Produse neconforme descrierilor din magazinul online

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
sile07
junior
junior
Mesaje: 70
Membru din: 12 Ian 2015, 16:00
Localitate: Iasi

Produse neconforme descrierilor din magazinul online

Mesaj de sile07 » 31 Iul 2017, 17:09

Buna ziua,
Cum nu sunt locuri si conditii permanente de spinning am inceput sa pescuiesc si la feeder.
Comand 6 pungute de pelete de la Haldorado prin comanda 304197 de pe http://www.totalfishing.ro/pelete-haldo ... 58320.html.
In descriere este mentionat "Fiecare momeala este gaurita, astfel utilizarea ei devine una simpla, putandu-se folosi atat pe fir de par textil cat si pe cele din silicon."
Primesc coletul cu toate peletele negaurite. Daca incerc sa le gauresc cu-n burghiu finut se sparg.
Am dat 75 de lei degeaba ca nu se uita nimeni la produse si noi folosim magazinele online in locul celor fizice.
Ce pot face cu aceste produse daca nu le pot folosi?
Nu trebuie sa credem in toate reclamele filmuletelor de pe F&H TV.
Banuiesc ca au patit-o si alti colegi, asa ca postati aici...neconcordantele.

Claudiu Garlea
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 101
Membru din: 26 Feb 2014, 23:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Produse neconforme descrierilor din magazinul online

Mesaj de Claudiu Garlea » 31 Iul 2017, 18:05

Buna ziua,

Ne cerem scuze pentru aceasta neconcordanta. Este binevenit un telefon la magazinul fizic si totul se rezolva, fara probleme.
Maine cand voi ajunge la magazin, voi verifica comanda si va voi contacta pentru a imi da mai multe detalii legate de comanda. Daca cei de la Haldorado, au schimbat ceva in structura produselor si nu am fost instintati, nu am avut de unde sa stim. Acest lucru nu ne-a fost sesizat pana acum.

Va multumim frumos pentru atentionare!

Claudiu Garlea
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 101
Membru din: 26 Feb 2014, 23:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Produse neconforme descrierilor din magazinul online

Mesaj de Claudiu Garlea » 01 Aug 2017, 09:43

Buna ziua,

Dupa cum am discutat telefonic, daca pungile nu au fost desfacute, le puteti returna, ca sa luati ceva ce puteti folosi.
Acestea sunt peletele comandate de catre dumneavoastra, pelete ce vin negaurite:
http://www.totalfishing.ro/advanced_sea ... ubile+mari

O zi placuta!

Scrie răspuns