Rugaminte - Feedback de la clienti !

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
MARIUS POPA
veteran
veteran
Mesaje: 3263
Membru din: 15 Iul 2007, 15:57
Localitate: Bistrita si Alba Iulia(Ro)

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de MARIUS POPA » 06 Iun 2016, 11:32

Dan Stefan C. scrie:Buna ziua, inca asteptam un raspuns.
va salut,
poti te rog sa-l trimiti la radacini pe importator?!
cat dureaza frate sa dai un raspuns?
spuneti-mi ori da ori ba, ca deja o lungimmmm mult si suna a telenovela.
eu imi doresc acea borseta, si importatorul doarme in papuci . :wallbash: :wallbash:

mercii,
o zi faina.
Imagine
Mai intai ii faci hoti, si apoi ii pedepsesti ca fura!....V.Hugo
Daca vrei sa stii cine este un om, da-i o functie de conducere. (Robert Brasillach)
Fii pescar nu talhar.

Dan Stefan C.
veteran
veteran
Mesaje: 612
Membru din: 21 Ian 2013, 22:48

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Dan Stefan C. » 06 Iun 2016, 13:09

Ne cerem scuze ca a durat atat de mult. Astazi am vorbit din nou si se pare ca acest produs nu il pot aduce.

Avatar utilizator
MARIUS POPA
veteran
veteran
Mesaje: 3263
Membru din: 15 Iul 2007, 15:57
Localitate: Bistrita si Alba Iulia(Ro)

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de MARIUS POPA » 06 Iun 2016, 13:14

Merci...imi puneam sperante !
Sugestie ceva?
Imagine
Mai intai ii faci hoti, si apoi ii pedepsesti ca fura!....V.Hugo
Daca vrei sa stii cine este un om, da-i o functie de conducere. (Robert Brasillach)
Fii pescar nu talhar.

Dan Stefan C.
veteran
veteran
Mesaje: 612
Membru din: 21 Ian 2013, 22:48

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Dan Stefan C. » 06 Iun 2016, 13:41

Ca si sugestie, tot de la Rapala, Avem in stoc Vesta Rapala Urban. Are un rucsac integrat in partea din spate, buzunare frontale incapatoare in care pot fi tinute cutii cu naluci, precum si locasuri speciale pentru lansete si diverse accesorii (telefon, recipient pentru apa, clesti, etc.)

Avatar utilizator
MARIUS POPA
veteran
veteran
Mesaje: 3263
Membru din: 15 Iul 2007, 15:57
Localitate: Bistrita si Alba Iulia(Ro)

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de MARIUS POPA » 06 Iun 2016, 18:24

Nunu la asta m-am referit,sugestie unde sa mai intreb despre ce am solicitat!
Veste nu ma intereseaza .
Merci
Imagine
Mai intai ii faci hoti, si apoi ii pedepsesti ca fura!....V.Hugo
Daca vrei sa stii cine este un om, da-i o functie de conducere. (Robert Brasillach)
Fii pescar nu talhar.

Avatar utilizator
boistean
veteran
veteran
Mesaje: 1144
Membru din: 04 Mar 2009, 12:16
Localitate: printre pietre
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de boistean » 20 Iul 2016, 18:37

Cu speranta ca-mi va ajunge comanda INTREAGA pana in week-end (cu cateva zile bune de intarziere!), va rog sa vegheati in permanenta asupra pieselor care apar pe stoc, dar lipsesc cu desavarsire...

Avatar utilizator
stefanflorin
veteran
veteran
Mesaje: 2431
Membru din: 23 Mar 2010, 10:43
Localitate: Bucuresti/Craiova

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de stefanflorin » 21 Iul 2016, 08:33

Ne cerem scuze pentru intarziere, intotdeauna se face tot posibilul pentru o livrare rapida.
Stocul de marfa al magazinului cat si al produselor la comanda sunt in permanenta actualizate, dar din cauza volumului foarte mare de produse, din pacate apar si mici diferente pe care incercam sa le corectam.
Urasc atarnatorii!

wdec252002
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 28
Membru din: 21 Aug 2015, 21:28

