Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 11:25

nutzu cei de la agvps sunt cele mai mari puslamale, din puntul meu de vedere, daca facea ceva agvps prin tara cred ca mai era peste si pe raurile din Romania. Cand cei de la agvps au avut puterea dc si-au batut joc de ea. In jurul Bucurestiului agvps nu a fost in stare sa controleze raurile, de aceea pe raul Arges in zona barajului Mihailesti daca mergi o sa vezi numai braconieri pescari care dau la parasuta, care baga curent, care baga plase, etce. la fel si pe alte rauri, inclusiv pe Dunare e plin de electricieni, ce a facut agvps ca sa nu mai braconeze oameni? Iti zic eu, nimic,pentru ca sunt oameni lor, asa ca nu imi vb mie de ce face agvps.

costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 11:34

Omul a facut ceva ca sa atraga bani in domeniul pescuitului, da, dar nu este el de vina ca nu i se cere un feedback si un raport a ce se face cu bani. Daca pescuitul a fost declarat sport atunci ministerul e de vina ca nu controleaza ce face el.

Avatar utilizator
viorel.
veteran
veteran
Mesaje: 1119
Membru din: 30 Dec 2010, 02:32
Localitate: SNAGOV

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de viorel. » 30 Ian 2014, 11:38

din cand in cand mai apare cate o sageata
ce e bine?
cum apare!cum dispare
pescar particular

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de semlecangheorghe » 30 Ian 2014, 11:44

costysomn scrie:Omul a facut ceva ca sa atraga bani in domeniul pescuitului, da, dar nu este el de vina ca nu i se cere un feedback si un raport a ce se face cu bani. Daca pescuitul a fost declarat sport atunci ministerul e de vina ca nu controleaza ce face el.

:lol: :lol: :lol: Asta a fost colosala..
El saracu' si nevinovatu' o luat banii,ia papat-pierdut prin procese,tribunale,si vina este a celor care au crezut in el pentru ca nu i-au cerut feedback..

http://www.pescuitstationar.ro/forum/vi ... &start=880

Iti recomand sa citesti cu atentie intreg topicul ,si sa vezi cum au ajuns participantii la acest concurs sa ii ceara banii care li se cuveneau ,prin actiune penala si cu procurorul pe urmele lui..

Ca nu poti sa zici ca oamrnii nu si-au cerut sumele promise..

Ca Popescu Stefan are personalitate charismatica si ca stie sa vrajeasca omul,nimic de zis,asa este..dar faptele raman dincolo de vorbe..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de razvan m. » 30 Ian 2014, 12:00

Mda, inca un anonim ce ia apararea Popescului de dupa perdeaua anonimatului, de pe un cont facut special in acest scop. Oare de ce va e rusine sa vorbiti sub o identitate reala ?! :oops:
De ce e nevoie de cagula sa iti sustii propriile idei, daca nu ti-e rusine de ele ?! :oops:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 12:03

prietene fa si tu ceva bun pt pescuit si te sustin pe tine

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de StefanDinu » 30 Ian 2014, 12:05

costysomn scrie:prietene fa si tu ceva bun pt pescuit si te sustin pe tine
Serios? Stii tu ce a facut sau nu a facut Razvan? Sau daca nu scrii 1000 de posturi pe zi pe toate blogurile din Romania si nu ai 30 de procese la activ nu ai facut nimic ???
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

costysomn
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 9
Membru din: 30 Ian 2014, 10:03

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de costysomn » 30 Ian 2014, 12:24

am impresia ca sunt numai razboinici aici. toata lumea e legea. Pt mine e mai important pescuitul decat cearta pe cine are dreptate si cine nu. Probabil ca aveti dreptate. Eu sper sa mearga totul spre bine, sa ne fie bine tuturor.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de razvan m. » 30 Ian 2014, 12:27

costysomn scrie: prietene fa si tu ceva bun pt pescuit si te sustin pe tine
Multumesc, n-am nevoie de astfel de sustinere.
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Competiţiile anului 2014 -Spinning. Idei, propuneri...

Mesaj de Adelin » 30 Ian 2014, 12:29

costysomn scrie:am avut ocazia si l-am cunoscut personal pe acest om, cred ca stiu ce vb.
Imagine
costysomn scrie:Eu cred ca omul a facut ceva pentru pescari, ce putin pentru cei din Alba. Respect pt dl. Popescu care vrea sa faca ceva nu pentru cei care vor sa distruga ce a facut cineva.
de aceea nu a strans omul mai multi pescari la competitiile pe care le-a organizat.
Imagine
costysomn scrie:Omul a facut ceva ca sa atraga bani in domeniul pescuitului, da, dar nu este el de vina ca nu i se cere un feedback si un raport a ce se face cu bani.
costysomn scrie:Pt mine e mai important pescuitul decat cearta pe cine are dreptate si cine nu. Eu sper sa mearga totul spre bine, sa ne fie bine tuturor.
Imagine

DORMI!! DOOORMI!!!!
:shock:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Scrie răspuns