CE NU IMI PLACE LA WWW.RAPITORI.RO

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
storm fish
veteran
veteran
Mesaje: 853
Membru din: 07 Sep 2007, 20:19

Mesaj de storm fish » 06 Iul 2011, 09:56

storm xxx scrie:A disparut un anunt de la sectiunea vanzari/cumparari,am pierdut timp scormonind dupa el si nu l-am gasit.Se poate sa-l fi sters cineva.
Trebuie spus..."Am sters postarea cutare ...nu mai cautati"
E vb de anuntul lui "mongolu" cu shadurile...
:evil:
:?:
la fiecare sedinta de pescuit invat cate ceva.....

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 06 Iul 2011, 10:50

da eu l-am sters
comertul nu este permis pe site
userul respectiv a fost anuntat
nu trebuie spus nimic altceva, nu cred ca trebuie sa anunt pe toata lumea cand se sterge ceva, de obicei anunt pe cel implicat
il poti contacta pe mongolu pe mp

Avatar utilizator
storm fish
veteran
veteran
Mesaje: 853
Membru din: 07 Sep 2007, 20:19

Mesaj de storm fish » 06 Iul 2011, 11:09

Ok ,am inteles...ar fi bine totusi sa se scrie ce mesaje se sterg la sectiunea vanzari, sa nu mai cautam dupa ele...pierdem timp aiurea.Parerea mea.
la fiecare sedinta de pescuit invat cate ceva.....

Pyi
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 26
Membru din: 10 Iul 2007, 13:23
Localitate: Zalau

Mesaj de Pyi » 06 Iul 2011, 14:20

Nu stiu daca s-a mai spus (scris) asta: ce ma enerveaza pe mine cel mai mult e faptul ca, atunci cand intru pe forum si deschid un subiect, ma trimite la prima pagina, nu la ultima pagina citita.
Ave "Poli", morituri te salutant

Avatar utilizator
ovidiu14
veteran
veteran
Mesaje: 1414
Membru din: 07 Oct 2004, 13:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de ovidiu14 » 06 Iul 2011, 14:35

ca sa te duca la ultimul mesaj si sa nu te mai trimita la prima pagina e suficient sa apesi pe linkul albastru care cuprinde data si ora ultimei postari si asa vei fi directionat in ultima pagina la ultima postare
succes
Clubul Sportiv al Pescarilor de Rapitori
Imagine

Daca accepti orice , asteapta-te la orice ! 14

bogdan_br
junior
junior
Mesaje: 98
Membru din: 06 Oct 2008, 15:41
Localitate: Braila

Mesaj de bogdan_br » 13 Iul 2011, 15:27

[quote="adiwolf"][
defapt s-a schimbat ceva, forumul se transforma din ce in ce mai mult in Okazii.ro

Asa este, in momentul de fata am deschis site-ul si pe prima pagina, la rubrica subiecte forum, in afara de unul, toate erau numai anunturi cu vanzari.

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 13 Iul 2011, 15:46

danr scrie:Forumul si chiar si sectiunea Cafenea trebuie sa ramana un loc placut si ontopic.
De aceea singurul topic de polemica este acesta
Nu cititi si nu intrati daca nu cautati polemica
Limbajul trebuie sa ramana civilizatCine extinde polemicile si limbajul necivilizat in alte topicuri sau in Album risca sa fie banat, aviz amatorilor

Regula speciala - mesajele cu limbaj jignitor se sterg, fara editari si fara explicatii, deci nu va mirati si nu cereti explicatii.
As vrea doar sa se aplice aceste reguli la cafenea.
Apreciez polemica, m-am bagat si eu nu o data, dar ceea ce se intampla acolo de mult prea multa vreme a depasit granitele limbajului civilizat si ale polemicii. Mi-e jena sa mai intru pe acolo sa fac un mjto cinstit de alde Leba si Sorin ca e plin de de mesaje cu limbaj suburban.
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Mesaj de anem » 13 Iul 2011, 15:55

bogdan_br scrie:
adiwolf scrie: ... defapt s-a schimbat ceva, forumul se transforma din ce in ce mai mult in Okazii.ro

Asa este, in momentul de fata am deschis site-ul si pe prima pagina, la rubrica subiecte forum, in afara de unul, toate erau numai anunturi cu vanzari.

din pacate ai dreptate ... din punctul meu de vedere forumul e in picaj liber ... in afara de vanzare-cumparare si polemici aiurea nu se prea mai intampla nimic ...

deja de luni bune forumul a inceput sa o ia la vale si acum incep sa se vada rezultatele si mai bine ... un forum care inainte era activ si pe care zilnic se scriau zeci de mesaje despre pescuit mai nou se dau anunturi si lumea se cearta ...

daca s-ar putea face cumva o statistica pe ultimele luni probabil ca cel mai mult trafic si cele mai multe mesaje sunt scrise in Arena, celelalte parti ale forumului fiind uitate pentru ca nimeni nu mai vrea sa scrie mai nimic deoarece peste tot se isca polemici si misto-uri ... partea mai nasola e ca lumea de obicei se satura sa se certe si o sa vrea sa scrie sau citeasca si despre pasiunea pentru care a intrat pe forumul asta ... dar nu va mai fi nimic nou si isi va baga cracii in el de site ... la fel cum zeci de useri au facut-o deja ...

din pacate nimeni nu ia nici o atitudine si in felul asta e doar o chestiune de timp pana site-ul va fi la pamant de tot ... :roll:
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Avatar utilizator
MuskMd
veteran
veteran
Mesaje: 5488
Membru din: 13 Apr 2007, 06:09
Localitate: B. C.

Mesaj de MuskMd » 13 Iul 2011, 16:11

d4md3od scrie:din pacate nimeni nu ia nici o atitudine
mai sunt oameni ...dar putini :)
Inglorious Muzkars - I tye me flyz n'I fly me tiez
mandru proprietar de pisicuta...

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Mesaj de anem » 13 Iul 2011, 16:25

MuskMd scrie:
d4md3od scrie:din pacate nimeni nu ia nici o atitudine
mai sunt oameni ...dar putini :)
OK, sa zicem ca prea putini iau atitudine in privinta asta ... :lol:

ps : cred ca daca forumul asta ar fi al meu cel putin jumatate de useri ar fi banati si galeria foto ar fi aproape goala ... :twisted: :lol: :lol: :lol:
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Scrie răspuns