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de wdec252002 » 22 Iul 2016, 17:53

Am comandat de la voi, in urma cu o luna, mai multe produse si au fost expediate cu cargus. Comanda eta pentru Cluj. Nu le-a adus nimeni si dupa 4 zile le-am ridicat eu de la sediul Cargus. Ieri trebuia sa primesc o alta comanda de la voi si tot in Cluj si tot prin Cargus. La ei in sistem aparea ca am fost cautat si ca mi s-a trimis un sms. Bineinteles ca nu era asa. Azi m-am dus la sediul lor si coletul era la agent din nou. Ciudat ca agentul era la livrat cu masina personala si coletele erau ingramadite intr-o masinuta. M-am intalnit cu agentul in oras si mi-a livrat coletele. Fan curier este mort la cluj si nici daca mergi dupa colet nu il gasesc si asta daca stai 2 ore la coada. Alte magazine mari am vazut ca au inceput sa faca expedieri cu firme mai mici si de care nu am prea auzit. Asta pana cand cresc si innebunesc si astia. Poate ca ar fi o idee si pentru Total.Nu este placut sa comanzi lucruri de mii de lei, magazinul le aduce de cine stie unde pe comanda, curierul isi bate joc si noi poate nu mai mergem dupa ele pentru ca este anormal sa umblam pe cine stie unde dupa un amarat de colet. Produsele se intorc la magazin care ramane cu ele pe stoc. Sa nu ma intelegeti gresit. Am comandat de multe ori de la voi si totul a fost ok in relatia cu Total Fishing dar partea de livrare este un dezastru.

Avatar utilizator
boistean
veteran
veteran
Mesaje: 1144
Membru din: 04 Mar 2009, 12:16
Localitate: printre pietre
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de boistean » 24 Iul 2016, 08:50

pana la urma totul a fost ok! :respekt:

p.s. la mine Cargus-ul a fost foarte prompt :wink:

Claudiu Garlea
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 101
Membru din: 26 Feb 2014, 23:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Claudiu Garlea » 25 Iul 2016, 22:07

wdec252002 scrie:Am comandat de la voi, in urma cu o luna, mai multe produse si au fost expediate cu cargus. Comanda eta pentru Cluj. Nu le-a adus nimeni si dupa 4 zile le-am ridicat eu de la sediul Cargus. Ieri trebuia sa primesc o alta comanda de la voi si tot in Cluj si tot prin Cargus. La ei in sistem aparea ca am fost cautat si ca mi s-a trimis un sms. Bineinteles ca nu era asa. Azi m-am dus la sediul lor si coletul era la agent din nou. Ciudat ca agentul era la livrat cu masina personala si coletele erau ingramadite intr-o masinuta. M-am intalnit cu agentul in oras si mi-a livrat coletele. Fan curier este mort la cluj si nici daca mergi dupa colet nu il gasesc si asta daca stai 2 ore la coada. Alte magazine mari am vazut ca au inceput sa faca expedieri cu firme mai mici si de care nu am prea auzit. Asta pana cand cresc si innebunesc si astia. Poate ca ar fi o idee si pentru Total.Nu este placut sa comanzi lucruri de mii de lei, magazinul le aduce de cine stie unde pe comanda, curierul isi bate joc si noi poate nu mai mergem dupa ele pentru ca este anormal sa umblam pe cine stie unde dupa un amarat de colet. Produsele se intorc la magazin care ramane cu ele pe stoc. Sa nu ma intelegeti gresit. Am comandat de multe ori de la voi si totul a fost ok in relatia cu Total Fishing dar partea de livrare este un dezastru.
Buna ziua,

Ne cerem scuze pentru neplacerile create de catre curierat. Avem rugamintea cand se mai intampla astfel de neplaceri, sa ne sezisati aceste probleme pe mail-ul magazinului. La randul nostru vom trimite plangerea dumneavoastra catre cei de la Cargus, astfel vor verifica si ei ceea ce anume s-a intamplat.




@ Boistean

Ne bucuram ca totul a fost in regula si ca va puteti bucura de produsele comandate.



Fir intins!

Scrie răspuns