suntem si Sibieni ?

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
kingofbeasts
veteran
veteran
Mesaje: 2873
Membru din: 20 Mar 2008, 16:58
Localitate: sibiu
Contact:

Mesaj de kingofbeasts » 07 Dec 2009, 14:57

ps .
sambata n-am prins nimic => am eliberat tot :lol: :idea:
asta asa in spirit de gluma sa mai destindem atmosfera :D

Avatar utilizator
Adrian SB
veteran
veteran
Mesaje: 1152
Membru din: 15 Dec 2007, 19:44
Localitate: Sibiu

Mesaj de Adrian SB » 07 Dec 2009, 19:19

ilie scrie:Deci vei pescui fara ancore? :lol: :lol:
Ilie si eu sunt mare ecologist, dar chiar asa, sa nu simti drilul in bat...
Oricum noroc ca eu, dupa ce ca merg rar la pescuit, prind si mai rar, asa ca nu se prea sperie pestii de mine. :lol:
Nu sta degeaba, ca degeaba stai!

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 07 Dec 2009, 19:48

Adi,drilul ramane la latitudinea pestelui.Fiecare hotaraste cat de mult se da hutza.Stiuca se da jos din carusel mai greu,ii place :lol: Cu avatul inca mai lucram :lol:

antipescarul
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 07 Dec 2009, 22:17

Mesaj de antipescarul » 07 Dec 2009, 22:43

salut tuturor si fir intins [nu pentru spinzurati :D ] am venit si ma bag si eu in seama , asta daca vreti si voi binenteles.
Nu sunt prietenos ,nici politicos !

antipescarul
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 07 Dec 2009, 22:17

Mesaj de antipescarul » 07 Dec 2009, 22:52

am uitat sa precizez sunt din sibiu [ca d"aia m-am bagat in seama aici :D ] si nu sunt pescar 100 % e loc si pentru mine aici???
Nu sunt prietenos ,nici politicos !

Avatar utilizator
grey-wolf
veteran
veteran
Mesaje: 1525
Membru din: 14 Noi 2009, 21:49
Localitate: SIBIU

Mesaj de grey-wolf » 07 Dec 2009, 23:21

salut dane stiu ca am cam ramas in urma cu raspunsul dar vezi si tu la ce amenintari sunt supus din partea echipei . vai de capul meu ! grele zile am ajuns sa traiesc! offf viata meaaaaa! acum fara gluma . nu pot da locul de pescuit e deocamdata singurul loc intradevar bun si care a dat rezultate. daca gasesc altul la fel de bun il voi face public [nu privat]sa se bucure toti .asta mai vedem . deocamdata nu.[ voi studia topicul sa vad citi au facut publice locurile lor de pescuit. alea bune.] momeala e intradevar oscilanta ! asta nu e secret! dolinger irlandeza si citeva facute de mine f usoare cu bataie rapida dar nu foarte ampla[bataia]. apropo de loc simbata nu am luat nimic :( deci nu e ciini cu colaci in coada :( .

Avatar utilizator
grey-wolf
veteran
veteran
Mesaje: 1525
Membru din: 14 Noi 2009, 21:49
Localitate: SIBIU

Mesaj de grey-wolf » 07 Dec 2009, 23:25

salut antipescarule. nu da cu piatra ma ce te-ai ticnit :?: :?: :?:

danstiucaru
veteran
veteran
Mesaje: 1481
Membru din: 20 Apr 2009, 14:39

Mesaj de danstiucaru » 08 Dec 2009, 19:58

grey sunt bucuros de conversatie,stai linistit ca o sa va urmaresc ca securitatea si aflu locu :D
e,glumeam,doar nu crezi ca chiar am zis sami spui locul
daca sunteti rai nu vil spun nici eu pe cel care producea stiucile de 15 kg daramite unde o sa incep sa le prind la anu pe cele de 21,21kg
sa fim sanatosi si ptr ca tot se apropie craciunu sa fim cuminti sa ne aduca mosu daruri(ca vam mai spus si vedeti si voi,in tara e jale)
serbeutori fericite la toti care ii cunosc si nu numai...
:P :? :P

Avatar utilizator
grey-wolf
veteran
veteran
Mesaje: 1525
Membru din: 14 Noi 2009, 21:49
Localitate: SIBIU

Mesaj de grey-wolf » 08 Dec 2009, 21:04

sal dane si tu lucrezi la secu? suntem colegi? ha ha ha mai stiu un loc bun da 6 de 6 pe zi . 6 6 zar de fuga :D la alea de 21.21 nu ma bag ca sunt micut si barca mea e mica si ne scufundam :lol: nu am nici tigaie asa mare ...
tare's mic si necajit :wink:

danstiucaru
veteran
veteran
Mesaje: 1481
Membru din: 20 Apr 2009, 14:39

Mesaj de danstiucaru » 08 Dec 2009, 21:13

am cam sarit calu cu stiucile mele,sper sa nu supar dar daca nu am altceva?va mai necajesc si ma mai bag si eu in seama.
sper sa merg peste vreo 2 vichenduri ca pana atuncea nam cum,dar ....am fost destul pana acuma,cu rezultate foarte modeste anu acesta cei drept
dar de...le vin eu de hach la anu,ca oi merge si eu cu barca si poate ce sti?

Scrie răspuns