

Re: suntem si Sibieni ?

Mesaj de Cioban din Marginime » 02 Iun 2016, 17:02

O propunere:hai sa facem Cibinul (din oras)un rau model.In Anglia ar fi plin de pastravi.Ii inebunim pe cei de la asociatie,de la mediu ,Primaria,presa etc.

Scrie răspuns